1/95-71
РІВНЕНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"11" квітня 2011 р. Справа № 1/95-71
Рівненський апеляційний господарський суд у складі колегії:
Головуючий суддя Огороднік К.М.
суддя Мельник О.В.
суддя Коломис В.В.
при секретарі Кульчин Л.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Рівненського апеляційного господарського суду апеляційну скаргу Сільськогосподарського виробничого кооперативу "Вікторія" на рішення господарського суду Волинської області від 12.01.11 р. у справі № 1/95-71
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрокультура Волині"
до Сільськогосподарського виробничого кооперативу "Вікторія" та Філії Комунального підприємства "Волинського обласного Бюро Технічної Інвентаризації" "Бюро Технічної Інвентаризації Ковельського району Волинської області"
за участю третіх осіб на стороні відповідача, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Приватного підприємства "Володимир Єлена",
Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Заповіт"
про визнання права власності ТзОВ "Агрокультура Волині", виділення в натурі майнового паю та передачу майна на суму 1466305 грн. згідно переліку, зобов'язання передати документи на майно і зобов'язати БТІ зареєструвати право власності та видати відповідні технічні паспорти на нерухоме майно
за участю представників:
позивача - Белей С.Б., за довіреністю б/н від 29.11.2010 року
відповідач1 - Власюк П.М., голова правління СВК "Вікторія"
відповідач 2 - не з'явився
відповідач 3 - не з'явився
третіх осіб - Власюк П.М., за довіреністю № 2/04 від 08.04.2011 року
Власюк П.М., за довіреністю № 109 від 08.04.2011 року
В судовому засіданні 11.04.2011 року відповідно до ст. ст. 85, 99 Господарського процесуального кодексу України оголошено вступну та резолютивну частини постанови.
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Агрокультура Волині" (надалі - ТзОВ "Агрокультура Волині") звернулось до господарського суду з позовною заявою (з урахуванням уточнення позовних вимог) про визнання права власності ТзОВ "Агрокультура Волині" відповідно до описаних в позовній заяві правочинів, підписаних з Сільськогосподарським виробничим кооперативом "Вікторія" (надалі - СВК "Вікторія"), про виділення в натурі майнового паю колишньої АФ "Дружба" індивідуально ТзОВ "Агрокультура Волині" та негайне фактичне передання в приватну власність вказаного товариства майна на загальну суму 1466305,00 грн., про зобов'язання СВК "Вікторія" одночасно з передачею майна ТзОВ "Агрокультура Волині" передати йому інвентарні картки (інвентарні описи) основних засобів, накладні внутрішньогосподарського призначення на оборотні засоби, технічну документацію (зокрема технічні паспорти, паспорти великої рогатої худоби, ветеринарні картки до паспорта великої рогатої худоби, свідоцтва про реєстрацію машин та талони про проходження державного технічного огляду), правовстановлюючі документи (технічні паспорта, свідоцтва про право власності та про державну реєстрацію транспортних засобів, договори, судові рішення, мирові угоди тощо) на вказане майно. Крім того, позивач просив суд зобов'язати філію Комунального підприємства "Волинського обласного Бюро Технічної Інвентаризації", "Бюро Технічної Інвентаризації Ковельського району Волинської області" зареєструвати право власності ТзОВ "Агрокультура Волині" та видати відповідні технічні паспорти на нерухоме майно.
Свої вимоги позивач обґрунтовує свідоцтвом про право власності на майновий пай, рішенням комісії з організації вирішення майнових питань, що виникають у процесі реформування аграрного сектору економіки, рішенням загальних зборів власників майнових паїв у пайовому фонді реорганізованого підприємства, агрофірми "Дружба" від 15.10.2009 року, ст.ст. 7, 9 Закону України "Про колективне сільськогосподарське підприємство", нормами Цивільного та Господарського кодексів України та іншими нормативними документами.
Рішенням господарського суду Волинської області від 12.01.2011 року у справі № 1/95-71 (суддя Гончар М.М.) позов задоволено частково. Визнати право власності ТзОВ "Агрокультура Волині" відповідно до рішення загальних зборів і свідоцтва про право власності, оформленого протоколом від 15.10.2009 року. Зобов'язано СВК "Вікторія" виділити в натурі майновий пай колишньої агрофірми "Дружба" індивідуально ТзОВ "Агрокультура Волині" і негайно фактично передати в приватну власність вказаного товариства майно на загальну суму 1466305,00 грн., а саме: будівлі і споруди в смт. Голоби, Ковельського району Волинської області, на суму 763668,00 грн., будівлі і споруди в с. Вівчицьк, Ковельського району Волинської області, на суму 353300,00 грн., автомобілі на суму 39000,00 грн., трактори на суму 34000,00 грн., сільськогосподарські машини та обладнання на суму 14995,00 грн., велику рогату худобу на загальну суму 261342,00 грн., а саме: корови - 161 голова, загальною вагою 65087 кг., на суму 130174,00 грн., молодняк - 287 голів, загальною вагою 65584 кг., на суму 131168 грн. Зобов'язано СВК "Вікторія" одночасно з передачею майна ТзОВ "Агрокультура Волині" передати йому інвентарні картки (інвентарні описи) основних засобів, накладні внутрішньогосподарського призначення на оборотні засоби, технічну документацію (зокрема технічні паспорти, паспорти великої рогатої худоби, ветеринарні картки до паспорта великої рогатої худоби, свідоцтва про реєстрацію машин та талони про проходження державного технічного огляду), правовстановлюючі документи (технічні паспорта, свідоцтва про право власності та про державну реєстрацію транспортних засобів, договори, судові рішення, мирові угоди тощо) на вказане майно. В решті позову відмовлено.
Не погоджуючись із вказаним рішенням суду першої інстанції, СВК "Вікторія" звернувлося до Рівненського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить рішення господарського суду Волинської області від 12.01.2011 року у справі № 1/95-71 скасувати в частині задоволення позову та прийняти нове рішення, яким відмовити в задоволенні позовних вимог в повному обсязі.
Апеляційна скарга обґрунтована неповним з'ясуванням судом першої інстанції обставин, що мають значення для справи, а також порушення господарським судом Волинської області при його винесенні норм матеріального та процесуального права. Зокрема, скаржник зазначає, що місцевим господарським судом не досліджено рішення загальних зборів власників майнових паїв у пайовому фонді реорганізованого підприємства - Агрофірми "Дружба", який передано СВК "Вікторія", оформлених протоколом № 9 від 15.10.2009 року, та нелегітимність вказаних зборів через порушення кворуму при їх проведенні. Посилається скаржник і на протиправність проведення інвентаризації майна. Апелянт вказує на порушення ст.ст. 358, 364 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України).
Ухвалою Рівненського апеляційного господарського суду апеляційну скаргу було прийнято до провадження та призначено до розгляду в судовому засіданні.
Представник відповідача в судовому засіданні підтримав апеляційну скаргу в повному обсязі.
Представник позивача в судовому засіданні просив суд відмовити в задоволенні апеляційної скарги, оскільки оскаржуване рішення місцевого господарського суду прийнято з повним та всебічним з'ясуванням обставин, які мають значення для справи, а також з дотриманням норм матеріального і процесуального права.
Треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - ПП "Володимир-Єлена" та СГ ТзОВ "Заповіт" подали відзиви на апеляційну скаргу.
Відповідно до ч. 2 ст. 101 ГПК України апеляційний господарський суд не зв'язаний доводами апеляційної скарги і перевіряє законність і обґрунтованість рішення місцевого господарського суду у повному обсязі.
Рішення є законним тоді, коли суд, виконавши всі вимоги господарського судочинства, вирішив справу згідно з нормами матеріального права, що підлягають застосуванню до даних правовідносин відповідно до ст. 4 ГПК України, а також правильно витлумачив ці норми.
Обґрунтованим визнається рішення, ухвалене на основі повно і всебічно з'ясованих обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, підтверджених доказами, які були досліджені в судовому засіданні і які відповідають вимогам закону про їх належність та допустимість, або обставин, що не підлягають доказуванню, а також якщо рішення містить вичерпні висновки суду, що відповідають встановленим на підставі достовірних доказів обставинам, які мають значення для вирішення справи.
Обговоривши доводи апеляційної скарги, вислухавши пояснення представників сторін, перевіривши юридичну оцінку обставин справи та повноту їх встановлення, дослідивши правильність застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, колегія суддів вважає, що рішення суду першої інстанції не відповідає вищезазначеним вимогам, а апеляційна скарга підлягає задоволенню, виходячи з наступного.
Як встановлено господарським судом Волинської області та підтверджується матеріалами справи, згідно з п.п. 1.2, 4.2 Установчого договору від 27.03.2000 року, п. 2.1 Статуту СВК "Вікторія" кооператив створюється в процесі реорганізації і є правонаступником КСП "Агрофірма Дружба" та в порядку правонаступництва несе відповідальність за борговими зобов'язаннями колективного сільськогосподарського підприємства.
ТзОВ "Агрокультура Волині" стало власником майнового паю у розмірі 1476105,00 грн. внаслідок придбання майнових паїв у колишніх членів КСП "Агрофірма Дружба" за договорами купівлі-продажу майнових паїв. Голобською селищною радою Ковельського району 16.09.2009 року ТзОВ "Агрокультура Волині" було видано свідоцтво про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства (майновий сертифікат) серії ВЛ №276520, згідно з яким ТзОВ "Агрокультура Волині" має право на пайовий фонд майна КСП Агророфірми "Дружба", у розмірі 1476105,00 грн., що становить 48,7% всього пайового фонду майна КСП Агророфірми "Дружба", який станом на 01.04.2000 року становив 3049623,00 грн.
17.09.2009 року ТзОВ "Агрокультура Волині" направило письмову заяву загальним зборам колишніх членів Агрофірми "Дружба" - власників майнових паїв у пайовому фонді, який переданий СВК "Вікторія ", а також Комісії з організації вирішення майнових питань, що виникають у процесі реформування аграрного сектору економіки та Голові Правління СВК "Вікторія" про виділення ТзОВ "Агрокультура Волині" майнового паю в натурі індивідуально шляхом передачі конкретного майна, переліченого в додатках № 1, 2, 3 до вказаної заяви, із складу майна реорганізованого підприємства - Агрофірми "Дружба".
В подальшому, протоколом № 1 від 18.09.2009 року Комісії з організації вирішення майнових питань, що виникають у процесі реформування аграрного сектору економіки було вирішено: виділити ТзОВ "Агрокультура Волині" належний йому майновий пай в натурі індивідуально визначеними об'єктами зі складу майна реорганізованого підприємства - Агрофірми "Дружба" для використання на власний розсуд; провести всі необхідні дії та прийняти рішення для виділення майнового паю у натурі, зокрема: уточнити розрахунки щодо визначення реальної суми майнового паю ТзОВ "Агрокультура Волині"; разом з СВК "Вікторія" скласти перелік активів та зобов'язань, які були передані СВК "Вікторія" на дату реорганізації Агрофірми "Дружба" за даними бухгалтерського обліку (в переліку вказати назву, кількість і балансову вартість), уточнити склад і вартість майна переданого СВК "Вікторія", провести інвентаризацію активів і зобов'язань станом на дату прийняття рішення та скласти порівняльну відомість, уточнити склад, вартість (величину) і структуру пайового фонду реорганізованого підприємства - Агрофірми "Дружба", який передано СВК "Вікторія", та підготувати пропозиції щодо урегулювання інвентаризаційних різниць (при їх наявності); створити інвентаризаційну комісію; уточнити вартість майна за групами, відображеними в структурі пайового фонду станом на дату прийняття його рішення, підготувати акт розрахунку уточненого складу і вартості пайового фонду та скласти уточнену структуру і уточнений перелік майна пайового фонду; у випадку зміни розміру пайового фонду у процесі його уточнення, уточнити також розмір індивідуальних майнових паїв власників майнових паїв у пайовому фонді, який переданий СВК "Вікторія" і скласти список осіб, які мають право на майновий пай із зазначенням уточнених розмірів майнових паїв; скласти списки осіб, які виявили бажання отримати свої майнові паї в натурі, запропонувати способи визначення конкретного майна для виділення в натурі власнику майнового паю і провести таке виділення визначеним способом; підготувати пропозицію про об'єкти із складу майна реорганізованого підприємства – Агрофірми "Дружба", які можуть бути виділені власнику майнового паю; узгодити з власником майнового паю об'єкти із складу майна реорганізованого підприємства –Агрофірми "Дружба", які можуть бути йому виділені; визначити користувачів пайового фонду майна реорганізованого підприємства –Агрофірми "Дружба", до яких перейшли зобов'язання з виділення майнових паїв співвласникам; підготувати для розгляду на загальних зборах співвласників перелік майна для виділення у натурі особам, які виявили бажання отримати свій пай в натурі в приватну власність та вчинити всі інші дії, які необхідні для виділення майнових паїв в натурі; провести роботу щодо положення про порядок паювання майна; скликати збори співвласників і підготувати пропозиції та проекти рішень для внесення на збори співвласників про виділення власнику майнового паю індивідуально визначених об'єктів із складу майна реорганізованого підприємства - Агрофірма "Дружба та їх передачу у власність.
Протоколом № 2 від 22.09.2009 року Комісії з організації вирішення майнових питань, що виникають у процесі реформування аграрного сектору економіки вирішено затвердити Положення про порядок паювання майна, яке в подальшому передати на затвердження загальних зборів власників паїв.
Протоколом № 3 від 01.10.2009 року Комісії з організації вирішення майнових питань, що виникають у процесі реформування аграрного сектору економіки вирішено затвердити перелік майна, яке виділяється у натурі особам, які виявили бажання отримати свої майнові паї індивідуально в приватну власність; затвердити узгоджений з власником майнового паю ТзОВ "Агрокультура Волині" перелік об'єктів із складу майна реорганізованого підприємства - Агрофірми "Дружба" у пайовому фонді, який переданий СВК "Вікторія", для виділення йому у натурі; подати на розгляд загальних зборів співвласників вказаний перелік майна, яке виділяється у натурі особам, які виявили бажання отримати свої майнові паї індивідуально в приватну власність; скликати загальні збори співвласників майнових паїв у пайовому фонді реорганізованого підприємства - Агрофірми "Дружба".
В газеті "Урядовий Кур'єр" № 185 від 08.10.2009 року опубліковане оголошення з повідомленням власників майнових паїв у пайовому фонді реорганізованого підприємства, агрофірми "Дружба", який передано СВК "Вікторія" про те, що 15.10.2009 року об 11-00 у приміщенні селищної ради за адресою: вул. Ковельська, 1 смт. Голоби Ковельського району Волинської області відбудуться загальні збори власників майнових паїв з відповідним порядком денним.
Протоколом № 9 загальних зборів власників майнових паїв у пайовому фонді реорганізованого підприємства - Агрофірми "Дружба", який передано СВК "Вікторія", від 15.10.2009 року затверджено перелік майна для виділення в натурі ТзОВ "Агрокультура Волині" та вирішено виділити ТзОВ "Агрокультура Волині" належний йому майновий пай в натурі індивідуально майном, яке вказано в додатку № 6 та передати таке майно йому в приватну власність.
ТзОВ "Агрокультура Волині" зверталось до СВК "Вікторія" 15.10.2009 року, 29.10.2009 року та 06.11.2009 року з відповідними листами щодо передачі спірного майна, однак спірного майно фактично у власність не отримано, що і стало підставою для звернення до господарського суду з відповідним позовом.
Задовольняючи позовні вимоги, місцевий господарський суд виходив з того, що: по-перше, відповідно до ст.ст. 7, 9, 31 Закону України "Про колективне сільськогосподарське підприємство", пай є власністю члена підприємства, право розпоряджатися яким останній набуває після припинення членства в підприємстві; по-друге, згідно з Порядком розподілу та використання майна реорганізованих колективних сільськогосподарських підприємств, затвердженого Наказом Міністерства аграрної політики України від 14.03.2001 року № 62, виділення зі складу пайового фонду майна в натурі власникам здійснюється підприємством –правонаступником на підставі рішення зборів співвласників, при цьому визначення конкретного майна здійснюється або за структурою пайового фонду, або конкретним майном за взаємною згодою співвласників; по-третє, рішення комісії з організації вирішення майнових питань, що виникають в процесі реформування аграрного сектора економіки від 18.09.2009 року, 22.09.2009 року та 01.10.2009 року, та рішення загальних зборів співвласників майнових паїв від 15.10.2009 року про виділення майнового паю в натурі позивачу, прийняті з дотриманням вимог чинного законодавства, є підставою для виділення позивачу майнового паю в натурі і передачі спірного майна у власність позивача.
Однак, колегія суддів вважає, що вищезазначені висновки господарського суду не є такими, що ґрунтуються на правильному застосуванні норм матеріального та процесуального права та всебічному, повному та об'єктивному розгляді в судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом, як це передбачено ст. 43 ГПК України з огляду на наступне.
Предметом позову є зобов'язання відповідача (правонаступника КСП "Агрофірма "Дружба") виділити позивачу в натурі майновий пай та передати в приватну власність позивача майно на загальну суму 1466305 грн. згідно з переліком, наданим позивачем.
Місцевим господарським судом встановлено, що позивач став власником майнового паю у розмірі 1476105,00 грн., що становить 48,7% всього пайового фонду майна КСП "Агрофірма "Дружба", внаслідок придбання майнових паїв у колишніх членів КСП "Агрофірма "Дружба". Згідно додатку № 5 до протоколу № 9 від 15.10.2009 року уточнена частка ТзОВ "Агрокультура Волині" у пайовому фонді становить 52,6%.
Відповідно до ст.ст. 7, 9 Закону України "Про колективне сільськогосподарське підприємство" майно у підприємстві належить на праві спільної часткової власності його членам; пай є власністю члена підприємства, право розпоряджатися яким останній набуває після припинення членства в підприємстві.
Указом Президента України "Про заходи щодо забезпечення захисту майнових прав селян у процесі реформування аграрного сектора економіки" від 29.01.2001 року № 62/2001 передбачено забезпечення недопущення порушень майнових прав колишніх членів колективних сільськогосподарських підприємств, в тому числі права власності на паї, для чого, в тому числі визнано за необхідне забезпечити утворення комісій з організації вирішення майнових питань, що виникають у процесі реформування аграрного сектора економіки, а також здійснення заходів, передбачених пунктом 1 цієї статті, із залученням до їх складу колишніх членів колективних сільськогосподарських підприємств, працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та представників суб'єктів господарювання, які було створено внаслідок реорганізації чи на основі майна, що належало ліквідованим колективним сільськогосподарським підприємствам.
З метою забезпечення захисту майнових прав селян в процесі реформування аграрного сектора економіки відповідно до Указу Президента України "Про заходи щодо забезпечення захисту майнових прав селян у процесі реформування аграрного сектора економіки" від 29.01.2001 року № 62/2001 Наказом Міністерства аграрної політики України від 14.03.2001 року № 62 було затверджено Порядок розподілу та використання майна реорганізованих колективних сільськогосподарських підприємств. Відповідно до п. 9 вказаного Порядку виділення із складу пайового фонду майна у натурі окремим власникам чи групам власників за їх бажанням у процесі вирішення майнових питань здійснюється підприємством-правонаступником (користувачем) на підставі рішення зборів співвласників. Згідно з п. 16 названого Порядку визначення конкретного майна для виділення окремому власнику чи групі власників майнових паїв може бути здійснене одним із нижченаведених способів за рішенням зборів співвласників: за структурою пайового фонду; конкретним майном за взаємною згодою співвласників; на конкурентних засадах шляхом проведення аукціону.
Однак місцевий господарський суд, дійшовши правомірного висновку про можливість виділення зі складу пайового фонду майна в натурі і визначення конкретного майна для виділення окремому власнику майнового паю лише за рішенням зборів співвласників, не встановив обставин, що входять до предмету доказування у даній справі, зокрема, не встановив коло співвласників пайового фонду майна колишнього КСП Агрофірма "Дружба", а лише зазначено, що СВК "Вікторія" не підтверджено належним чином коло та кількість співвласників майнових паїв.
При цьому, місцевим господарським судом не враховано, що згідно ч.ч. 1, 3 ст. 358 ЦК України право спільної часткової власності здійснюється співвласниками за їхньою згодою. Кожен із співвласників має право на надання йому у володіння та користування тієї частини спільного майна в натурі, яка відповідає його частці у праві спільної часткової власності. Стаття 361 ЦК України визначає, що співвласник має право самостійно розпорядитися своєю часткою у праві спільної часткової власності. Відповідно до ч. 1 ст. 364 ЦК України співвласник має право на виділ у натурі частки із майна, що є у спільній частковій власності.
Відповідно до довідки, виданої Голобинською селищною радою 21.03.2011 року, станом на 01.01.2011 року, згідно книги обліку майнових сертифікатів, власниками майнових паїв є 47 фізичних осіб та дві юридичні особи (ТзОВ "Агрокультура Волині" та ПП "Володимир Єлена").
Пославшись в обґрунтування висновків про наявність підстав для задоволення позову на протокол загальних зборів власників майнових паїв у пайовому фонді реорганізованого підприємства –Агрофірми "Дружба" від 15.10.2009 року, яким, в тому числі було затверджено перелік майна для виділення в натурі ТзОВ "Агрокультура Волині", місцевий суд не взяв до уваги, що у вказаному протоколі не зазначено ні загальну кількість власників майнових паїв, ні кількість присутніх на вказаних зборах співвласників, в тому числі, які саме юридичні та фізичні особи брали участь у вказаних зборах. При цьому місцевий суд обмежився посиланням на те, що вищевказане рішення загальних зборів від 15.10.2009 року в установленому законом порядку недійсними не визнавалось. Наведене свідчить, що місцевим судом не досліджено питання дотримання прав інших співвласників майнових паїв пайового фонду майна колишнього КСП Агрофірма "Дружба" та питання дотримання вимог чинного законодавства при виділенні майна в натурі окремим власникам майнових паїв.
Відповідно до ст.ст. 33, 34 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог та заперечень. Господарський суд приймає тільки ті докази, які мають значення для справи. Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.
Отже, за відсутності безспірних та беззаперечних доказів на підтвердження того, які саме юридичні та фізичні особи брали учать у загальних зборах власників майнових паїв у пайовому фонді реорганізованого підприємства –Агрофірми "Дружба" від 15.10.2009 року, дотримання вимог ст.ст. 358, 361, 364 ЦК України щодо згоди всіх співвласників щодо розпорядження об'єктами спільної часткової власності, колегія суддів вважає, що місцевий суд дійшов передчасного висновку про задоволення позову. Відповідно апеляційну скаргу слід задоволити. Рішення господарського суду Волинської області від 12.01.2011 року скасувати в частині задоволення позовних вимог. Прийняти нове рішення, про відмову в позові в цій частині.
Рішення господарського суду Волинської області від 12.04.2011 року в частині відмови у позові сторонами не оскаржується, його правомірність підтверджується матеріалами справи, тому в решті рішення слід залишити без змін.
Посилання позивача, викладені ним у відзиві на апеляційну скаргу, є необґрунтованими, документально не підтвердженими, такими, що не ґрунтуються на нормах чинного законодавства, висновків колегії суддів не спростовують, а відтак, позивач, в порушення вимог ст. 33 ГПК України, не довів тих обставин, на які він посилається як на підставу своїх вимог та заперечень.
Судові витрати за розгляд апеляційної скарги у зв'язку з її задоволенням на підставі ст. 49 ГПК України покладаються на позивача.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 33, 34, 43, 99, 101-105 Господарського процесуального кодексу України, Рівненський апеляційний господарський суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Апеляційну скаргу Сільськогосподарського виробничого кооперативу "Вікторія" задоволити.
Рішення господарського суду Волинської області від 12.01.2011 року у справі № 1/95-71 скасувати в частині задоволення позовних вимог. Прийняти в цій частині нове рішення. В позові відмовити.
В решті рішення залишити без змін.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрокультура Волині" (с. Городище, вул. Миру, 1-Б, код ЄДРПОУ 36522934) на користь Сільськогосподарського виробничого кооперативу "Вікторія" (смт. Голоби, вул. Шевченка, 26, код ЄДРПОУ 30876817) 7331,52 грн. державного мита.
Постанова набирає законної сили з дня її прийняття та може бути оскаржена в касаційному порядку.
Головуючий суддя Огороднік К.М.
Суддя Мельник О.В.
Суддя Коломис В.В.
Суд | Рівненський апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 11.04.2011 |
Оприлюднено | 22.04.2011 |
Номер документу | 14976709 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Рівненський апеляційний господарський суд
Огороднік К.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні