ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
17.11.11
Справа №5021/2593/2011.
За позовом: Учасник Товариства з обмеженою відповідальністю «Інженерно- технічний центр «Газтеплосервіс» ОСОБА_1, м. Суми
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Інженерно - технічний центр «Газтеплосервіс», м. Суми
про зобов’язання вчинити певні дії,
СУДДЯ СОП‘ЯНЕНКО О.Ю.
при секретарі с/з Молодецька В.О.
Представники сторін:
Від позивача: ОСОБА_2 - адвокат
Від відповідача: не з'явився
Суть спору: позивач, згідно вимог позовної заяви, просить суд зобов’язати відповідача надати учаснику товариства ОСОБА_1 для ознайомлення річні баланси, звіти про фінансово-господарську діяльність ТОВ «ІТЦ «Газтеплосервіс» за 2009–2010 роки; зобов’язати відповідача провести аудиторську перевірку річної фінансової звітності за 2009-2010 роки, узгодивши з учасником товариства ОСОБА_1 аудитора чи аудиторську фірму, які будуть проводити перевірку, а також ціну оплати послуг з проведення аудиторської перевірки; судові витрати, пов’язані з розглядом справи стягнути з відповідача.
Відповідач в судове засідання не з'явився, письмового відзиву на позовну заяву не подав, про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, проте 17.11.2011 року представник відповідача подав клопотання, в якому просить відкласти розгляд справи у зв’язку з тим, що буде знаходитись в запланованому відрядженні за межами міста Суми. Крім того, зазначив, що заперечує проти позову, а свої обґрунтування надасть в наступне судове засідання.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши повноважного представника позивача, дослідивши та оцінивши надані докази, суд встановив
Клопотання представника відповідача про відкладення розгляду справи судом задоволено.
Відповідно до ч. 1 ст. 77 ГПК України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 ГПК України, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні.
Враховуючи нез’явлення відповідача в судове засідання та необхідністю витребувати у сторін додаткових документів, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
Керуючись ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, –
У Х В А Л И В:
1. Відкласти розгляд справи на 29 листопада 2011 року на 11 год. 30 хв.
Розгляд справи відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області за адресою: м. Суми, проспект Шевченка, 18/1, 3- й поверх, каб. 320, зал судових засідань. 5.
2.Зобов’язати відповідача надати відзив на позовну заяву з обґрунтуванням своєї позиції по справі і наданням доказів, що її підтверджують; копію відзиву надіслати (вручити) позивачу, докази надсилання (вручення) надати суду; свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи; довідку держстатистики про включення до Єдиного державного реєстру організацій та підприємств України.
3. Зобов’язати відповідача подати витребувані судом документи в строк не пізніше ніж за три дні до судового розгляду справи. Всі документи повинні бути подані виключно через канцелярію суду (кабінет № 117).
4. Представникам сторін, для участі в судовому засіданні необхідно мати належні повноваження та документ, що посвідчує особу.
5. В разі неявки представників сторін та ненадання відповідних документів в обґрунтування причини нез’явлення в судове засідання, справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами у відповідності до статті 75 Господарського процесуального кодексу України.
СУДДЯ О.Ю. СОП‘ЯНЕНКО
Суд | Господарський суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 17.11.2011 |
Оприлюднено | 22.12.2011 |
Номер документу | 19977048 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Сумської області
Соп'яненко Оксана Юріївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні