Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
06 жовтня 2010 р. Справа № 2а-22990/10/0570
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Христофоров А.Б., ознайомившись з матеріалами адміністративного позову Державної податкової інспекції у м. Краматорську до Приватного підприємства «Ост-Корн», Товариства з обмеженою відповідальністю «Технокор» про стягнення у доход держави коштів, одержаних за правочином, вчиненим з метою, яка завідомо суперечить інтересам держави, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач, Державна податкова інспекція у м. Краматорську, звернулась до суду з позовною заявою до Приватного підприємства «Ост-Корн», Товариства з обмеженою відповідальністю «Технокор» про стягнення у доход держави коштів, одержаних за правочином, вчиненим з метою, яка завідомо суперечить інтересам держави.
Відповідно до ч. 5 ст. 106 КАС України якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
Відповідно до ч. 7 ст. 56 КАС України законним представником органу, підприємства, установи, організації в суді є його керівник чи інша особа, уповноважена законом, положенням, статутом.
У порушення вищезазначених вимог позивачем до позовної заяви не додано документу, що підтверджує повноваження представника (начальника), який підписав позовну заяву.
Таким чином позивачу необхідно надати до суду документ, що підтверджує повноваження представника (начальника), який підписав позовну заяву.
Оскільки позовна заява подана без дотримання вимог статті 106 КАС України то вона підлягає залишенню без руху.
На підставі викладеного, керуючись ст. 108 КАС України,
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Державної податкової інспекції у м. Краматорську до Приватного підприємства «Ост-Корн», Товариства з обмеженою відповідальністю «Технокор» про стягнення у доход держави коштів, одержаних за правочином, вчиненим з метою, яка завідомо суперечить інтересам держави, - залишити без руху.
Позивачу надати строк для виправлення позовної заяви до 01 листопада 2010 року.
При усунені недоліків в наданий строк, позовна заява буде вважатися поданою у день первинного її подання до адміністративного суду.
Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Суддя Христофоров А.Б.
Суд | Донецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 06.10.2010 |
Оприлюднено | 10.12.2010 |
Номер документу | 12719354 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Донецький окружний адміністративний суд
Христофоров А.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні