Герб України

Ухвала від 29.05.2025 по справі 820/3485/18

Другий апеляційний адміністративний суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

УХВАЛА

29 травня 2025 р.Справа № 820/3485/18

Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

Головуючого судді: Подобайло З.Г.,

Суддів: Ральченка І.М. , Чалого І.С. ,

розглянувши заяву Підприємства "Ніка" Товариства інвалідів "Шанс" Жовтневого району м. Харкова про ухвалення додаткового судового рішення у адміністративній справі за апеляційною скаргою Підприємства "Ніка" Товариства інвалідів "Шанс" Жовтневого району м. Харкова на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 26.07.2018 по справі № 820/3485/18

за позовом Підприємства "Ніка" Товариства інвалідів "Шанс" Жовтневого району м. Харкова

до Головного управління ДФС у Харківській області

про скасування податкових повідомлень-рішень

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Харківського окружного адміністративного суду від 26.07.2018 року частково задоволено позов Підприємства «Ніка» Товариства інвалідів «Шанс» Жовтневого району м.Харкова до Головного управління ДФС у Харківській області про скасування податкових повідомлень-рішень. Визнано протиправними та скасовано податкове повідомлення-рішення Головного управління Державної фіскальної служби України у Харківській області №00000251401 від 23.01.2018 р. у частині визначення основного платежу у сумі 1.475.942,62 грн. та застосування штрафу у сумі 1.493.822,90 грн. Визнано протиправними та скасовано податкове повідомлення-рішення Головного управління Державної фіскальної служби України у Харківській області №000001461401 від 17.04.2018 р. У решті вимог позов залишено без задоволення.

На зазначене рішення суду Підприємством "Ніка" Товариства інвалідів "Шанс" Жовтневого району м. Харкова подано апеляційну скаргу.

Постановою Харківського апеляційного адміністративного суду від 21.11.2018 року апеляційну скаргу підприємства «Ніка» Товариства інвалідів «Шанс» Жовтневого району м.Харкова залишено без задоволення. Рішення Харківського окружного адміністративного суду від 26 липня 2018 року по справі № 820/3485/18 залишено без змін.

Не погодившись із рішеннями судів попередніх інстанцій, позивач звернувся з касаційною скаргою.

Постановою Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду від 03.02.2022 року касаційну скаргу Підприємства «Ніка» Товариства інвалідів «Шанс» Жовтневого району м. Харкова задоволено. Рішення Харківського окружного адміністративного суду від 26 липня 2018 року та постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 21 листопада 2018 року у справі №820/3485/18 скасовано в частині відмови у задоволенні позову в частині визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 23 січня 2018 року №00000251401 в частині визначення податкових зобов`язань з податку на прибуток в сумі 239 438,38 грн та застосування штрафних (фінансових) санкцій у розмірі 59 859,35 грн і ухвалено нову постанову в цій частині про задоволення позову. В іншій частині рішення Харківського окружного адміністративного суду від 26 липня 2018 року та постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 21 листопада 2018 року у справі №820/3485/18 залишено без змін.

Підприємством "Ніка" Товариства інвалідів "Шанс" Жовтневого району м. Харкова до суду подано заяву про ухвалення додаткового рішення про стягнення за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Харківській області, утвореного на правах відокремленого підрозділу Державної податкової служби України (ідентифікаційний код - 43983495; місцезнаходження - 61057, м. Харків, вул. Григорія Сковороди, буд. 46) на користь Підприємства "Ніка" Товариства інвалідів "Шанс" Жовтневого району м. Харкова (ідентифікаційний код - 30235984) 6733 (шість тисяч сімсот тридцять три) грн. 53 коп. у якості компенсації витрат на оплату судового збору.

Відповідно до ч. 1. ст. 252 Кодексу адміністративного судочинства України суд, що ухвалив судове рішення, може за заявою особи, яка брала участь у справі, чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення якщо: 1) щодо однієї із позовних вимог, з приводу якої досліджувалися докази, чи одного з клопотань не ухвалено рішення; 2) суд, вирішивши питання про право, не визначив способу виконання судового рішення; 3) судом не вирішено питання про судові витрати.

Згідно із ч. 3 ст. 252 Кодексу адміністративного судочинства України суд, що ухвалив рішення, ухвалює додаткове судове рішення в тому самому складі протягом десяти днів з дня надходження відповідної заяви. Додаткове судове рішення ухвалюється в тому самому порядку, що й судове рішення.

З урахуванням наведеного, суд вважає необхідним призначити до розгляду заяву Підприємства "Ніка" Товариства інвалідів "Шанс" Жовтневого району м. Харкова про ухвалення додаткового судового рішення у відкритому судовому засіданні.

Керуючись ст. 252 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

У Х В А Л И В:

Призначити до розгляду заяву Підприємства "Ніка" Товариства інвалідів "Шанс" Жовтневого району м. Харкова про ухвалення додаткового судового рішення у адміністративній справі за апеляційною скаргою Підприємства "Ніка" Товариства інвалідів "Шанс" Жовтневого району м. Харкова на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 26.07.2018 по справі №820/3485/18 за позовом Підприємства "Ніка" Товариства інвалідів "Шанс" Жовтневого району м. Харкова до Головного управління ДФС у Харківській області про скасування податкових повідомлень-рішень призначити до апеляційного розгляду на 09.06.2025 о 11:15 у відкритому судовому засіданні в приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду у залі судових засідань № 3.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя (підпис)З.Г. Подобайло Судді(підпис) (підпис) І.М. Ральченко І.С. Чалий

СудДругий апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення29.05.2025
Оприлюднено02.06.2025
Номер документу127724240
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них

Судовий реєстр по справі —820/3485/18

Ухвала від 09.06.2025

Адміністративне

Другий апеляційний адміністративний суд

Подобайло З.Г.

Ухвала від 29.05.2025

Адміністративне

Другий апеляційний адміністративний суд

Подобайло З.Г.

Рішення від 29.04.2024

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Сліденко А.В.

Ухвала від 18.04.2024

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Сліденко А.В.

Постанова від 03.02.2022

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Юрченко В.П.

Ухвала від 31.01.2022

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Юрченко В.П.

Ухвала від 11.01.2019

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Юрченко В.П.

Постанова від 21.11.2018

Адміністративне

Харківський апеляційний адміністративний суд

Яковенко М.М.

Постанова від 21.11.2018

Адміністративне

Харківський апеляційний адміністративний суд

Яковенко М.М.

Ухвала від 16.11.2018

Адміністративне

Харківський апеляційний адміністративний суд

Яковенко М.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні