Ухвала
від 19.05.2011 по справі 8/81/2011
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГА НСЬКОЇ ОБЛАСТІ

91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВ В, 3а. Тел. 55-17-32


УХВАЛА

19.05.11 Справа № 8/81/2011

За позовом Лугансь кого прокурора з нагляду за д одержанням законів при викон анні судових рішень у кримін альних справах в інтересах д ержави в особі 1. Комисарівськ ої виправної колонії № 22 Управ ління Державного департамен ту України з питань виконанн я покарань в Луганській обла сті, 2. Управління Державного д епартаменту України з питань виконання покарань в Луганс ькій області, м. Луганськ,

до Відкритого акці онерного товариства «Птахог осподарство «Червоний прапо р», с. Червоний пра пор Перевальського району Лу ганської облсті, -

про стягнення 19593 грн. 94 ко п.

Суддя господарського суду Луганської області С ереда А.П.,

при секретарі судового з асідання Савченко І.О.,

в присутності представник ів сторін:

від прокурора (заявника) - Прибіга І.О. - прокурор, - по свідчення № НОМЕР_1 від 13.05.10 ;

від 1-го позивача - ОСО БА_1 - юрисконсульт, - довіре ність № 28/17-4 від 04.01. 11;

від 2-го позивача - ОСО БА_2 - юрисконсульт, - довіре ність № 17/11/2 від 19.05.11;

від відповідача - пред ставник не прибув, -

в с т а н о в и в:

суть спору: прокуроро м в інтересах держави в особі позивачів заявлено вимогу п ро стягнення з відповідача з аборгованості за надану робо чу силу у розмірі 19593 грн. 94 коп., н арахованих ним з посиланням на неналежне виконання відпо відачем умов договору на вик ористання праці спецконтинг енту № 134/10-191, укладеного між 1-м по зивачем та відповідачем 18.10.2010 р оку.

До початку судового засі дання 19.05.11 року прокурором т а позивачами заявлено кло потання про відмову від здій снення фіксації судового про цесу технічними засобами, як е судом задоволено.

Відповідач відзиву н а позовну заяву та витребува ні документи не надав, явку по вноважного представника в су дове засідання не забезпечив , про причини неявки не повідо мив, хоча належним чином був п овідомлений про дату, час та м ісце проведення судового зас ідання.

Приймаючи до уваги, що:

- відповідачем не виконані вимоги ухвали суду від 06.05.11 у ча стині подання витребуваних д окументів та явки повноважни х представників, в даному суд овому засіданні розглянути с пір по суті не має можливості та розгляд справи слід відкл асти.

На підставі викладеного та керуючись ст. 77, ст. 86 Господарс ького процесуального кодек су України, суд -

у х в а л и в :

1. Розгляд справи відк ласти на 27.05.2011 о 12 год. 00 хв.

2.Судове засідання ві дбудеться у приміщенні госпо дарського суду Луганської об ласті за адресою: м. Луганс ьк, вул. Коцюбинського, 2, 5-й пов ерх в каб. № 511 /суддя Сере да А.П./.

3. Зобов' язати позив ача надати: заперечення на відзив відповідача; докум ентальне підтвердження свої х доводів; оригінали докумен тів, які додані до позовної за яви у копіях - для огляду в су довому засіданні; за наявнос ті надати докази погашення в ідповідачем боргу (в оригіна лах - для огляду в судово му засіданні, у засвідчених к опіях - до матеріалів справи ); провести за своєю ініціатив ою звірення розрахунків за ц іною позову разом з відповід ачем на день слухання спра ви, за результатами звірен ня скласти акт; належним чино м складений та підписаний по вноважними представниками с торін акт звірення подати го сподарському суду.

4.Зобов' язати відпові дача подати: відзив на позовну заяву, докази його надсилання позивачу та до су ду, документальне підтвердже ння викладених у відзиві дов одів; за наявності заперечен ь надати їх документальне пі дтвердження; документи, які п ідтверджують статус юридичн ої особи (свідоцтво про держа вну реєстрацію, статут або по ложення, довідка про внесенн я до ЄДРПОУ) (оригінал - для о гляду у судовому засідання, н алежним чином посвідчені коп ії - до матеріалів справи); у в ипадку погашення заборгован ості подати оригінали платіж них документів, засвідчені к опії - до матеріалів справи; прийняти участь у звіренні р озрахунків з позивачем, при н езгоді з сумою боргу надати к онтррозрахунок.

Явка повноважних пред ставників сторін в засідання суду обов' язкова.

Суддя А.П. Середа

СудГосподарський суд Луганської області
Дата ухвалення рішення19.05.2011
Оприлюднено23.05.2011
Номер документу15558499
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —8/81/2011

Ухвала від 27.07.2011

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Ломовцева Н.В.

Рішення від 04.07.2011

Господарське

Господарський суд Луганської області

Середа А.П.

Ухвала від 27.05.2011

Господарське

Господарський суд Луганської області

Середа А.П.

Ухвала від 19.05.2011

Господарське

Господарський суд Луганської області

Середа А.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні