Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
26 квітня 2011 р. Справа № 2а/0570/6511/2011
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Христофоров А.Б., ознайомившись з матеріалами адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Контракт Індастрі» до Державної податкової інспекції у Пролетарському районі м. Донецька про визнання дій протиправними та скасування податкового повідомлення –рішення від 30.09.2011 року № 0000642303/0,-
В С Т А Н О В И В:
Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю «Контракт Індастрі», звернулось до суду з позовною заявою до Державної податкової інспекції у Пролетарському районі м. Донецька про визнання дій протиправними та скасування податкового повідомлення –рішення від 30.09.2011 року № 0000642303/0.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 106 КАС України,- у позовній заяві зокрема зазначається ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі;
У порушення вищезазначених вимог, позивачем у позовній заяві не зазначено номеру засобу зв'язку з відповідачем.
Відповідно до ч. 2 ст. 107 КАС України,- суддя відкриває провадження в адміністративній справі на підставі позовної заяви, якщо відсутні підстави для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду чи відмови у відкритті провадження у справі.
Відповідно до п.5 ч. 1 ст. 107 КАС України,- суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи: подано адміністративний позов у строк, установлений законом (якщо подано заяву про поновлення цього строку, то чи є підстави для її задоволення).
Відповідно до ч. 4 ст.99 КАС України,- якщо законом передбачена можливість досудового порядку вирішення спору і позивач скористався цим порядком, то для звернення до адміністративного суду встановлюється місячний строк, який обчислюється з дня, коли позивач дізнався про рішення суб'єкта владних повноважень за результатами розгляду його скарги на рішення, дії або бездіяльність суб'єкта владних повноважень.
Відповідно до ч. 5 ст.99 КАС України,- для звернення до адміністративного суду щодо оскарження рішення суб'єкта владних повноважень, на підставі якого ним може бути заявлено вимогу про стягнення грошових коштів, встановлюється місячний строк.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 106 КАС України,- у позовній заяві зокрема зазначається зміст позовних вимог згідно з частиною третьою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.
Відповідно до ч. 2 ст. 106 КАС України,- на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач зазначає докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом.
Предметом оскарження у справі є податкове повідомлення – рішення від 30.09.2011 року № 0000642303/0, але як вбачається із матеріалів справи, позивач скористався досудовим порядком вирішення спору, за наслідками якого прийнято податкове повідомлення – рішення від 04.11.2010 року № 0000642303/1.
Разом з тим в матеріалах справи відсутнє податкове повідомлення – рішення № 0000642303/1 від 04.11.2010 року, а також немає відомостей про прийняття інших рішень за наслідками процедури оскарження.
Таким чином, позивачу необхідно зазначити у позовній заяві номер засобу зв'язку з відповідачем та визначитись із предметом оскарження.
Оскільки позовна заява подана без дотримання вимог статті 106 КАС України то вона підлягає залишенню без руху.
На підставі викладеного, керуючись ст. 108 КАС України,
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Контракт Індастрі» до Державної податкової інспекції у Пролетарському районі м. Донецька про визнання дій протиправними та скасування податкового повідомлення –рішення від 30.09.2011 року № 0000642303/0, - залишити без руху.
Позивачу надати строк для виправлення позовної заяви до 16 травня 2011 року.
При усунені недоліків в наданий строк, позовна заява буде вважатися поданою у день первинного її подання до адміністративного суду.
Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Суддя Христофоров А.Б.
Суд | Донецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 26.04.2011 |
Оприлюднено | 23.06.2011 |
Номер документу | 16404411 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Донецький окружний адміністративний суд
Христофоров А.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні