Герб України

Ухвала від 08.09.2025 по справі 596/956/23

Гусятинський районний суд тернопільської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

У Х В А Л А

"08" вересня 2025 р. Справа № 596/956/23

Провадження № 2/596/10/2025

Гусятинський районний cуд Тернопільської області

в складі: головуючого судді Цвинтарної Т.М.

при секретарі судового засідання Рудніцькій О.П.,

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в селищі Гусятин цивільну справу за первісним позовом представника приватного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Тернопільгаз» - адвоката Ловчук Марії Василівни до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення солідарно боргу за не обліковані об`єми природного газу та зустрічним позовом ОСОБА_2 до приватного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Тернопільгаз», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: ОСОБА_1 про визнання протиправним та скасування рішення центральної комісії ПрАТ «Тернопільгаз», визнання протиправним та скасування акта-розрахунку необлікованого (донарахованого) об`єму природного газу, -

В С Т А Н О В И В:

Представник позивача ПАТ по газопостачанню та газифікації «Тернопільгаз» - адвокат Ловчук М.В. звернулася до суду з позовом до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 та просить стягнути солідарно з відповідачів на користь позивача 411485,50 грн. за не обліковані об`єми природного газу в обсягах 20704,12 м3, а також судові витрати.

03 серпня 2023 року до суду надійшов зустрічний позов відповідача ОСОБА_2 до приватного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Тернопільгаз», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: ОСОБА_1 про визнання протиправним та скасування рішення центральної комісії ПрАТ «Тернопільгаз», визнання протиправним та скасування акта-розрахунку необлікованого (донарахованого) об`єму природного газу і його вартості.

Ухвалою Гусятинського районного суду Тернопільської області від 11 квітня 2024 року прийнято зустрічну позовну заяву ОСОБА_2 доприватного акціонерноготовариства погазопостачанню тагазифікації «Тернопільгаз»,третя особа,яка незаявляє самостійнихвимог щодопредмета спору: ОСОБА_1 провизнання протиправнимта скасуваннярішення центральноїкомісії ПрАТ«Тернопільгаз»,визнання протиправнимта скасуванняакта-розрахункунеоблікованого (донарахованого)об`ємуприродного газуі йоговартості до спільного розгляду з первісним позовом представника приватного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Тернопільгаз» - адвоката Ловчук Марії Василівни до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про солідарне стягнення боргу за не обліковані об`єми природного газу, об`єднавши позови в одне провадження та присвоїти об`єднаній справі єдиний номер 596/956/23, провадження 2/596/288/2023.

Ухвалою Гусятинського районного суду Тернопільської області від 30.12.2024 призначено по даній справі судову почеркознавчу експертизу. Провадження у справі на час проведення експертизи зупинено. Проведення експертизи доручено експертам Тернопільського відділення Київського науково-дослідному інституту судових експертиз.

Ухвалою Гусятинського районного суду Тернопільської області від 25.06.2025 передоручено проведення судової почеркознавчої експертизи - Київському науково-дослідному інституту судових експертиз (м. Київ, вул. Сім`ї Бродських, 6).

29 липня 2025 року ухвалу про призначення експертизи від 30.12.2024 та ухвалу від 25.06.2025 направлено для виконання до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. Також, в розпорядження експертів для дослідження надано матеріали цивільної справи № 596/956/23.

Проте, 02 вересня 2025 року до суду надійшло клопотання експерта Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Годзь В. про надання додаткових матеріалів. Також до суду повернуто матеріали цивільної справи № 596/956/23.

Відповідно до ст.254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.

Отже, оскільки обставини, що викликали зупинення провадження у даній цивільній справі неможливо врегулювати з врахуванням наданого експертом клопотання, суд, вважає за необхідне провадження у справі поновити.

На підставі викладеного, керуючись ст.254 ЦПК України,-

П О С Т А Н О В И В:

Поновити провадження в справі №596/956/23 за первісним позовом представника приватного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Тернопільгаз» - адвоката Ловчук Марії Василівни до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення солідарно боргу за не обліковані об`єми природного газу та зустрічним позовом ОСОБА_2 до приватного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Тернопільгаз», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: ОСОБА_1 про визнання протиправним та скасування рішення центральної комісії ПрАТ «Тернопільгаз», визнання протиправним та скасування акта-розрахунку необлікованого (донарахованого) об`єму природного газу.

Призначити справу до розгляду в підготовчому засіданні на 14 годин 40 хвилин 30 вересня 2025 року в приміщенні Гусятинського районного суду, що в селищі Гусятин, провулок Героїв Майдану, 7, Гусятинського району, Тернопільської області.

Викликати в підготовче засідання учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Гусятинського районного суду

Тернопільської області Т.М. Цвинтарна

СудГусятинський районний суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення08.09.2025
Оприлюднено10.09.2025
Номер документу130031956
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг

Судовий реєстр по справі —596/956/23

Ухвала від 08.09.2025

Цивільне

Гусятинський районний суд Тернопільської області

Цвинтарна Т. М.

Ухвала від 25.06.2025

Цивільне

Гусятинський районний суд Тернопільської області

Цвинтарна Т. М.

Ухвала від 25.06.2025

Цивільне

Гусятинський районний суд Тернопільської області

Цвинтарна Т. М.

Ухвала від 17.06.2025

Цивільне

Гусятинський районний суд Тернопільської області

Цвинтарна Т. М.

Ухвала від 28.05.2025

Цивільне

Гусятинський районний суд Тернопільської області

Цвинтарна Т. М.

Ухвала від 30.12.2024

Цивільне

Гусятинський районний суд Тернопільської області

Цвинтарна Т. М.

Ухвала від 30.12.2024

Цивільне

Гусятинський районний суд Тернопільської області

Цвинтарна Т. М.

Ухвала від 11.06.2024

Цивільне

Гусятинський районний суд Тернопільської області

Цвинтарна Т. М.

Ухвала від 11.06.2024

Цивільне

Гусятинський районний суд Тернопільської області

Цвинтарна Т. М.

Ухвала від 11.04.2024

Цивільне

Гусятинський районний суд Тернопільської області

Цвинтарна Т. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні