Герб України

Ухвала від 27.06.2025 по справі 495/3106/23

Одеський апеляційний суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Номер провадження: 22-ц/813/3571/25

Справа № 495/3106/23

Головуючий у першій інстанції Прийомова О. Ю.

Доповідач Таварткіладзе О. М.

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

УХВАЛА

про призначення судового засідання в режимі відеоконференції

27.06.2025 року м. Одеса

Одеський апеляційнийсуд вособі судді-доповідачаТаварткіладзе О.М.,розглянувши клопотанняпредставника ОСОБА_1 адвоката Гербей Андрія Анатолійовича, представника Білгород-Дністровської міської ради - Новаковського Олександра Григоровича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на заочне рішення Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області від 15 липня 2024 року по цивільній справі за позовом Білгород-Дністровської міської ради в інтересах Міського центру "Благоустрій" до ОСОБА_1 про стягнення збитків,

В С Т А Н О В И В:

У провадженні Одеського апеляційного суду перебуває апеляційна скарга ОСОБА_1 на заочне рішення Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області від 15 липня 2024 року по цивільній справі за позовом Білгород-Дністровської міської ради в інтересах Міського центру "Благоустрій" до ОСОБА_1 про стягнення збитків.

Розгляд справи призначений на 01 липня 2025 року о 14 годині 30 хвилин.

24.04.2025року,через системуЕлектронний суд,представник ОСОБА_1 адвокат Гербей Андрій Анатолійович, представник Білгород-Дністровської міської ради - Новаковський Олександр Григорович звернулися до Одеського апеляційного суду з клопотаннями про проведення усіх судових засідань в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Ознайомившись з вказаним клопотанням, апеляційний суд приходить до наступного.

Згідно із частинами першою, другою статті 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів)(частина третя статті 212 ЦПК України).

Частиною п`ятою статті 212 ЦПК України передбачено, що ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Враховуючи наведені вище вимоги процесуального закону, а також необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, рівність учасників процесу перед законом і судом, з метою забезпечення своєчасного розгляду цивільної справи, суд вважає за необхідне клопотання задовольнити та провести судове засідання в режимі відеоконференції за участі заявників поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Керуючись ст. 212 ЦПК України, апеляційний суд,

У Х В А Л И В:

Клопотання представника ОСОБА_1 адвоката Гербей Андрія Анатолійовича (електронна пошта: ІНФОРМАЦІЯ_1 , телефон: НОМЕР_1 ), представника Білгород-Дністровської міської ради - Новаковського Олександра Григоровича (електронна пошта: ІНФОРМАЦІЯ_2 , телефон: НОМЕР_2 ) про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.

Забезпечити проведення усіх судових засідань в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Попередити заявників, що відповідно до ч. 4 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Роз`яснити учасникам справи, що Інструкцією користувача підсистеми відеоконференцзв`язку, яка розміщена на вебсторінці технічної підтримки користувачів ЄСІТС за вебадресою https://wiki.court.gov.ua врегульовано процедуру проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Зобов`язати учасників процесу подати скановані копії документів, що посвідчують особу учасника або його представника для встановлення повноважень, письмових заяв і клопотань, письмових доказів засвідчених електронним цифровим підписом за один робочий день до проведення судового засідання.

Попередити сторони про необхідність забезпечення участі у конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.

Копію ухвали надіслати учасникам справи для відома та виконання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Одеського апеляційного суду О.М. Таварткіладзе

СудОдеський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення27.06.2025
Оприлюднено30.06.2025
Номер документу128459554
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про відшкодування матеріальної шкоди, заподіяної працівниками державним підприємству, установі, організації

Судовий реєстр по справі —495/3106/23

Ухвала від 01.07.2025

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Таварткіладзе О. М.

Ухвала від 01.07.2025

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Таварткіладзе О. М.

Ухвала від 30.06.2025

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Таварткіладзе О. М.

Ухвала від 27.06.2025

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Таварткіладзе О. М.

Ухвала від 03.03.2025

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Таварткіладзе О. М.

Ухвала від 03.03.2025

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Таварткіладзе О. М.

Ухвала від 05.02.2025

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Таварткіладзе О. М.

Ухвала від 27.01.2025

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Таварткіладзе О. М.

Ухвала від 27.11.2024

Цивільне

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

Боярський О. О.

Ухвала від 30.07.2024

Цивільне

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

Боярський О. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні