Постанова
від 02.12.2010 по справі 3-4160/10
ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

Ж О В Т Н Е В И Й Р А Й О Н Н И Й С У Д м. Х А Р К О В А

Справа № 3-4160/10 р.

П О С Т А Н О В А

„02” грудня 2010 р. м. Харків

Суддя Жовтневого районног о суду м. Харкова Кицюк В.П., в хо ді розгляду адміністративно го матеріалу у відношенні ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, г ромадянина Азербайджана , який не працює, мешкає за адр есою: АДРЕСА_1, за ч. 1 ст. 203 КУп АП, -

В С Т А Н О В И В:

26 листопада 2010 року на розгл яд Жовтневого районного суду міста Харкова надійшов прот окол про адміністративне пра вопорушення, згідно якого О СОБА_1 порушив правила пере бування іноземного громадян ина в Україні.

Такі дії ОСОБА_1 кваліфі ковані за ч. 1 ст. 203 КУпАП.

Перевіривши надані матері али у порядку, передбаченому ст. 278 КУпАП, приходжу до виснов ку про необхідність повернен ня матеріалів справи для доо працювання.

Відповідно до ч 1 ст.256 КУпАП у протоколі про адміністратив не правопорушення наряду з ф актичними обставинами справ и та даними про особу правопо рушника вказуються норматив ний акт, який передбачає відп овідальність за інкримінов ане правопорушення; прізвища , адреси свідків, якщо вони є; п ояснення порушника, інші від омості, необхідні для виріше ння справи

Всупереч положенням ст. 256 КУ пАП, а також статті 251 КУпАП, яко ю визначені докази та засоби доказування у адміністратив ній справі, об' єктивна стор она інкримінованого правопо рушення викладене у протокол і знеособливо; надані суду ма теріали не містять належних доказів, які б давали суду мож ливість прийняти рішення по суті інкримінованого правоп орушення.

Окрім того, вважаю за необхі дне зазначити, що згідно з ч. 2 с т. 277 КУпАП справа про адмініст ративне правопорушення, пере дбачене ч. 1 ст. 203 цього кодексу розглядається протягом доби з дня її одержання правомочн им органом. Статтею 268 КУпАП ім перативно встановлено, що пр и розгляді справи про адміні стративне правопорушення, у разі ухилення особи від явки на виклик суду, цю особу може бути органом внутрішніх спра в піддано приводу.

ОСОБА_1 повідомлявся про ч ас та місце розгляду справи ш ляхом направлення судової по вістки, однак в судове засіда ння не з' явився.

Зважаючи на викладене, Жовт невому РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області в обов' язковому порядку належить зд ійснити привід ОСОБА_1 в с удове засідання.

На підставі викладеного та керуючись ст. 278 КУпАП, суддя -

П О С Т А Н О В И В:

Адміністративний матері ал у відношенні ОСОБА_1 повернути до Жовтневого РО ХМУ ГУМВС України в Харківсь кій області - для дооформленн я, та здійснення приводу ОС ОБА_1 у судове засідання.

Постанова оскарженню не п ідлягає, оскільки не перешко джає подальшому провадженню у справі.

Суддя -

СудЖовтневий районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення02.12.2010
Оприлюднено21.01.2011
Номер документу13009920
СудочинствоАдмінправопорушення

Судовий реєстр по справі —3-4160/10

Постанова від 13.12.2010

Адмінправопорушення

Кіровський районний суд м.Кіровограда

Бурко Р. В.

Постанова від 25.10.2010

Адмінправопорушення

Біляївський районний суд Одеської області

Калінюк Р. Б.

Постанова від 30.12.2010

Адмінправопорушення

Дніпровський районний суд м.Херсона

Стамбула М. І.

Постанова від 29.07.2010

Адмінправопорушення

Деснянський районний суд м.Чернігова

Самусь Л. В.

Постанова від 23.07.2010

Адмінправопорушення

Богунський районний суд м. Житомира

Іонніков В. М.

Постанова від 15.11.2010

Адмінправопорушення

Комсомольський районний суд м.Херсона

Дзиговський Ю. В.

Постанова від 12.12.2010

Адмінправопорушення

Калінінський районний суд м.Донецька

Токарєва Наталя Миколаївна

Постанова від 02.12.2010

Адмінправопорушення

Жовтневий районний суд м.Харкова

Кицюк Віктор Петрович

Постанова від 20.12.2010

Адмінправопорушення

Джанкойський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим

Пікула Едуард Олександрович

Постанова від 10.12.2010

Адмінправопорушення

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Грубіян Любов Іванівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні