Полтавський апеляційний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Справа № 619/5091/21 Номер провадження 22-ц/814/4367/25Головуючий у 1-й інстанції Мальцев С. О. Доповідач ап. інст. Одринська Т. В.
У Х В А Л А
27 листопада 2025 року м. Полтава
Колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Полтавського апеляційного суду в складі:
головуючого судді: Одринської Т.В.,
суддів: Панченка О.О., Пікуля В.П.,
вирішуючи питання про призначення до розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Дергачівської міської ради Харківської області, Товариства з обмеженою відповідальністю «ФІШДУБ», Державного підприємства Харківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», третя особа: Державне агенство водних ресурсів України про визнання протиправним та скасування протоколу від 04.08.2021 року «Про проведення торгів у формі аукціону з права оренди на земельну ділянку», визнання недійсним договору оренди від 04.08.2021 року,
за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 адвоката Беркути Наталії Михайлівни
на рішення Котелевського районного суду Полтавської області від 15 вересня 2025 року,
в с т а н о в и л а :
Полтавським апеляційним судом відкрито апеляційне провадження у даній справі. Вимогист. 361 ЦПК Україниапеляційним судом виконані. Підготовчі дії по справі проведені.
Підстави застосування вимог ч. 1 та ч. 2ст. 369 ЦПК Українивідсутні.
Справу необхідно призначити до розгляду в апеляційному суді з повідомленням учасників справи.
Керуючись ст.ст.365,366,368ч.1, ч.3ЦПК України, колегія суддів
у х в а л и л а :
Закінчити підготовчі дії у справі за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 адвоката Беркути Наталії Михайлівни на рішення Котелевського районного суду Полтавської області від 15 вересня 2025 року.
Справу призначити до розгляду в приміщенні апеляційного суду з повідомленням учасників справина 14:00 год 31 березня 2026 року,зал судового засідання № 2.
Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий-суддя Т. В. Одринська
Судді: О.О. Панченко
В.П. Пікуль
| Суд | Полтавський апеляційний суд |
| Дата ухвалення рішення | 27.11.2025 |
| Оприлюднено | 01.12.2025 |
| Номер документу | 132169931 |
| Судочинство | Цивільне |
| Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: що виникають з договорів оренди |
Цивільне
Полтавський апеляційний суд
Одринська Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні