Справа № 367/10870/24
Провадження №2/367/1957/2025
УХВАЛА
Іменем України
17 березня 2025 року м.Ірпінь
Ірпінський міський суд Київської області, в складі:
головуючого судді Чернової О.В.,
за участю секретаря Шпильового Р.О.,
розглянувши у відкритому підготовчому засіданні у загальному позовному провадженні в залі суду в м.Ірпінь цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Бучанської міської ради Київської області про встановлення факту вступу в управління майном та визнання права власності в порядку спадкування за законом, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Ірпінського міського суду Київської області перебуває вищезазначена цивільна справа.
Ухвалою суду від 15.11.2024 року, після усунення позивачем недоліків позовної заяви, провадження по справі відкрито у загальному позовному провадженні та призначено підготовче засідання.
17.03.2025 року позивач ОСОБА_1 подала до суду заяву, в якій просила витребувати інформацію про складені заповіти від імені ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,
Сторони та інші учасники справи в підготовче засідання не з`явились.
У зв`язку з неявкою в судове засідання осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу з допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося, відповідно до вимог ч.2ст.247 ЦПК України.
Суд, розглянувши заяву позивача, дійшов наступного.
Частина 7 ст.81 ЦПК України передбачає, що суд не може збирати докази, що стосуються предмета спору, з власної ініціативи, крім витребування доказів судом у випадку, коли він має сумніви у добросовісному здійсненні учасниками справи їхніх процесуальних прав або виконанні обов`язків щодо доказів, а також інших випадків, передбачених цим Кодексом.
У відповідності до ч.1 ст.84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
Враховуючи викладене, суд вважає клопотання таким, що підлягає задоволенню, оскільки витребувані позивачем дані можуть слугувати для встановлення всіх обставин та правильного вирішення справи, самостійно отримати вказані докази не може.
Керуючись ст.81, ст.84, ч.5 ст.198, п.1 ч.2 ст.223, 247 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Заяву позивача ОСОБА_1 про витребування доказів, - задовольнити.
Витребувати з Київського державного нотаріального архіву відомості про спадкодавця - ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 , у заповіті №189762, що посвідчений 26.09.1991 року, та у разі співпадіння даних заповідача з вказаною особою надати належним чином засвідчену копію заповіту.
Витребувати з Бердичівської державної нотаріальної контори відомості про спадкодавця - ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 , у заповіті за №460911, що посвідчений 20.02.1996 року, а разі співпадіння даних заповідача з вказаною особою надати належним чином засвідчену копію заповіту.
Витребувати з Десятої київської державної нотаріальної контори відомості про спадкодавця - ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 , у заповіті за №1010654, що посвідчений 06.02.1996 року, а разі співпадіння даних заповідача з вказаною особою надати належним чином засвідчену копію заповіту.
Роз`яснити уповноваженим особам Київського державного нотаріального архіву, Бердичівської державної нотаріальної контори та Десятої київської державної нотаріальної контори, що будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази.
Підготовче засідання по справі відкласти на 02.04.2025 року на 09:30 годину.
Витребувані документи надати суду в строк до 31.03.2025 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею.
Суддя: О.В. Чернова
Суд | Ірпінський міський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 17.03.2025 |
Оприлюднено | 19.03.2025 |
Номер документу | 125877498 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом. |
Цивільне
Ірпінський міський суд Київської області
Чернова О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні