Ухвала
від 21.01.2011 по справі 2а-24776/10/0570
ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД



  

Донецький окружний адміністративний суд  

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

про виправлення описки у судовому рішенні  

21 січня 2011 р.                                                                              справа №  2а-24776/10/0570  

приміщення суду за адресою: 83052, м. Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17           

  Донецький окружний адміністративний суд у складі:

Головуючого судді:  Кірієнко В.О.

при секретареві: Ломиног А.М.

за участю:

представника позивача: не з’явився

представників відповідачів: не з’явились

 розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Слов`янської об`єднаної державної податкової інспекції Донецької області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Полімер Союз» про надання дозволу на проведення позапланової виїзної перевірки,  -

                                                                                                                                                                                                                                В С Т А Н О В И В:

Позивач – Слов`янська об`єднана державна податкова інспекція Донецької області звернулася в суд з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Полімер Союз» про надання дозволу на проведення позапланової виїзної перевірки, який  13.12.2010 року Донецьким окружним адміністративним судом був задоволений у повному обсязі

Суд з власної ініціативи вирішив виправити описки, допущені у постанові, а саме у вступній частині постанови, а саме  в даті прийняття зазначено: 22 жовтня 2010 року.

Та окрім того, в резолютивні й частині постанови в абзаці зазначення дати повного тексту вказано: 12 листопада 2010 року.

У судовому засіданні встановлено та підтверджено,що датою прийняття постанови є 13 грудня 2010 року, про що стверджує журнал судового засідання та датою складення повного тексту є 17 грудня 2010 року.

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що необхідно виправити описки, допущені судом у вступній та резолютивній частині постанови від 13 грудня 2010 року.

Відповідно до ч.1 ст. 169 КАС України, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

         Таким чином, суд вважає, що при постановленні постанови у тексті постанови були допущені описки, зазначені вище, а тому, ці описки необхідно виправити.                               Керуючись ст.ст.160, 165, 169  Кодексу адміністративного судочинства України, суд                                                                                                                                                                                    

                                                                 УХВАЛИВ:          

Виправити описки в постанові Донецького окружного адміністративного суду від 13 грудня 2010 року, а саме:

 Датою прийняття постанови вважати «13 грудня 2010 року».

 Датою складання повного тексту постанови вважати «17 грудня 2010 року».

 Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд з одночасним надсиланням копії апеляційної скарги особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п”яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п”яти днів з дня отримання копії ухвали.

          Якщо суб”єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною 4 ст. 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п”ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п”ятиденного строку з моменту отримання суб”єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.  

   

     Суддя                                                                                                Кірієнко В.О.                                                                       

СудДонецький окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення21.01.2011
Оприлюднено26.01.2011
Номер документу13496333
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-24776/10/0570

Ухвала від 28.01.2011

Адміністративне

Донецький апеляційний адміністративний суд

Гімон Микола Михайлович

Ухвала від 28.01.2011

Адміністративне

Донецький апеляційний адміністративний суд

Гімон Микола Михайлович

Ухвала від 17.02.2011

Адміністративне

Донецький апеляційний адміністративний суд

Гімон М.М.

Ухвала від 21.01.2011

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Кірієнко В.О.

Постанова від 13.12.2010

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Кірієнко В.О.

Ухвала від 29.10.2010

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Кірієнко В.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні