Ухвала
від 20.03.2025 по справі 922/3415/24
ЗАПОРІЗЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

УХВАЛА

20 березня 2025 року м. Харків Справа № 922/3415/24

Східний апеляційний господарський суд у складі судді-доповідача Крестьянінова О.О., розглянувши заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю «СКС Транс» Галкіна Максима Геннадійовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції

за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Сільмаш-Харків» (вх.№531Х) на рішення Господарського суду Харківської області від 05.02.2025 у справі №922/3415/24

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «СКС Транс» (49010, м. Дніпро, вул. Володі Дубініна, буд. 8, офіс 13)

до Товариства з обмеженою відповідальністю «Сільмаш-Харків» (вул. Багратіона, буд. 6, м. Харків, 61046)

про стягнення коштів у розмірі 1608784,21 грн

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Східного апеляційного господарського суду від 17.03.2025 відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Сільмаш-Харків» (вх.№531Х) на рішення Господарського суду Харківської області від 05.02.2025 у справі №922/3415/24; повідомлено учасників справи, що розгляд апеляційної скарги відбудеться 15.04.2025.

19.03.2025 від представника Товариства з обмеженою відповідальністю «СКС Транс» Галкіна Максима Геннадійовича надійшла заява про участь у судовому засіданні по справі №922/3415/24, призначеному на 15.04.2025 об 11:30 год, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Враховуючи наявну технічну можливість проведення відеоконференції, суд вважає можливим задовольнити заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю «СКС Транс» про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Керуючись ст. 197, 234 Господарського процесуального кодексу України,

УХВАЛИВ:

1. Заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю «СКС Транс» Галкіна Максима Геннадійовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.

2. Судове засідання, призначене на 15.04.2025 об 11:30 год, у справі №922/3415/24 проводити за участю представника Товариства з обмеженою відповідальністю «СКС Транс» Галкіна Максима Геннадійовича за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку.

3. Роз`яснити, що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції представник зобов`язаний зайти до системі відеоконференцзв`язку та авторизуватися в ній за 10 хвилин до початку судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники, камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи; очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні; підготувати для огляду судом оригінали документів, що посвідчують особу представника.

4. Попередити учасників справи, що згідно з ч. 5 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України, п. 46 Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, зокрема підсистеми відеоконференцзв`язку, ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, його представник, який подав відповідну заяву, крім випадку коли суд після призначення судового засідання чи під час такого засідання втратив технічну можливість забезпечити проведення відеоконференції.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Суддя О.О. Крестьянінов

СудЗапорізький апеляційний суд
Дата ухвалення рішення20.03.2025
Оприлюднено21.03.2025
Номер документу125980233
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них

Судовий реєстр по справі —922/3415/24

Постанова від 29.04.2025

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Крестьянінов Олексій Олександрович

Постанова від 15.04.2025

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Крестьянінов Олексій Олександрович

Ухвала від 20.03.2025

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Крестьянінов Олексій Олександрович

Ухвала від 17.03.2025

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Крестьянінов Олексій Олександрович

Рішення від 06.03.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Аюпова Р.М.

Ухвала від 11.03.2025

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Крестьянінов Олексій Олександрович

Ухвала від 11.03.2025

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Крестьянінов Олексій Олександрович

Рішення від 05.02.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Аюпова Р.М.

Ухвала від 11.02.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Аюпова Р.М.

Ухвала від 25.12.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Аюпова Р.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні