Ухвала
від 09.05.2025 по справі 465/9738/23
ЧЕРВОНОГРАДСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

465/9738/23

2/465/938/25

Ухвала

судового засідання

09.05.2025 м. Львів

Франківський районний суд м. Львова в складі:

головуючого судді Кузь В.Я.

за участю секретаря судового засідання Гайдучок І.М.

в ході судового розгляду цивільної справи №465/9738/23 за позовом ОСОБА_1 до Державного підприємства - Український державний інститут з проектування об"єктів дорожнього господарства "Укрдіпродор" в особі Львівської філії Державного інституту з проектування об"єктів дорожнього господарства "Укрдіпродор" - "Західдіпрошлях" про стягнення заборгованості із заробітної плати, -

встановив:

Позивачка звернулася з позовною заявою про стягнення заборгованості із заробітної плати.

Ухвалою Франківського районного суду м. Львова від 07.12.2023 прийнято до розгляду та відкрито спрощене позовне провадження, справу призначено досудового розгляду по суті без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

Ухвалою Франківського районного суду м. Львова від 23.01.2024 продовжено розгляд цивільної справи №465/9738/23 в судовому засіданні з повідомленням учасників судового процесу, призначено судове засідання та визнано обов`язковою явку в судове засідання позивачки та представника відповідача для дачі особистих пояснень з приводу обставин справи, яких зобов"язано представити оригінали документів, які стосуються предмету спору, для огляду в судовому засіданні, на перевірку їх достовірності.

Ухвалою Франківського районного суду м. Львова від 09.04.2024 здійснено перехід до розгляду цивільної справи № 465/9738/23 за правилами загального позовного провадження та замінено засідання для розгляду справи по суті підготовчим засіданням, явку позивачки та директора Державного підприємства - Український державний інститут з проектування об"єктів дорожнього господарства "Укрдіпродор" Самохіна Олексія Юрійовича визнано обовязковою. Також визнано обовязковою явку в підготовче засідання Василя Барановича та ОСОБА_2 , які станом на 19.10.2023р. займали посади директора та головного бухгалтера Львівської філії Державного інституту з проектування об"єктів дорожнього господарства "Укрдіпродор" - "Західдіпрошлях", відповідно. Підстави такого рішення викладені в ухвалі.

В чергове судове засідання сторони та особи, явка яких судом була вихзнана обовязковою не прибули, у звязку з чим судове хзасідання перенесено а судом постановлено ухвалу від 18.07.2024, якою визнано їх неявку безпідставною, а відповідне ігнорування визнано зловживанням процесуальними правами.

До представників відповідача - Вовкуновича Ігоря Івановича та Галушкою Андрія Михайловича, до кожного окремо, застосовано заходи процесуального примусу у вигляді штрафу за неприбуття всудове засідання та неповагу до суду, відкладено розгляд справи, на 02 жовтня 2024 року на 10 год. 00 хв..

Розяснено позивачці ОСОБА_1 і представникам відповідача ОСОБА_3 та Галушці А.М. їх обов"язк прибути в підготовче судове засідання 02 жовтня 2024 року на10год.00хв. для надання особистих пояснень з приводу обставин справи та в черговий раз попереджено про наслідки невиконання судового рішення. Звернено увагу, що у випадку невиконання вимог суду така поведінка буде сприйняте як неповага до суду та умисне невиконання судового рішення, а відтак судом будуть повторно вжиті відповідні заходи процесуального примусу, передбачені статтями 143 144 ЦПК України.

В чергове підготовче судове засідання сторони не прибули. Зважаючи на вказане, ухвалою Франківського районного суду м. Львова від 02.10.2024, до позитвачки ОСОБА_1 застосовано заходи процесуального примусу у вигляді штрафу в розмірі 1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 3028, 00 грн., відкладено розгляд справи, визнано повторно явку позивачки та керівників відповідача обов"язковою, попереджено про наслідки неявки. Підстави такого рішення викладені в ухвалі. Судове засіданнят перенесено на 09.05. 2025.

Ухвалою Франківського районного суду м. Львова від 09.05.2025 закрито підготовче провадження та призначено цивільну справу до судового розгляду. Підстави такого рішення викладені в ухвалі.

В ході підготовчого судового засідання встановлено, що в матеріалах судової справи міститься заява позивачки про скасування ухвали суду від 02.10.2024 про накладення на неї штрафу. Заява мотивована тим, що їй не було відомо про те, що її явка в судове засідання визнана обов"язковою, а також про наслідки неявки. Наголошує на тому, що в неї не було намірів перешкоджати своєчасному розгляду справи. Просить скасувати ухвалу.

Дослідивши матеріали цивільної справи та заяву позивачки, суд приходить до висновку, що ухвала про накладення штрафу підлягає скасуванню.

У відповідності до ч. 6 ст. 148 ЦПК України, суд може скасувати постановлену ним ухвалу про стягнення штрафу, якщо особа, стосовно якої її постановлено, виправила допущене порушення та (або) надала докази поважності причин невиконання відповідних вимог суду чи своїх процесуальних обов`язків.

На підставівищенаведеного такеруючись ч.6ст.148,статтями 258-260ЦПК України,-

постановив:

Скасувати ухвалу Франківського районного суду м. Львова від 02 жовтня 2024 року у цивільній справі № 465/9738/23 про застосування до позивачки ОСОБА_1 заходів процесуального примусу у вигляді штрафу в розмірі 3028 (три тисячі двадцять вісім) гривень 00 коп..

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В. Кузь

СудЧервоноградський міський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення09.05.2025
Оприлюднено14.05.2025
Номер документу127274439
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про виплату заробітної плати

Судовий реєстр по справі —465/9738/23

Рішення від 03.06.2025

Цивільне

Франківський районний суд м.Львова

Кузь В. Я.

Рішення від 09.05.2025

Цивільне

Франківський районний суд м.Львова

Кузь В. Я.

Ухвала від 09.05.2025

Цивільне

Франківський районний суд м.Львова

Кузь В. Я.

Ухвала від 09.05.2025

Цивільне

Франківський районний суд м.Львова

Кузь В. Я.

Ухвала від 10.02.2025

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Крайник Н. П.

Постанова від 21.01.2025

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Крайник Н. П.

Постанова від 21.01.2025

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Крайник Н. П.

Ухвала від 17.12.2024

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Крайник Н. П.

Ухвала від 02.10.2024

Цивільне

Франківський районний суд м.Львова

Кузь В. Я.

Ухвала від 25.09.2024

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Крайник Н. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні