Ухвала
від 15.04.2011 по справі 61/196
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД мі ста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельниць кого,44 тел. 284-18-98


УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

15.04.11 Справа № 61/196.

Суддя розглянув позовну заяву Приватного підприємс тва "Центр туристичних послу г "КАРТА ТУР"

до Фізичної особи-підприє мця ОСОБА_1 ,

про стягнення заборговано сті 17 898,73 грн., визнав подані мат еріали достатніми для прийня ття позовної заяви до розгля ду.

Керуючись ст.ст. 64, 65 Господар ського процесуального кодек су України,

СУДДЯ УХВАЛИВ:

1. Порушити провадження у с праві та прийняти позовну за яву до розгляду.

2. Розгляд справи призначи ти на 20.05.11 о 14:30 год. Засідання від будеться у приміщенні Господ арського суду міста Києва за адресою: 01030, м. Київ, вул. Б. Хмель ницького, 44-В, зал судових засі дань № 40.

3. Зобов'язати позивача нада ти суду:

- оригінали всіх документі в по суті спору, в тому числі д оданих до позовної заяви (для огляду в судовому засіданні ) та належним чином засвідчен і копії цих документів;

- власне письмове підтвердж ення того, що у провадженні го сподарського суду або іншого органу, який в межах своєї ком петенції вирішує господарсь кий спір, немає справи зі спор у між тими ж сторонами, про той же предмет із тих же підстав, а також немає рішення цих орг анів з такого спору;

- документально підтвер джені письмові пояснення, щодо розрахунків між сторон ами за період з моменту виник нення договірних відносин до (____), виклавши їх наступним чин ом:

Дата (число, місяць, рік), коли повинна здійснюватися оплат а, зазначити кожний місяць ок ремо Сума, яка підлягає сплаті

(вказати підставу та вид пл атежу: (рахунок №___ від___ за


або

п. __договору №___ від


) Сума, яка надійшла від відпо відача (вказати номер банків ського витягу з рахунку, його дату, призначення платежу)

Різниця

(сума боргу)

Всього


Всього
Всього___

- уточнений розрахунок суми пені, зроблений відп овідно до вимог чинного зако нодавства України, з урахува нням вимог ст. 232 Господарсько го кодексу України, з зазначе нням періоду нарахування пен і («з»- «по»), сум та пері одів часткового виконання бо ржником свого грошового зобо в' язання, а також того, що пен я нараховується з моменту, к оли відбулося фактичне поруш ення виконання зобов' язанн я (тобто шість місяців почина ють обчислюватись від дня, що настає за днем, який є остаточ ним строком для виконання зо бов' язання), виклавши його н аступним чином:

Сума боргу (грн) Період прострочення Кількість днів прострочен ня Розмір облікової ставки НБ У Розмір подвійної обліково ї ставки НБУ в день Сума пені за період простро чення

- витяг державного реє стратора з Єдиного державног о реєстру юридичних осіб та ф ізичних осіб-підприємців (зг ідно з Законом України «Про д ержавну реєстрацію юридични х осіб та фізичних осіб - підпр иємців») про включення до реє стру відповідача і зазначенн я його місцезнаходження стан ом на день призначеного розг ляду справи.

4. Зобов'язати відпові дача надати суду:

- відзив на позовну заяв у у порядку, передбаченому ст атей 59 ГПК України з доданням доказів, що підтверджують об ставини, викладені у ньому, та докази направлення цих доку ментів позивачу;

- оригінали та належним чино м засвідчені копії документі в в якості доказів на підтвер дження своїх доводів та запе речень на позовну заяву.

5. Зобов'язати учасн иків судового процесу надати суду:

- на підтвердження їх стат усу юридичної особи і повног о найменування належним чино м засвідчені копії (для залуч ення до матеріалів справи) ст атуту (положення) у повному об сязі, свідоцтва про державну реєстрацію (перереєстрацію) (оригінали - для огляду);

- довідку про найменування т а номери рахунків, відкритих у банківських установах.

6. Копії письмових доказі в, які подаються до суду, оформ ити відповідно до вимог ст. 36 Г ПК України та п. 5.27 Національно го стандарту України ДСТУ 4163-200 3 "Уніфікована система органі заційно-розпорядчої докумен тації", затвердженого Наказо м Держспоживстандарту Украї ни № 55 від 07.04.2003 р. Пояснення у спр аві надати у письмовому вигл яді.

7. Зобов'язати уч асників судового процесу нап равити для участі у розгляді справи своїх представників, повноваження яких повинні б ути підтверджені належним чи ном оформленою довіреністю.

8. Попередити сторони п ро передбачену п. 5 ст. 83 ГПК Укр аїни відповідальність за нев иконання вимог ухвали суду, а позивача - про передбачені п. 5. ч. 1 ст. 81 ГПК України правові наслідки.

9. Витребувані документи по дати через відділ діловодств а Господарського суду м. Києв а у строк до 13.05.2011.

Суддя А.М.Івченко

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення15.04.2011
Оприлюднено20.04.2011
Номер документу14926995
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —61/196

Ухвала від 12.08.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Рильова В.В.

Рішення від 08.06.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Івченко А.М.

Ухвала від 20.05.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Івченко А.М.

Ухвала від 15.04.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Івченко А.М.

Ухвала від 14.09.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Рильова В.В.

Рішення від 29.09.2009

Господарське

Господарський суд Харківської області

Рильова В.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні