ЯЛТИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
У Х В А Л А
«21» квітня 2011 року м. Ялта
Суддя Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим САВРАНСЬКА Т.І., розглянувши матеріали позовної заяви представника Приватного акціонерного товариства «Пансіонат «Прибережний» до Виконавчого комітету Масандрівської селищної ради, ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про визнання незаконним та скасування розпорядження органу місцевого самоврядування та визнання недійсним свідоцтва про право власності на квартиру,
В С Т А Н О В И В :
У порядку цивільного судочинства до Ялтинського міського суду АРК надійшла позовна заява ПрАТ «Пансіонат «Прибережний».
При вирішенні питання про відкриття провадження у справі встановлено, що з підстав п. 3 ч. 3 ст. 121 ЦПК України позовна заява підлягає поверненню.
Відповідно до зазначеної норми заява повертається у випадку, коли заяву від імені позивача подано особою, яка не має повноважень на ведення справи.
Юридичних осіб представляють їхні органи, що діють у межах повноважень, наданих їм законом, статутом чи положенням, або їх представники.
Частиною 1 ст. 40 ЦПК України визначено, що представником у суді може бути адвокат або інша особа, яка досягла вісімнадцяти років, має цивільну процесуальну дієздатність і належно посвідчені повноваження на здійснення представництва в суді.
Повноваження представників сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, мають бути посвідчені, зокрема, довіреністю юридичної особи або документами, що посвідчують службове становище і повноваження її керівника (ч. 1 ст. 42 ЦПК України).
Позовна заява підписана від імені директора ПрАТ «Пансіонат «Прибережний» ОСОБА_5 іншою особою, про що свідчить відповідне підкреслення, проте при цьому не було надано суду підтвердження повноважень ні директора товариства, ні особи, яка за нього підписала позовну заяву.
Дійти висновку про подачу позовної заяви представником юридичної особи на підставі довіреності підстав немає, адже у відповідністю з вимогами ч. 2 статті 119 ЦПК України він мав зазначити у позовній заяві своє прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання (перебування), поштовий індекс, номери засобів зв’язку та підписати позовну заяву від свого імені.
Таким чином, провадження у цивільній справі не може бути відкрито, позовна заява підлягає поверненню.
На підставі викладеного і керуючись ст. ст. 40, 42, 121 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
Позовну заяву Приватного акціонерного товариства «Пансіонат «Прибережний» до Виконавчого комітету Масандрівської селищної ради, ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про визнання незаконним та скасування розпорядження органу місцевого самоврядування та визнання недійсним свідоцтва про право власності на квартиру – повернути позивачу.
Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Суму судового збору в розмірі сімнадцять гривень за платіжним дорученням ПАТ «Укрсоцбанк» № 460 від 14 квітня 2011 року, суму витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи в розмірі тридцять сім гривень за платіжним дорученням ПАТ «Укрсоцбанк» № 488 від 14 квітня 2011 року – повернути Приватному акціонерному товариству «Пансіонат «Прибережний» (р/р 26008515608131 в ЯФ КРФ ПАТ «Укрсоцбанк», м. Сімферополь, МФО 324010, ЄДРПОУ 20730769).
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Т.І. Савранська
Суд | Ялтинський міський суд Автономної Республіки Крим |
Дата ухвалення рішення | 21.04.2011 |
Оприлюднено | 28.05.2012 |
Номер документу | 15146015 |
Судочинство | Цивільне |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні