Святошинський районний суд міста києва
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 1-382/08
Справа № 1-33/09
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
2 вересня 2009 року Святошинський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді: Бандури І.С.
при секретарі: Ковальчук В.В.
З участю прокурора: Сукача О.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Петропавловськ- Камчатський, Російська Федерація, жительки АДРЕСА_1, українки, гр. України, освіта середня, не одруженої, не судимої, працюючої директором ТОВ « Стройбудпідряд», за ст. 366 ч. 1 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 обвинувачується в тому, що вона працюючи на посаді директора ТОВ «Стройбудпідряд» зареєстрованого в м. Києві, вул. Строкача, 1, являючись службовою особою підприємства, на яку покладені організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські обовязки, усвідомлюючи покладену на неї відповідальність, вчинила службове підроблення шляхом внесення в офіційні документи завідомо неправдиві відомості, тобто вчинила злочин передбачений ст. 366 ч. 1 КК України.
Справа порушена слідчим СВ ПМ ДПІ у Дарницькому районі м. Києва і направлена 02.04.2008 року прокурором Дарницького району м. Києва до Дарницького районного суду м. Києва для розгляду справи по суті.
17 квітня 2008 року суддею Дарницького раонного суду м. Києва кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1 за ст. 366 ч. 1 КК України направлено за підсудністю до Святошинського районного суду м. Києва, яка поступила до суду 23 квітня 2008 року і по якій проведено 16 травня 2008 року попередній розгляд, однак ОСОБА_1 на попередній розгляд не зявилася.
Кримінальну справу було призначено до судового розгляду на 27 травня 2008 року, де підсудній ОСОБА_1 було вручено копію обвинувального висновку, після чого підсудна ОСОБА_1 зникла і місце її знаходження невідомо.
Щодо ОСОБА_1 було застосовано заходи примусового приводу в зал судового засідання через органи внутрішніх справ, однак дані приводи не виконувались і підсудна не була доставлена в зал судовго засідання. Лише після направлення відповідних листів на адресу ГУ МВС в м. Києві та МВС України щодо невиконання постанов суду, - до Святошинського районного суду було направлено рапорта про те, що підсудна ОСОБА_1 за вказаною адресою не проживає і місце знаходження підсудної невідомо.
По справі було оголошено розшук підсудної ОСОБА_1, однак розшукова справа не була заведена, місце знаходження підсудної ОСОБА_1 не встановлено, приводи не виконуються, інформація щодо встановлення місця проживання та знаходження підсудної ОСОБА_1 суду не надається.
З часу призначення справи до судового розгляду минуло 1 рік 5 місяців, однак так і не доставлено підсудну ОСОБА_1 в зал судового засідання, не надано інформації щодо її місця проживання.
Крім того, в матеріалах справи відсутні будь-які дані, які б стверджували реєстрацію та місце проживання підсудної ОСОБА_1
Розглянувши матеріали справи, вислухавши прокурора, суд вважає, що справу про обвинувачення ОСОБА_1 слід направити прокурору Дарницького району м. Києва для проведення додаткового розслідування виходячи з наступних підстав.
Згідно ст. ст. 22, 64 КПК України, п.8 розяснень Постанови Пленуму Верховного суду України № 2 від 11 лютого 2005 року „ Про практику застосування судами України законодавства, що регулює повернення кримінальних справ на додаткове розслідування", повернення справи на додаткове розслідування зі стадії судового розгляду справи допускається лише з мотивів неповноти або неправильності досудового слідства.
Згідно п. 10 зазначеної постанови, за змістом ст. 246 та 281 КПК України повернення справи на додаткове розслідування зі стадії судового розгляду можливе як за клопотанням учасників процесу, так і з ініціативи суду.
Досудове слідство визнається неповним, якщо під час його провадження всупереч вимогам статей 22 і 64 КПК України не були досліджені або поверхово чи однобічно досліджені обставини, які мають істотне значення для правильного вирішення справи, зокрема, не були зясовані з достаньою повнотою дані про особу обвинуваченого.
Згідно ст. 281 КК України, повернення справи на додаткове розслідування з мотивів неповноти або неправильного попереднього слідства може мати місце лише тоді, коли ця неповнота або неправильність не може бути усунута в судовому засіданні.
Справа про обвинувачення ОСОБА_1 знаходиться в провадженні Святошинського районного суду з 23 квітня 2008 року, а саме 1 рік 5 місяців.
ОСОБА_1 в зал судового засідання не зявляється. Приводи відносно ОСОБА_1 не виконуються. Розшук відносно підсудної ОСОБА_1 не проводиться. Місцезнаходження та місце проживання підсудної ОСОБА_1 не встановлено і судом вичерпано всі реальні можливості одержання таких даних, а їх відсутність та неповнота досудового слідства не може бути усунута в судовому засіданні та перешкоджає суду обєктивно, повно та всебічно розглянути дану кримінальну справу а тому суд вважає, що кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1 слід направити прокурору Дарницького району м. Києва для проведення додаткового розслідування.
На підставі наведеного та керуючись ст. ст. 22, 64, 67, 246, 281 КПК України,
ПОСТАНОВИВ:
Кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1 за ст. 366 ч. 1 КК України повернути прокурору Дарницького району м. Києва для проведення додаткового розслідування.
Міру запобіжного заходу ОСОБА_1 залишити попередню - підписку про невиїзд.
Апеляція на постанову суду може бути подана до апеляційного суду м. Києва протягом семи діб з дня її винесення через Святошинський районний суд м. Києва.
Суд | Святошинський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 02.09.2009 |
Оприлюднено | 23.12.2022 |
Номер документу | 15024792 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Святошинський районний суд міста Києва
Бандура І. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні