ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про витребування доказів
23 січня 2012 року
м. Полтава
Справа № 2а-1670/11421/11
Полтавський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді – Молодецького Р.І.,
при секретарі – Лазаренко У.І.,
за участю:
позивача - ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали адміністративної справи за позовом ОСОБА_1 до Державної податкової інспекції у м. Полтаві про скасування податкового повідомлення-рішення, -
В С Т А Н О В И В:
29 грудня 2011 року ОСОБА_1 звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Державної податкової інспекції у м. Полтаві про скасування податкового повідомлення-рішення.
Ухвалою суду від 03 січня 2012 року позовну заяву залишено без руху у зв'язку із її невідповідністю вимогам статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвалами Полтавського окружного адміністративного суду від 11 січня 2012 року провадження у справі відкрито, закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду.
В судовому засіданні 23 січня 2012 року позивачем заявлено клопотання про витребування доказів у СВ ПМУ УМВС України в Полтавській області.
В обґрунтування заявленого клопотання позивач зазначив, що згідно відповіді ПМ ДПІ у м. Полтаві №13811/Я/26-34 від 29.12.2011 року на звернення позивача про повернення документів, вилучених під час обшуку 06.12.2011 року, відділ податкової міліції ДПІ у м. Полтаві повідомив, що не має можливості повернути зазначені документи, оскільки їх приєднано до матеріалів кримінальної справи № 06216022, яка знаходиться на досудовому слідстві в СВ ПМУ УМВС України в Полтавській області.
Враховуючи вищевикладене, посилаючись на частину 3 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України позивач просив витребувати належним чином завірені копії первинної документації у СВ ПМУ УМВС України в Полтавській області.
Згідно частини 3 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України якщо особа, яка бере участь у справі, не може самостійно надати докази, то вона повинна зазначити причини, через які ці докази не можуть бути надані, та повідомити, де вони знаходяться чи можуть знаходитися. Суд сприяє реалізації цього обов'язку і витребовує необхідні докази.
Відповідно до частини 2 статті 69 Кодексу адміністративного судочинства України докази суду надають особи, які беруть участь у справі. Суд може запропонувати надати додаткові докази або витребувати додаткові докази за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або з власної ініціативи.
Суд, вивчивши матеріали справи, дійшов висновку про необхідність витребування додаткових доказів у СВ ПМУ УМВС України в Полтавській області.
На підставі викладеного, керуючись частиною 2 статті 69, частиною 4 статті 7, частиною 2 статті 150, частиною 3 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України, -
У Х В А Л И В:
Витребувати від СВ ПМУ УМВС України в Полтавській області належним чином посвідчені копії первинної документації СГД ОСОБА_1 по взаємовідносинам з ТОВ "Каміонет", ТОВ "Каміонет ЛТД" за період 2009 - 2010 роки, а саме: декларації з податку на прибуток та з податку на додану вартість; податкові накладні; видаткові накладні; прибуткові накладні; рахунки; довіреності на отримання ТМЦ; виписки з банку.
Зазначені документи надати у строк до 13 лютого 2012 року.
Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Повний текст ухвали виготовлено 24 січня 2012 року.
Суддя Р.І. Молодецький
< Текст >
Суд | Полтавський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 23.01.2012 |
Оприлюднено | 30.01.2012 |
Номер документу | 21078476 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Полтавський окружний адміністративний суд
Р.І. Молодецький
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні