Ухвала
від 29.04.2025 по справі 910/2616/25
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 334-68-95, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

м. Київ

29.04.2025Справа № 910/2616/25

Господарський суд міста Києва у складі головуючого судді - Людмили Шкурдової

при секретарі судового засідання - Жалобі С.Р.,

розглянувши у підготовчому засіданні матеріали справи №910/2616/25

за позовом Заступника керівника Закарпатської обласної прокуратури

до Закарпатської обласної ради

за участю третьої особи-1, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Комунальне некомерційне підприємство "Солотвинська обласна алергологічна лікарня" Закарпатської обласної ради

за участю третьої особи-2, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Комунальна установа "Управління спільною власністю територіальних громад" Закарпатської обласної ради

про визнання незаконними та скасування рішень

за участю представників: згідно протоколу судового засідання;

ВСТАНОВИВ:

Закарпатська обласна прокуратура звернулася до Господарського суду міста Києва з позовом до Закарпатської обласної ради про визнання незаконним та скасування рішення Закарпатської обласної ради від 26.09.2024 №1178 «Про включення до Переліку об`єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації» та рішення Закарпатської обласної ради від 19.12.2024 №1252 «Про приватизацію об`єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Закарпатської області».

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 11.03.2025 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі, справу вирішено розглядати за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 01.04.2025, залучено до участі у справі Комунальне некомерційне підприємство "Солотвинська обласна алергологічна лікарня" Закарпатської обласної ради третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача, а також залучено до участі у справі Комунальну установу "Управління спільною власністю територіальних громад" Закарпатської обласної ради третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача.

У підготовчому засіданні 29.04.2025 прокурор надав усні пояснення щодо предмета спору та просив задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.

У підготовчому засіданні 29.04.2025 представник відповідача надав усні пояснення щодо предмета спору та просив відмовити у задоволенні позовних вимог в повному обсязі.

У підготовче засідання представники третьої особи 1 та третьої особи 2 не з`явились.

Відповідно до частини 2 статті 183 Господарського процесуального кодексу України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках: 1) визначених частиною другою статті 202 цього Кодексу; 2) залучення до участі або вступу у справу третьої особи, заміни неналежного відповідача, залучення співвідповідача; 3) в інших випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.

Враховуючи зазначене, з метою повного, всебічного та об`єктивного розгляду справи, забезпечення рівності прав та обов`язків всіх учасників процесу, суд дійшов висновку про відкладення підготовчого засідання.

Керуючись ст.ст. 74, 182, 183, 202, 232-235 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва, -

ПОСТАНОВИВ:

1. Відкласти підготовче засідання у даній справі на 17.06.25 об 11:30 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 23 .

2. Викликати у судове засідання представників учасників справи. У відповідності до ст.60 Господарського процесуального кодексу України надати документи, що підтверджують повноваження представників учасників справи.

3. Усі заяви, клопотання, заперечення подати до суду завчасно з дотриманням вимог до форми та змісту заяв з процесуальних питань, встановлених статтею 170 Господарського процесуального кодексу України.

Дана ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду, відповідно до приписів статті 255 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя Людмила ШКУРДОВА

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення29.04.2025
Оприлюднено05.05.2025
Номер документу127049448
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо приватизації майна, з них щодо визнання недійсними актів

Судовий реєстр по справі —910/2616/25

Ухвала від 29.04.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Шкурдова Л.М.

Ухвала від 25.04.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Шкурдова Л.М.

Ухвала від 14.04.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Буравльов С.І.

Ухвала від 01.04.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Шкурдова Л.М.

Ухвала від 28.03.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Шкурдова Л.М.

Ухвала від 25.03.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Шкурдова Л.М.

Ухвала від 11.03.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Шкурдова Л.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні