Донецький окружний адмі ністративний суд
У Х В А Л А
про зупинення провадження в справі
25 липня 2011 р. Справ а № 2а/0570/11357/2011
приміщення суду за ад ресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гва рдійської дивізії, 17
Донецький окружний адм іністративний суд у складі:
головуючого судді Зел енова А.С.,
при секретарі Коб ець О.А.,
за участю представника поз ивача М атченка О.О.,
за участю представника від повідача Кємєлєва І.Е.,
розглянувши у відкритому с удовому засіданні адміністр ативний позов Відкритого ак ціонерного товариства «Тель манівський кар' єр» до Держа вної податкової інспекції у Тельманівському районі про с касування податкового повід омлення-рішення від 06.06.2011 року № 0000242300,
встановив:
ВАТ «Тельманівський кар' єр» звернулося до Донецьког о окружного адміністративно го суду з позовом до Державно ї податкової інспекції у Тел ьманівському районі про скас ування податкового повідомл ення-рішення від 06.06.2011 року №000024230 0.
Представник позивача звер нувся до суду з клопотанням п ро зупинення провадження у с праві до 08 серпня 2011 року для н адання письмових доказів вит ребуваних судом в ухвалі про відкриття провадження.
Представник відповідача н е заперечував проти зупиненн я провадження до 08 серпня 2011 р оку для надання письмових д оказів витребуваних судом в ухвалі про відкриття провадж ення.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 156 КАС У країни суд має право зупинит и провадження у справі за обґ рунтованим клопотанням стор они або третьої особи, яка зая вляє самостійні вимоги на пр едмет спору, - до терміну, вста новленого судом.
Враховуючи наведене, суд вв ажає за необхідне зупинити п ровадження у справі до 08 серпн я 2011 року для надання письмов их доказів витребуваних судо м в ухвалі про відкриття пров адження.
Керуючись ст. ст. 58, 156, 160, 165, 186 Коде ксу адміністративного судоч инства України, -
ухвалив:
Задовольнити клопотання п редставника позивача.
Зупинити провадження у спр аві № 2а/0570/11357/2011 за позовом Відкри того акціонерного товариств а «Тельманівський кар' єр» д о Державної податкової інспе кції у Тельманівському район і про скасування податкового повідомлення-рішення від 06.06.20 11 року №0000242300 до 08 серпня 2011 року д о 14 години 30 хвилин для наданн я письмових доказів витребув аних судом в ухвалі про відкр иття провадження.
Ухвала може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду чер ез Донецький окружний адміні стративний суд.
Апеляційна скарга на ухвал у суду може бути подано протя гом п' яти днів після отрим ання копії ухвали.
Суддя Зеленов А. С.
Суд | Донецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 25.07.2011 |
Оприлюднено | 27.09.2011 |
Номер документу | 18248869 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Донецький окружний адміністративний суд
Зеленов А. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні