Ухвала
від 16.04.2025 по справі 755/1139/25
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Резюме судової справи

Для доступу до отримання резюме судової справи необхідно зареєструватися або увійти в систему.

Реєстрація

Справа № 755/1139/25

Провадження № 6/761/585/2025

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 квітня 2025 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Кондратенко О.О., перевірила виконання вимог ст.ст. 438, 441 ЦПК України по справі за поданням

приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Телявського Анатолія Миколайовича про тимчасовий привід боржника керівника Товариства з обмеженою відповідальністю ?Аміна-Лізинг Груп? Сосюрки Сергія Юрійовича

ВСТАНОВИВ:

Дослідивши матеріали подання, суд прийшов до висновку, що останні подані і оформлені відповідно до встановлених норм ЦПК України. А тому, суд вважає достатньо наявних підстав для відкриття провадження по справі та призначення судового засідання.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 187, 212, 438, 441 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження за поданням

приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Телявського Анатолія Миколайовича про тимчасовий привід боржника керівника Товариства з обмеженою відповідальністю ?Аміна-Лізинг Груп? ОСОБА_1 .

Призначити судове засідання в приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва (м. Київ, вул. Дегтярівська, 31-а, 3-й поверх, каб.307) о 15 годині 30 хвилин 06 травня 2025 року.

В судове засідання викликати приватного виконавця.

Інформацію по справі можна отримати в мережі Інтернет на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: https://court.gov.ua/sud2610/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

СудШевченківський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення16.04.2025
Оприлюднено01.05.2025
Номер документу126970111
СудочинствоЦивільне
КатегоріяІнші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)

Судовий реєстр по справі —755/1139/25

Ухвала від 06.05.2025

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Кондратенко О. О.

Ухвала від 16.04.2025

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Кондратенко О. О.

Ухвала від 24.01.2025

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Гончарук В. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні