Ухвала
від 24.12.2010 по справі 2а-11622/10/1370
ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Україна

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМ ІНІСТРАТИВНИЙ СУД

-------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------

У Х В А Л А

про закінчення підготовч ого провадження

та призначення справи до с удового розгляду

24 грудня 2010 року Спра ва № 2а-11622/10/1370

Львівський окружний адм іністративний суд у складі:

головуючий-суддя Коморни й О.І.

секретар судового засідан ня Романч ук Л.В.

від

позивача Матюшко Х.Ю .

відповідача не прибув

розглянув у попередньому судовому засіданні адмініст ративну справу за позовом Д ержавна податкова інспекція у Галицькому районі м. Львова до ПП "Акуніт" про стя гнення податкового боргу

в с т а н о в и в :

Позов заявлено Державно ю податковою інспекцією у Га лицькому районі м. Львова до п риватного підприємства «Аку ніт»про стягнення заборгова ності в розмірі 4446670 грн. 76 коп.

Ухвалою суду від 09 грудня 2010 року провадження у справі ві дкрито та призначено поперед нє судове засідання у справі .

Представник позивача по зовні вимоги підтримав в пов ному обсязі, просив позов зад овольнити.

Представник відповідача н е прибув, про час та місце пров едення розгляду справи повід омлявся належним чином.

Уточнивши позовні вимоги, з ' ясувавши питання про склад осіб, які братимуть участь у с праві, вивчивши факти, які нео бхідно встановити для виріше ння спору, а які належить дока зувати, з' ясувавши якими до казами сторони можуть обґрун товувати свої доводи і запер ечення; вчинивши інші дії, нео бхідні для підготовки справи до судового розгляду та керу ючись ст. 111, ч.3 ст.121 Кодексу адмі ністративного судочинства У країни, суд -

у х в а л и в :

1. Підготовче прова дження у справі закінчити, пр изначити справу до судового розгляду на 17 січня 2010 року о 17:00, який буде проводитис я одноособово в приміщенні Л ьвівського окружного адміні стративного суду (м. Львів, вул . Чоловського, 2).

2. Сторонам надіслати к опії ухвали про закінчення п ідготовчого провадження і пр изначення справи до судового розгляду.

3. Відповідачу до судового засідання подати письмові заперечення проти позову та докази, якщо такі у н ього є, або заяву про визнання позову, якщо відповідач визн ає адміністративний позов.

4. Ухвала набирає законної сили з моменту прог олошення та оскарженню не пі длягає.

Суддя Коморн ий О.І.

СудЛьвівський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення24.12.2010
Оприлюднено12.01.2011
Номер документу13399756
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-11622/10/1370

Ухвала від 28.10.2013

Адміністративне

Львівський апеляційний адміністративний суд

Обрізко І.М.

Постанова від 17.01.2011

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Коморний Олександр Ігорович

Ухвала від 24.12.2010

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Коморний Олександр Ігорович

Ухвала від 09.12.2010

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Коморний Олександр Ігорович

Ухвала від 09.12.2010

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Коморний Олександр Ігорович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні