Ухвала
від 17.03.2025 по справі 761/39103/15-к
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

------------------------------------------------------------------------------------------------

У Х В А Л А

про призначення до апеляційного розгляду

17 березня 2025 року суддя-доповідач судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду ОСОБА_1 , провівши підготовку до апеляційного розгляду матеріалів кримінального провадження за обвинуваченням ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 ,

В С Т А Н О В И В:

До Київського апеляційного суду надійшли матеріали кримінального провадження з апеляційною скаргою прокурора відділу Офісу Генерального прокурора ОСОБА_5 на вирок Шевченківського районного суду м. Києва від 24.12.2024 щодо ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , яка прийнята апеляційним судом та по ній відкрито апеляційне провадження.

Підготовка до апеляційного розгляду проведена в обсязі, визначеному ст. 401 КПК України.

На підставі викладеного, керуючись ст. 401 КПК України, суддя-доповідач

У Х В А Л И В:

Закінчити підготовку та призначити апеляційний розгляд матеріалів кримінального провадження за апеляційною скаргою прокурора відділу Офісу Генерального прокурора ОСОБА_5 на вирок Шевченківського районного суду м. Києва від 24.12.2024 щодо ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 у відкритому судовому засіданні в приміщенні Київського апеляційного суду за адресою: м. Київ, вул. Солом`янська, 2-А на 16 годину 00 хвилин 16 липня 2025 року.

Копію ухвали надіслати учасникам судового провадження.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_1

СудКиївський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення17.03.2025
Оприлюднено01.05.2025
Номер документу126948104
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж і мереж електрозв'язку

Судовий реєстр по справі —761/39103/15-к

Ухвала від 17.03.2025

Кримінальне

Київський апеляційний суд

Кияшко Олександр Анатолійович

Ухвала від 11.03.2025

Кримінальне

Київський апеляційний суд

Кияшко Олександр Анатолійович

Вирок від 24.12.2024

Кримінальне

Шевченківський районний суд міста Києва

Циктіч В. М.

Ухвала від 18.10.2016

Кримінальне

Шевченківський районний суд міста Києва

Циктіч В. М.

Ухвала від 08.11.2016

Кримінальне

Шевченківський районний суд міста Києва

Циктіч В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні