Для доступу до отримання резюме судової справи необхідно зареєструватися або увійти в систему.
РеєстраціяСправа № 308/481/23
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 квітня 2025 року м. Ужгород
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області у складі:
головуючого судді Бедьо В.І.,
за участі секретаря Меклеш В.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву про виправлення описки в рішенні Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 09 січня 2025 року по цивільній справі №308/481/23 за позовом Закарпатської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону в інтересах держави, в особі органів, уповноважених здійснювати функції у спірних відносинах - Міністерство оборони України, Квартирно-експлуатаційний відділ м. Мукачево, до ОСОБА_1 , третя особа яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Оноківська сільська рада Ужгородського району Закарпатської області про витребування земельної ділянки з чужого незаконного володіння.
В с т а н о в и в:
У провадженні Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області знаходилася вищевказана цивільна справа.
09 січня 2025 року по цивільній справі №308/481/23 за позовом Закарпатської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону в інтересах держави, в особі органів, уповноважених здійснювати функції у спірних відносинах - Міністерство оборони України, Квартирно-експлуатаційний відділ м. Мукачево, до ОСОБА_1 , третя особа яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Оноківська сільська рада Ужгородського району Закарпатської області про витребування земельної ділянки з чужого незаконного володіння позов задоволено.
Ухвалою Закарпатською апеляційного суду повернуто справу до суду першої інстанції для виправлення описки.
При виготовленні тексту рішення, судом було допущено описку у резолютивній частині, не правильно вказано відповідача, та не зазначено третю особу, яка не заявляє самостійних вимог.
Згідно з положеннями ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
На підставі ч. 2 ст.269, ч. 2 ст.247 ЦПК України, питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
Відповідно до п.19 постанови Пленуму про виправлення описки в ухвалі суду від 16.11.2016 «Про судове рішення у цивільній справі», вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Дослідивши матеріали справи, беручи до уваги, що при виготовленні повного тексту ухвали було допущено описку, суд вважає можливим виправити вказану описку.
На підставі наведеного, керуючись ст. ст.269,353-355 ЦПК України, суд, -
П о с т а н о в и в:
Виправити описку,допущену в цивільнійсправі №308/481/23,вважати вірнимнаступну редакціювступної тарезолютивної частини: «цивільна справа №308/481/23 за позовом Закарпатської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону в інтересах держави, в особі органів, уповноважених здійснювати функції у спірних відносинах - Міністерство оборони України, Квартирно-експлуатаційний відділ м. Мукачево, до ОСОБА_1 , третя особа яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Оноківська сільська рада Ужгородського району Закарпатської області про витребування земельної ділянки з чужого незаконного володіння»
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ужгородського
міськрайонного суду
Закарпатської області В.І. Бедьо
Суд | Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 16.04.2025 |
Оприлюднено | 21.04.2025 |
Номер документу | 126703499 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: |
Цивільне
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Бедьо В. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні