ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГА НСЬКОЇ ОБЛАСТІ
91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВ В, 3а. Тел. 55-17-32
УХВАЛА
10.05.11 Справа № 26/52пд/2011
Суддя Єжова С.С., за участю секретаря судовог о засідання Антонової І .В., розглянувши матеріали справи за позовом
Товариства з обмеженою ві дповідальністю „Луганськво да”, м.Луганськ
до Об”єднання співвласн иків багатоквартирного буди нку „Траум 2”, м.Стаханов Лу ганської області
про зобов'язання укласти договір
в присутності представн иків сторін:
від позивача - провідни й юрисконсульт ОСОБА_1., до віреність №500 від 20.04.2011;
від відповідача - не прибу в.
В С Т А Н О В И В:
Обставини справи: заяв лено вимогу про спонука ння відповідача укласти дого вір на послуги з централізов аного водопостачання та водо відведення в редакції проект у договору №39 від 01.03.2011.
Ухвалою господарського су ду Луганської області від 19.04.20 11 був призначений розгляд спр ави на 10.05.2011.
Відповідач в судове засіда ння не прибув, причин неявки с уду не повідомив.
Відповіддю на позовну заяв у №1 від 04.05.2011 відповідач вимоги позову відхилив з підстав, ви кладених у відповіді. Також в ідповідач заявив клопотання про залучення до участі у спр аві у якості третьої особи пр едставника органу місцевого самоврядування.
Суд відхиляє вказане клопо тання, враховуючи наступне.
Згідно ч.1 ст.27 Господарськог о процесуального кодексу Укр аїни передбачено, що треті ос оби, які не заявляють самості йних вимог на предмет спору, м ожуть вступити у справу на ст ороні позивача або відповіда ча до прийняття рішення госп одарським судом, якщо рішенн я з господарського спору мож е вплинути на їх права або обо в'язки щодо однієї з сторін .
Відповідачем в порушення в имог вказаної статті не визн ачено на чиїй стороні слід за лучити 3-ю особу та необґрунто вано, яким чином рішення може вплинути на її права або обов 'язки щодо однієї із сторін .
З метою повного та всебічно го розгляду справи по суті су д вважає необхідним її розгл яд відкласти.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.77, 86 Господарсь кого процесуального кодексу України, господарський суд Л уганської області
У Х В А Л И В:
1.Розгляд справи відкл асти на 19.05.2011 о 11 год. 00 хв.
2. Засідання відбудеться у приміщенні господарського с уду Луганської області за ад ресою: м. Луганськ, вул. Коцюби нського, 2, 6-й поверх, кімната № 604.
3.Зобов'язати:
позивача - подати письм ові пояснення на відзив відп овідача, документальне підтв ердження пояснень, оригінали документів доданих до позов ної заяви (для огляду);
відповідача - подати п исьмове обґрунтування необх ідності залучення до участі у справі 3-ої особи; документи у підтвердження правового с татусу.
Явка повноважних та компе тентних представників сторі н у судове засідання на їх роз суд.
Звертається увага учасн иків судового процесу про не обхідність надіслання пошто вої кореспонденції по даній справі на адресу: м.Луганськ, в ул.Коцюбинського, 2, 91016.
Суд вважає за необхідне по передити сторони, що за ненад іслання витребуваних судом д окументів і за ухилення від в чинення дій, покладених судо м на сторони, на підставі п.5 ст .83 Господарського процесуаль ного кодексу України з них мо же бути стягнутий штраф у сум і до 1700 грн.
Суддя С.С . Єжова
Помічник судді С.І. Заєць
Суд | Господарський суд Луганської області |
Дата ухвалення рішення | 10.05.2011 |
Оприлюднено | 13.05.2011 |
Номер документу | 15152167 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Луганської області
Єжова С.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні