Справа № 6-67/2010 р.
УХВАЛА
іменем України
03 грудня 2010 року смт .Золочів
Золочівський районн ий суд Харківської області в складі:
головуючого судді Калайда І.С.,
при секретареві Бойко І.О.,
розглянувши у судовому зас іданні подання Управління пр аці та соціального захисту н аселення Золочівської РДА пр о відстрочення виконання ріш ення , -
ВСТАНОВИВ:
23.11.2010 року до суду звернул ася начальник Управління пра ці та соціального захисту на селення Золочівської РДА Л івець В.В. з поданням про від строчку виконання постанови Золочівського районного суд у від 17.03.2009 року, згідно якої упр авління праці та соціального захисту населення зобов' яз ано призначити та виплатити ОСОБА_2 з 01.08.2007 року по 31.12.2007 р. до помогу по догляду зав дитино ю до досягнення нею трирічно го віку в розмірі, встановлен ому ст. 15 Закону України «Про д ержавну допомогу сім'ям з діт ьми». В обґрунтування своїх в имог Лівець В.В. посилаєть ся на те, що в Законі України « Про Державний бюджет України на 2010 рік» не передбачені вида тки для погашення судових рі шень за окремою бюджетною пр ограмою.
В судове засідання пред ставник Управління праці та соціального захисту населен ня Золочівської РДА та ОСОБ А_2 не з'явилися, їх неявка не є перешкодою в розгляді пода ння.
Розглянувши матеріали п одання, суд не вбачає підстав для його задоволення.
Відповідно до ст.263 КАС України за наявності обстав ин, що ускладнюють виконання судового рішення (відсутніс ть коштів на рахунку, відсутн ість присудженого майна в н атурі, стихійне лихо тощо), де ржавний виконавець може звер нутися до адміністративног о суду першої інстанції, неза лежно від того, суд якої інс танції видав виконавчий лис т, що видав виконавчий лист, і з поданням, а особа, яка бере у часть у справі, та сторона ви конавчого провадження - із за явою про відстрочення або ро зстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення.
Постановою Золочівсько го районного суду від 17.03.2009 року управління праці та соціаль ного захисту населення зобов ' язано призначити та виплат ити ОСОБА_2 з 01.08.2007 року по 31.12.20 07 р. допомогу по догляду зав ди тиною до досягнення нею трир ічного віку в розмірі, встано вленому ст. 15 Закону України « Про державну допомогу сім'ям з дітьми».
Суд не приймає до уваги посилання відповідача на ві дсутність бюджетного фінанс ування в обсязі передбачено му Законом України «Про держ авну дорогу сім'ям з дітьми» д ля здійснення соціальних вип лат, з огляду на те, що судові р ішення ухвалюються в межах н орм діючого законодавства в незалежності від причин нена дходження коштів з Державног о бюджету на виплату допомог и, відповідно до вимог статті 3 Конституції України, за якою права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності де ржави, головним обов' язком якої є утвердження і забезпе чення прав і свобод людини. В раховуючи, що держава взяла н а себе обов' язок щодо випла ти позивачці допомоги по дог ляду з дитиною до досягнення нею трирічного віку в розмір і прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років та покла ла виконання цього обов' язк у на орган виконавчої влади - Головне управління праці та соціального захисту населен ня, який діє через свої місцев і органи - управління праці та соціального захисту насе лення відповідних райдержад міністрацій, що входять в сис тему його органів, але вони не вчинили жодної дії для нарах ування цих коштів та їх випла ти, з метою захисту охоронюва них законом інтересів матері , суд вважає, що підстави для н адання відстрочки у виплаті присудженої допомоги відсут ні.
Враховуючи вищевикладе не, керуючись ст. 33 Закону Укра їни «Про виконавче проваджен ня», ст. 263 КАС ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
В задоволенні подання н ачальника Управління праці т а соціального захисту населе ння Золочівської РДА Лівец ь В.І. про відстрочення вико нання постанови Золочівсько го районного суду Харківсько ї області від 17.03.2009 року по адмі ністративній справі за позов ом ОСОБА_2 до Управлінн я праці та соціального захис ту населення Золочівської ра йонної державної адміністра ції про стягнення заборгован ості по невиплаченій в повно му обсязі допомоги по догляд у за дитиною до досягнення не ю трирічного віку ВІДМО ВИТИ.
Ухвала може бути ос каржена в апеляційному поряд ку до апеляційного суду Харк івської області через суд пе ршої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк апеляційної с карги.
Суддя:
Суд | Золочівський районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 03.12.2010 |
Оприлюднено | 28.12.2010 |
Номер документу | 13057592 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Золочівський районний суд Харківської області
Калайда Іван Степанович
Цивільне
Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області
Міськевич Олександра Ярославівна
Цивільне
Великолепетиський районний суд Херсонської області
Мамаєв Віталій Анатолійович
Цивільне
Добропільський міськрайонний суд Донецької області
Діденко Сергій Олександрович
Цивільне
Ізюмський міськрайонний суд Харківської області
Бутенко Володимир Миколайович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні