ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
П О С Т А Н О В А
і м е н е м У к р а ї н и
(вступна та резолютивна частини)
22 квітня 2025 року м. Дніпросправа № 160/20861/22
Третій апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
головуючого - судді Юрко І.В., суддів: Білак С.В., Чабаненко С.В.,
секретарі судового засідання Жмуренко В.В.,
за участі представників позивача Селіна Д.,
представників відповідача Ганзій Р.П.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Громадської організації «Платформа Громадський Контроль» на ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 29 жовтня 2024 року в адміністративній справі №160/20861/22 (головуючий суддя першої інстанції - Дєєв М.В.) за позовом Громадської організації «Платформа Громадський Контроль» до Комунального підприємства «Дніпровський метрополітен» Дніпровської міської ради про визнання відмови протиправною та зобов`язання вчинити певні дії, -
Керуючись ст.ст. 243, 250, 294, 308, 312, 315, 317, 321, 322, 325, 328, 329, 382-3 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Апеляційну скаргу Громадської організації «Платформа Громадський Контроль» задовольнити.
Ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 29 жовтня 2024 року в адміністративній справі №160/20861/22 в частині відмови в задоволенні заяви Громадської організації «Платформа Громадський Контроль» про накладення штрафу на керівника Комунального підприємства «Дніпровський метрополітен» Дніпровської міської ради за невиконання рішення суду скасувати.
В цій частині прийняти нове рішення, яким заяву Громадської організації «Платформа Громадський Контроль» задовольнити.
Накласти на директора Комунального підприємства «Дніпровський метрополітен» Дніпровської міської ради (49003, Україна, місто Дніпро, вул.128-ї Бригади Тероборони, 8; код ЄДРПОУ 21927215) ОСОБА_1 (ІПН НОМЕР_1 ) штраф у розмірі 60560 (шістдесят тисяч п`ятсот шістдесят ) гривень 00 копійок.
Половину штрафу у розмір 30280 (тридцять тисяч двісті вісімдесят) гривень 00 копійок стягнути на користь Громадської організації «Платформа Громадський Контроль» (49006, Україна, місто Дніпро, вул.Лесі Українки, 77Б; ЄДРПОУ 39689459), а іншу половину у розмірі 30280 (тридцять тисяч двісті вісімдесят) гривень 00 копійок стягнути на користь Державного бюджету України (Отримувач коштів: ГУК у Дн-кiй обл/м.Дніпро/21081100; код отримувача: 37988155; банк отримувача: Казначейство України(ЕАП); Рахунок: UA948999980313000106000004569; код класифікації доходів бюджету: 21081100).
В іншій частині рішення суду залишити без змін.
Попередити директора Комунального підприємства «Дніпровський метрополітен» Дніпровської міської ради Овчаренко Андрія Валентиновича про те, що з наступного дня після набрання даним судовим рішенням законної сили на суму заборгованості без додаткового рішення суду нараховується пеня у розмірі трьох відсотків річних з урахуванням індексу інфляції.
Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Головуючий - суддяІ.В. Юрко
суддяС.В. Білак
суддяС.В. Чабаненко
Суд | Північно-західний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 22.04.2025 |
Оприлюднено | 24.04.2025 |
Номер документу | 126786409 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи щодо захисту політичних (крім виборчих) та громадянських прав, зокрема щодо забезпечення права особи на доступ до публічної інформації |
Адміністративне
Третій апеляційний адміністративний суд
Юрко І.В.
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Дєєв Микола Владиславович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Дєєв Микола Владиславович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Дєєв Микола Владиславович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Дєєв Микола Владиславович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні