Західний апеляційний господарський суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА
"25" липня 2025 р. Справа №914/2450/22(914/461/25)
м. Львів
Західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді МАТУЩАКА О.І.
суддівСКРИПЧУК О.С.
КРАВЧУК Н.М.
розглянувши апеляційну скаргуАкціонерного товариства Банк Альянс, (вх. ЗАГС 01-05/1957/25 від 26.06.2025 )
на рішенняГосподарського суду Львівської області від 29.05.2025 ( повне рішення - 06.06.2025., суддя Чорній Л.З.)
у справі№ 914/2450/22(914/461/25)
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Бнк-Україна, м. Львів
до відповідача Акціонерного товариства Банк Альянс, м.Київ
про відшкодування збитків у вигляді упущеної вигоди у розмірі 22 957 658,44 грн
у межах справи№914/2450/22
за заявоюТовариства з обмеженою відповідальністю 'Бел-Петрол Трейдінг, м. Львів
про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю Бнк-Україна, м. Львів
ВСТАНОВИВ:
Західний апеляційний господарський суд ухвалою від 11.07.2025 апеляційну скаргу Акціонерного товариства Банк Альянс на рішення Господарського суду Львівської області від29.05.2025 у справі №914/2450/22 (914/461/25) залишив без руху. Апелянта зобов`язав усунути встановлені при поданні апеляційної скарги недоліки, а саме: надати докази доплати судового збору у розмірі 82 647, 57 грн протягом 10 днів з дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху.
21.07.2025 через систему Електронний суд» представниця скаржника адвокатка Круковська Руслана Ігорівна сформувала заяву про усунення недоліків апеляційної скарги, в додатках якої містилися докази доплати судового збору у розмірі 82 647, 57 грн.
Судом встановлено, що апеляційна скарга подана за формою та змістом, які визначені статтею 258 Господарського процесуального кодексу України.
Враховуючи наведене, суд визнав достатніми подані матеріали для відкриття апеляційного провадження.
Відповідно до ст. 268 ГПК України після проведення підготовчих дій суддя-доповідач доповідає про них колегії суддів, яка вирішує питання про проведення додаткових підготовчих дій в разі необхідності та призначення справи до розгляду.
Оскільки судом проведено усі необхідні підготовчі дії, в силу вимог ст. 268 ГПК України справа призначається до розгляду.
Керуючись ст.ст. 234, 262, 268 ГПК України, суд, -
ПОСТАНОВИВ :
1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Акціонерного товариства Банк Альянс на рішення Господарського суду Львівської області від 29.05.2025 у справі №914/2450/22 (914/461/25).
2. Призначити справу №914/2450/22(914/461/25) до розгляду у судовому засіданні на 14.08.2025 об 11 год 45 хв у приміщенні Західного апеляційного господарського суду за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 81 в залі судового засідання №2.
3. Учасникам справи подати суду обґрунтовані відзиви на апеляційну скаргу, пояснення та інші процесуальні документи протягом десяти днів з моменту отримання цієї ухвали. До відзиву та інших документів додати докази надсилання (надання) їх копій та доданих до них документів іншим учасникам справи.
4. Роз`яснити учасникам справи про можливість участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції, зокрема, поза межами приміщення суду, з використанням власних технічних засобів відповідно до ч. 4 ст. 197 ГПК України та Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза приміщенням суду, затвердженому наказом Державної судової адміністрації України 23.04.2020 № 196.
5. Господарському суду Львівської області невідкладно надіслати матеріали справи №914/2450/22(914/461/25) на адресу Західного апеляційного господарського суду для здійснення апеляційного провадження.
6. Неявка уповноважених представників у судове засідання не є перешкодою для розгляду апеляційної скарги по суті відповідно до положень ч. 12 ст. 270 ГПК України.
Суд звертає увагу учасників справи:
- щодо обов`язку осіб відповідно до ч. 6 ст. 6 ГПК України, а саме: адвокатів, нотаріусів, державних та приватних виконавців, арбітражних керуючих, судових експертів, органів державної влади та інших державних органів, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України, зареєструвати свій електронний кабінет,
- про можливість ознайомлення з матеріалами справи через Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему або її окрему підсистему (модуль), що забезпечує обмін документами,
- на процесуальні наслідки звернення до суду з документами осіб, які зобов`язані зареєструвати електронний кабінет, але не зареєстрували його, які передбачені у ч. 10 ст. 165, ч. 4 ст. 170 та ч. 4 ст. 263 ГПК України. Такі наслідки застосовуються судом також у разі, якщо інтереси особи, яка зобов`язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його, представляє адвокат.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий (суддя-доповідач)О.І. МАТУЩАК
СуддіО.С. СКРИПЧУК
Н.М. КРАВЧУК
Суд | Західний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 25.07.2025 |
Оприлюднено | 31.07.2025 |
Номер документу | 129181170 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи |
Господарське
Західний апеляційний господарський суд
Матущак Олег Іванович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні