Б26/273-09
УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
10.02.11р.
Справа № Б26/273-09
Суддя господарського суду Дніпропетровської області Камша Н.М.
при секретарі судового засідання Зайцевій С.А.
за участю представників сторін:
від кредитора: Закуренко Т.М. - представник ПАТ КБ "ПриватБанк", довіреність від 01.10.10р.;
від боржника: Гвоздецький В.А. - ліквідатор
розглянувши справу
за заявою Товариство з обмеженою відповідальністю "Юнифлор", м. Дніпропетровськ
про визнання банкрутом
ВСТАНОВИВ:
Провадження у справі про банкрутство перебуває ТОВ "Остріч-плюс", м. Дніпропетровська з 22.12.09р. перебуває на стадії ліквідації, повноваження ліквідатора виконує арбітражний керуючий Гвоздецький В.А.
13.01.11р. на затвердження до господарського суду надійшов звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, розгляд якого ухвалою від 14.01.11р. призначено у судове засідання 10.02.11р..
Згідно поданого звіту від 12.01.11р. кредиторами банкрута є:
- ТОВ "Юніфлор", м. Дніпропетровськ на суму 84847,14 грн.
- ПАТ КБ "Приват Банк", м. Дніпропетровськ на суму 1 220 857,70 грн.
- ТОВ "Промпродснаб", м. Дніпропетровськ на суму 30 825,17грн.
У судовому засіданні 10.02.11р. представник ПАТ КБ "Приват Банк" заявив клопотання про відхилення звіту ліквідатора та припинення провадження у справі про банкрутство, яке обґрунтував наступним.
За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців станом на 27.10.10р. ініціюючий кредитор - ТОВ "Юніфлор" - ліквідований.
Крім того, кредитор стверджує, що ліквідатор безпідставно (без урахування закінчення строку позовної давності) визнав вимоги кредитора - ТОВ "Промпродснаб", м. Дніпропетровськ.
Зважаючи на те, що результат розгляду клопотання кредитора впливатиме на права ТОВ "Пропродснаб", м. Дніпропетровськ, господарський суд вважає за необхідне призначити судове засідання для розгляду цього клопотання за участю ліквідатора та представників всіх кредиторів (згідно з реєстром). Ліквідатор, кредитори вправі подати заперечення на клопотання ПАТ КБ "Приват Банк".
Керуючись ст. 86 ГПК України, ст.ст. 22-32,52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд, -
УХВАЛИВ:
Судове засідання призначити на 03.03.11р. на 10:00хв., к.8.
Ліквідатору, кредиторам подати заперечення на клопотання ПАТ КБ "Приват Банк" (за наявності).
Явку ліквідатора, представників всіх кредиторів (згідно з реєстром) визнати обов'язковою.
Суддя
Н.М. Камша
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 10.02.2011 |
Оприлюднено | 18.02.2011 |
Номер документу | 13798418 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Камша Ніна Миколаївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні