Ухвала
від 10.03.2025 по справі 595/1985/24
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 595/1985/24Головуючий у 1-й інстанції Тхорик І.І. Провадження № 22-ц/817/264/25 Доповідач - Гірський Б.О.Категорія -

У Х В А Л А

10 березня 2025 р.м.Тернопіль

Тернопільський апеляційний суд в складі:

головуючого - Гірського Б.О.,

cуддів - Хоми М.В., Храпак Н.М.,

за участю секретаря - Гичко К.С.

розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Тернополі цивільну справу №595/1985/24 за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Бучацького районного суду Тернопільської області від 23 грудня 2024 року про відмову у відкритті провадження (постановлене суддею Тхорик І.І.) у справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа ІНФОРМАЦІЯ_1 про встановлення юридичного факту,-

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Тернопільського апеляційного суду від 14 січня 2025 року відкрито апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Бучацького районного суду Тернопільської області від 23 грудня 2024 року.

Відповідно до вимог ст.371 ЦПК України, апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції має бути розглянута протягом шістдесяти днів із дня постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження, а апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції - протягом тридцяти днів з дня постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження.

У виняткових випадках з урахуванням особливостей розгляду справи суд апеляційної інстанції може продовжити строк розгляду справи, але не більше як на 15 днів, про що постановляє відповідну ухвалу.

Строк розгляду апеляційної скарги, передбачений ст.371 ЦПК України, закінчився.

Враховуючи викладене, суд апеляційної інстанції вважає за необхідне продовжити строк розгляду апеляційної скарги у відповідності до вимог ч.2 ст.371 ЦПК України.

Керуючись ст. 371 ЦПК України, суд апеляційної інстанції, -

УХВАЛИВ :

Продовжити строк розгляду цивільної справи №595/1985/24 за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Бучацького районного суду Тернопільської області від 23 грудня 2024 року в справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа ІНФОРМАЦІЯ_1 про встановлення юридичного факту, на п`ятнадцять днів.

Головуючий: Гірський Б.О.

Судді: Хома М.В.

Храпак Н.М.

СудТернопільський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення10.03.2025
Оприлюднено17.03.2025
Номер документу125829895
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них:

Судовий реєстр по справі —595/1985/24

Ухвала від 17.04.2025

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Шипович Владислав Володимирович

Ухвала від 10.03.2025

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Гірський Б. О.

Постанова від 10.03.2025

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Гірський Б. О.

Ухвала від 27.01.2025

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Гірський Б. О.

Ухвала від 14.01.2025

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Гірський Б. О.

Ухвала від 23.12.2024

Цивільне

Бучацький районний суд Тернопільської області

Тхорик І. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні