2/153
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98
У Х В А Л А
справа № 2/153
04.10.11
ДоЗакритого акціонерного товариства «Київське кожгалантерейне підприємство «КІКО»
Простягнення 15 959,98 грн.
Суддя Домнічева І.О.
Представники:
Від позивача Марковська В.В.
Від відповідача не з'явився
Обставини справи:
На розгляд Господарського суду міста Києва передані вимоги Публічного акціонерного товариства «Київенерго»в особі Структурного відокремленого підрозділу «Енергозбут Київенерго»до Закритого акціонерного товариства «Київське кожгалантерейне підприємство «КІКО»про стягнення 15 959,98 грн. за Договором на постачання теплової енергії у гарячій воді від 24.02.2008р. №1110333 (14 172,82 грн. основного боргу, 725,02 грн. інфляційних, 234,15грн. 3% річних, 827,99 грн. пені).
Ухвалою від 15.09.11р. Господарським судом міста Києва порушено провадження у справі №2/153.
Представником позивача в судовому засіданні 04.10.2011р. надано суду документи на виконання вимог ухвали суду від 15.09.2011р., а також витяг з ЄДРПОУ від 15.09.2011р., з якого вбачається, 09.08.2011р. відповідача було вилучено з ЄДРПОУ в зв'язку з проведенням державної реєстрації припинення юридичної особи.
Представники відповідача в призначене судове засідання не з`явились. Про поважні причини неявки цих представників в судове засідання суд не повідомлений. Клопотань про відкладення розгляду справи від них не надходило.
Відповідно до ст. 32 ГПК України, доказами у справі є будь-які фактичні дані, на підставі яких господарський суд у визначеному законом порядку встановлює наявність чи відсутність обставин, на яких ґрунтуються вимоги і заперечення сторін, а також інші обставини, які мають значення для правильного вирішення господарського спору.
Відповідно до ст. 38 ГПК України якщо подані сторонами докази є недостатніми, господарський суд зобов'язаний витребувати від підприємств та організацій незалежно від їх участі у справі документи і матеріали, необхідні для вирішення спору.
Відповідно до ч. 1 ст. 13 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців»витребування документів з реєстраційних справ здійснюється на підставі судового рішення.
Оцінюючи подані докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому засіданні всіх обставин в їх сукупності, та враховуючи, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається, як на підставу своїх вимог і заперечень, суд дійшов висновку про необхідність у відповідності до ст. ст. 32, 38 ГПК України, витребування нових доказів.
Відповідно до ч.1 ст. 77 ГПК України, господарський суд відкладає розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу, неподання витребуваних доказів та необхідність витребування нових.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 32, 38, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд –
УХВАЛИВ:
Розгляд справи відкласти на 18.10.2011 р. о 10 год. 30 хв.
Розгляд відбудеться у Залі судових засідань №46.
Зобов'язати Шевченківську районну в місті Києві держану адміністрацію (адреса відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців –01030 , м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 26/4) терміново надати суду належним чином засвідчені копії всіх документів, що містяться у реєстраційній справі Закритого акціонерного товариства «Київське кожгалантерейне підприємство «КІКО»(ідентифікаційний код 34925548) та обов'язково надати Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців на вказану юридичну особу, з зазначенням наявності або відсутності правонаступників.
Звернути увагу Шевченківської районної в місті Києві держаної адміністрації, що відповідно до ч. 2 ст. 45 ГПК України невиконання вимог рішень, ухвал, постанов господарських судів тягне відповідальність, встановлену цим Кодексом та іншими законами України.
Зобов'язати відповідача виконати вимоги ухвали суду від 15.09.11р. про порушення провадження у справі.
Сторонам направити своїх представників в судове засідання, надавши їм відповідні довіреності, які будуть залучені до матеріалів справи.
Явка повноважних представників позивача у судове засідання обов'язкова!
Суддя І.О. Домнічева
на 18.10.2011 о 10:30.
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 04.10.2011 |
Оприлюднено | 17.10.2011 |
Номер документу | 18589943 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні