Східний апеляційний господарський суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частина)
01 квітня 2025 року м. Харків Справа № 922/4585/24
Східний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючий суддя Слободін М.М., суддя Тихий П.В. , суддя Шутенко І.А.
за участю секретаря судового засідання Соляник Н.В.
за участю представників сторін:
відповідача Михайлова В.О.
представники інших учасників справи не з`явились
розглянувши апеляційну скаргу Приватного підприємства "Будівельна фірма "Промтекс" (вх. № 349 Х/1) на рішення господарського суду Харківської області від 04.02.2025 у справі № 922/4585/24 (ухвалене в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи у приміщенні господарського суду Харківської області суддею Байбаком О.І.)
за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю Технікабуд і К, м. Харків,
до Приватного підприємства "Будівельна фірма "Промтекс" , м. Харків,
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації, м. Харків,
про стягнення 1038325,81 грн.
ПОСТАНОВИВ:
Апеляційну скаргу Приватного підприємства "Будівельна фірма "Промтекс" (вх. № 349 Х/1) на рішення господарського суду Харківської області від 04.02.2025 у справі № 922/4585/24 задовольнити частково.
Рішення господарського суду Харківської області від 04.02.2025 у справі № 922/4585/24 скасувати в частині задоволення заяви ТОВ Технікабуд і К про стягнення витрат на правничу допомогу в розмірі 30 000,00 грн. та в цій частині ухвалити нове рішення про відмову у задоволенні заяви ТОВ Технікабуд і К про стягнення витрат на правничу допомогу.
В решті рішення господарського суду Харківської області від 04.02.2025 у справі № 922/4585/24 залишити без змін.
Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дня її ухвалення.
Повну постанову буде складено протягом десяти днів з дня проголошення скороченої постанови.
Порядок і строки її оскарження визначені у статтях 286 - 289 Господарського процесуального кодексу України.
Головуючий суддя М.М. Слободін
Суддя П.В. Тихий
Суддя І.А. Шутенко
| Суд | Східний апеляційний господарський суд |
| Дата ухвалення рішення | 01.04.2025 |
| Оприлюднено | 02.04.2025 |
| Номер документу | 126246089 |
| Судочинство | Господарське |
| Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі підряду, з них будівельного підряду |
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Слободін Михайло Миколайович
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Слободін Михайло Миколайович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні