Справа №1309/9120/12 Головуючий у 1 інстанції:Бориславський Ю.Л
Провадження №22-ц/811/1511/25 Доповідач в 2-й інстанції:Левик Я. А.
Провадження №22-ц/811/1509/25
УХВАЛА
12 травня 2025 року м.Львів
Львівський апеляційнийсуд вскладі суддіЛевика Я.А.,перевіривши апеляційнускаргу ОСОБА_1 на ухвали Залізничного районного суду м.Львова від 29 квітня 2025 року та від 01 травня 2025 у справі за скаргою ОСОБА_1 на дії/бездіяльність державних виконавців та органу примусового виконання Західного міжрегіонального управління юстиції Міністерства юстиції, -
в с т а н о в и в :
ухвалою Залізничного районного суду м.Львова від 29 квітня 2025 року скаргу ОСОБА_1 на дії/бездіяльність державних виконавців та органу примусового виконанняЗахідного міжрегіонального управління юстиції Міністерства юстиції повернуто.
ухвалою Залізничного районного суду м.Львова від 01 травня 2025 року заяву ОСОБА_1 про усунення недоліків, подану до суду у системі «Електронний суд» та зареєстровану Залізничним районним судом м. Львова 30.04.2025 рокуповернуто ОСОБА_1 без розгляду.
Вказані ухвали оскаржив ОСОБА_1 .
Статтею 355 ЦПК України визначено, що апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Згідно з ч. 2, 3 ст. 359 ЦПК України питання про відкриття апеляційного провадження у справі вирішується не пізніше п`яти днів з дня надходження апеляційної скарги або заяви про усунення недоліків, поданої у порядку, передбаченому статтею 357 цього Кодексу.
В ухвалі про відкриття апеляційного провадження зазначається строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу та вирішується питання про витребування матеріалів справи.
Оскільки апеляційна скарга подана безпосередньо до суду апеляційної інстанції, матеріали цивільної справи відсутні, у суду апеляційної інстанції відсутня можливість вирішити питання про відкриття апеляційного провадження.
Враховуючи вказане, вищезазначенуцивільну справу необхідновитребувати із суду першої інстанції для вирішення питання про відкриття апеляційного провадження.
У зв`язку з необхідністю дослідження матеріалів справи, питання про відкриття апеляційного провадження буде вирішене після надходження цивільної справи до Львівського апеляційного суду.
Керуючись ст.ст. 355-356 ЦПК України,
у х в а л и в :
витребувати із Залізничного районного суду м.Львова цивільну справу №1309/9120/12 за скаргою ОСОБА_1 на дії/бездіяльність державних виконавців та органу примусового виконання Західного міжрегіонального управління юстиції Міністерства юстиції.
Матеріали цивільної справи необхідно направитив строк протягом 2 днів з моменту отримання цієї ухвали на адресу Львівського апеляційного суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Я.А. Левик
Суд | Львівський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 12.05.2025 |
Оприлюднено | 19.05.2025 |
Номер документу | 127379124 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші справи |
Цивільне
Львівський апеляційний суд
Левик Я. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні