Постанова
від 08.11.2010 по справі 1п-77/10
БОРОДЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №1П-77/10

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

8 листопада 2010 року Бородянський районний суд

Київської області в складі : головуючого судді Стасенка Г.В.

при секретарі Авдєєвій О.О.

з участю прокурора Ігнатьєва О.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт.Бородянка постанову старшого слідчого СВ Бородянського РВ ГУ МВС України в Київській області, погоджену з прокурором Бородянського району, про закриття кримінальної справи №06-5634, порушеної за ч.2 ст.140 КК України (1960 року),

ВСТАНОВИВ :

Дана кримінальна справа порушена дізнавачем Бородянського РВ ВС Київської області 14 серпня 1995 року за фактом крадіжки невідомою особою в період з 11 червня по 11 серпня 1995 року в садовому товаристві «Мрія», що між с.Здвижівка і с.Блиставиця Бородянського району Київської області з сараю дачного будинку АДРЕСА_1, який належить ОСОБА_1 електронасосу, вартістю 20000 000 карбованців.

За постановою від 24 серпня 1995 року провадження по справі було зупинено на підставі п.3 ст.206 КПК України, в звязку з невстановленням особи, яка вчинила злочин.

Оглянувши матеріали справи, вислухавши думку прокурора, суд вважає, що оскільки на даний час в ході досудового слідства не встановлена особа, яка вчинила цей злочин, а передбачені ст.49 КК України строки давності притягнення до кримінальної відповідальності закінчилися, то кримінальну справу необхідно закрити.

Керуючись п.5 ч.1 ст.7-1, ст.11-1 КПК України, суд

ПОСТАНОВИВ :

Кримінальну справу № 06-5634, порушену 14 серпня 1995 року дізнавачем Бородянського РВ ВС Київської області за ч.2 ст.140 КК України (1960 року) за фактом крадіжки невідомою особою в період з 11 червня по 11 серпня 1995 року в садовому товаристві «Мрія», що між с.Здвижівка і с.Блиставиця Бородянського району Київської області з сараю дачного будинку АДРЕСА_1, який належить ОСОБА_1 електронасосу, вартістю 20000 000 карбованців, закрити в звязку із закінченням строків давності.

На постанову може бути подана апеляція до Апеляційного суду Київської області через Бородянський районний суд протягом 7 діб з дня її проголошення.

Головуючий-суддя Г.Стасенко

СудБородянський районний суд Київської області
Дата ухвалення рішення08.11.2010
Оприлюднено19.12.2022
Номер документу13148087
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —1п-77/10

Постанова від 28.01.2010

Кримінальне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Шипов І. М.

Постанова від 09.04.2010

Кримінальне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Степанов О. М.

Постанова від 13.12.2010

Кримінальне

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Олійник Артем Вікторович

Постанова від 08.11.2010

Кримінальне

Бородянський районний суд Київської області

Стасенко Геннадій Вікторович

Постанова від 13.12.2010

Кримінальне

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Олійник Артем Вікторович

Постанова від 03.11.2010

Кримінальне

Дебальцевський міський суд Донецької області

Акімченко Юлія Петрівна

Постанова від 25.10.2010

Кримінальне

Берегівський районний суд Закарпатської області

Ільтьо Іван Іванович

Постанова від 25.10.2010

Кримінальне

Залізничний районний суд м.Львова

Гедз Богдана Михайлівна

Постанова від 10.06.2010

Кримінальне

Нижньогірський районний суд Автономної Республіки Крим

Чернецька Валерія Валеріївна

Постанова від 30.04.2010

Кримінальне

Київський районний суд м.Донецька

Попревич Віктор Михайлович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні