Ухвала
від 18.06.2009 по справі 2-617/09
КІРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.МАКІЇВКИ

КІРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. МАКІЇВКИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 2-617/09

 УХВАЛА

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 червня 2009 р. м.Макіївка

Кіровський районний суд міста Макіївки Донецької області у складі

головуючого судді Ситенка А.І. при секретарі Розсоха О.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні місцевого суду цивільну справу за позовом комунального підприємства „Макіївтепломережа" до ОСОБА_1 про стягнення суми боргу за надану теплову енергію,

ВСТАНОВИВ:

30 березня 2009 р. комунальне підприємство «Макіївтепломережа» звернулося до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення суми боргу за надану теплову енергію.

У судовому засіданні представник позивача заявив про залишення позовної заяви без розгляду, надавши суду відповідну письмову заяву.

Згідно з положеннями ч. 2 ст. 11 ЦПК України особа, яка бере участь у справі, розпоряджається своїми правами щодо предмету спору на власний розсуд.

Заява про залишення позову без розгляду не суперечить закону і не порушує права, свободи та інтереси інших осіб.

Таким чином, суд вбачає підстави для залишення позовної заяви без розгляду.

Позивачу роз’яснені наслідки залишення позовної заяви без розгляду, передбачені ст. 207 ЦПК України.

На підставі викладеного, керуючись п. 5 ч. 1 ст. 207 Цивільного процесуального Кодексу

України суд.

УХВАЛИВ:

Позовну заяву комунального підприємства „Макіївтепломережа" до ОСОБА_1 про стягнення суми боргу за надану теплову енергію, залишити без розгляду.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду подається Апеляційному суду Донецької області через Кіровський районний суд міста Макіївки протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається Апеляційному суду Донецької області через Кіровський районний суд м.Макіївки протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

СудКіровський районний суд м.Макіївки
Дата ухвалення рішення18.06.2009
Оприлюднено06.07.2011
Номер документу16563790
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-617/09

Рішення від 26.08.2009

Цивільне

Ленінський районний суд м. Луганськ

Луганський В. І.

Рішення від 09.04.2009

Цивільне

Червоногвардійський районний суд м.Макіївки

Заставенко М. О.

Ухвала від 18.06.2009

Цивільне

Кіровський районний суд м.Макіївки

Ситенко А. І.

Ухвала від 02.06.2009

Цивільне

Чорноморський районний суд Автономної Республіки Крим

Дядіченко С. В.

Рішення від 21.04.2009

Цивільне

Корольовський районний суд м. Житомира

Галасюк Р.А.

Рішення від 09.04.2009

Цивільне

Червоногвардійський районний суд м.Макіївки

Заставенко М.О.

Рішення від 13.02.2009

Цивільне

Голопристанський районний суд Херсонської області

Францішко Ю.В.

Рішення від 21.07.2010

Цивільне

Лисичанський міський суд Луганської області

Фастовець Віталій Миколайович

Рішення від 16.03.2009

Цивільне

Кіровський районний суд м.Донецька

Коваленко Г.С.

Рішення від 22.12.2009

Цивільне

Яворівський районний суд Львівської області

Бойко С.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні