Для доступу до отримання резюме судової справи необхідно зареєструватися або увійти в систему.
РеєстраціяПІВДЕННО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
У Х В А Л А
22 квітня 2025 рокум. ОдесаСправа № 916/3654/24Південно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді: Ярош А.І.,
суддів: Діброви Г.І., Савицького Я.Ф.,
секретар судового засідання: Кияшко Р.О.
за участю представників учасників справи:
від Державної установи Одеська виправна колонія №14: не з`явився
від Товариства з обмеженою відповідальністю Інфокс в особі філії Інфоксводоканал: Никисла О.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Одесі
апеляційну скаргу Державної установи Одеська виправна колонія №14
на рішення Господарського суду Одеської області від 16.01.2025 року, суддя в І інстанції Найфлейш В.Д., повний текст якого складено 27.01.2025, в м. Одесі
у справі №916/3654/24
за позовом: Державної установи Одеська виправна колонія №14
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю Інфокс в особі філії Інфоксводоканал
про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Південно-західного апеляційного господарського суду перебуває апеляційна скарга Державної установи Одеська виправна колонія №14 на рішення Господарського суду Одеської області від 16.01.2025 у справі №916/3654/24 за позовом Державної установи Одеська виправна колонія №14 до Товариства з обмеженою відповідальністю Інфокс в особі філії Інфоксводоканал про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії.
Ухвалою Південно-західного апеляційного господарського суду від 17.03.2025 відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Державної установи Одеська виправна колонія №14 на рішення Господарського суду Одеської області від 16.01.2025 у справі №916/3654/24; призначено справу до розгляду на 22.04.2025 об 11:30.
У судовому засіданні 22.04.2025 з`явились представники сторін. Разом з тим, за результатами перевірки повноважень, судова колегія встановила, що особа, яка прибула для участі у засіданні від імені позивача Державної установи «Одеська виправна колонія №14», не наділена належними процесуальними повноваженнями для представництва інтересів цієї юридичної особи в суді апеляційної інстанції відповідно до вимог статей 56, 58 Господарського процесуального кодексу України.
З огляду на викладене, з метою забезпечення реалізації позивачем права на участь у судовому процесі та надання пояснень, судова колегія вважає за необхідне оголосити перерву у судовому засіданні до іншої дати, надавши позивачу додатковий строк для належного оформлення представництва та участі уповноваженої особи у подальшому розгляді справи.
Відповідно до частини 2 статті 216 ГПК України, якщо спір, розгляд якого по суті розпочато, не може бути вирішено в даному судовому засіданні, судом може бути оголошено перерву в межах встановлених цим Кодексом строків розгляду справи, тривалість якої визначається відповідно до обставин, що її викликали, з наступною вказівкою про це в рішенні або ухвалі.
Відповідно до частини другої статті 281 ГПК України процедурні питання, пов`язані з рухом справи, клопотання та заяви учасників справи, питання про відкладення розгляду справи, оголошення перерви, зупинення провадження у справі, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом, вирішуються судом апеляційної інстанції шляхом постановлення ухвал в порядку, визначеному цим Кодексом для постановлення ухвал суду першої інстанції.
Враховуючи викладене, колегія суддів дійшла висновку про наявність підстав для оголошення перерви у судовому засіданні до 13.05.2025 о 12:15.
Враховуючи неприбуття Департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради та Державної інспекції архітектури та містобудування України, колегія суддів вважає за необхідне повідомити вказаних учасників справи про оголошену перерву в порядку ч. 2 ст. 120, ч. 2 ст. 121 ГПК України, шляхом постановлення та направлення відповідної ухвали.
Керуючись ст.ст. 120, 121, 197, 216, 234, 270 ГПК України, Південно-західний апеляційний господарський суд
УХВАЛИВ:
1.Оголосити перерву в розгляді апеляційної скарги Державної установи Одеська виправна колонія №14 на рішення Господарського суду Одеської області від 16.01.2025 у справі №916/3654/24 до 13.05.2025 о 12:15.
2.Повідомити сторін, що судове засідання у справі №916/3654/24 відбудеться 13.05.2025 о 12:15 у приміщенні Південно-західного апеляційного господарського суду за адресою: м. Одеса, проспект Шевченка, 29, у залі судових засідань №5 (3-й поверх).
3.Доводимо до відома учасників судового процесу, що нез`явлення їх представників у судове засідання апеляційної інстанції не перешкоджає розгляду апеляційної скарги по суті.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.
Головуючий суддяА.І. Ярош
Судді:Г.І. Діброва
Я.Ф. Савицький
Суд | Донецький апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 22.04.2025 |
Оприлюднено | 25.04.2025 |
Номер документу | 126831433 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них |
Господарське
Південно-західний апеляційний господарський суд
Ярош А.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні