4/1312/2/12
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"10" січня 2012 р. суддя Личаківського районного суду м. Львова –Шеремета Г. І. , розглянувши скаргу ОСОБА_1 про оскарження прокурорського рішення,
в с т а н о в и л а :
ОСОБА_1. звернувся до суду зі скаргою, просить скасувати рішення прокурора , як вказує від 31.10.2011 року.
Як вбачається з матеріалів скарги наданих скаржником, 31.10.2011 року ОСОБА_1 прокурором Личаківського району м. Львова повідомлено про розгляд звернення від 20.10.2011 року та проведеною перевіркою встановлено, що підстав для вжиття прокуратурою Личаківського району м. Львова додаткових заходів прокурорського реагування у тому числі в порядку ст.97 КПК України не вбачається..
Відповідно до ст.97 КПК України прокурор, слідчий, орган дізнання або суддя зобов'язані приймати заяви і повідомлення про вчинені або підготовлювані злочини, в тому числі і в справах, які не підлягають їх віданню. По заяві або повідомленню про злочин прокурор, слідчий, орган дізнання або суддя зобов'язані не пізніше триденного строку прийняти одне з таких рішень: порушити кримінальну справу; відмовити в порушенні кримінальної справи; направити заяву або повідомлення за належністю.
Згідно ст.110 КПК України дії та постанови органів дізнання можуть бути оскаржені прокуророві. В разі надходження скарги прокурор зобов'язаний розглянути її протягом десяти днів і рішення по скарзі повідомити скаржникові. Дії та постанови органів дізнання можуть бути оскаржені до суду. Скарги на дії і постанови органів дізнання розглядаються судом першої інстанції при попередньому розгляді справи або при розгляді її по суті, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Відповідно до ст.234 КПК України скарги на дії слідчого розглядаються судом першої інстанції при попередньому розгляді справи або при розгляді її по суті, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Згідно ст.236 КПК України скарга на дії прокурора при проведенні ним досудового слідства або окремих слідчих дій подається вищестоящому прокуророві, який її розв'язує в порядку і в строки, що передбачені статтями 234 і 235 КПК України. Дії прокурора можуть бути оскаржені до суду. Скарги на дії прокурора розглядаються судом першої інстанції при попередньому розгляді справи або при розгляді її по суті, якщо інше не передбачено КПК України.
Таким чином, відповідно до змісту вищевказаних норм КПК України, скарги на дії органів дізнання, слідчого та прокурора, крім скарг на постанови про порушення кримінальної справи, відмови у порушенні кримінальної справи, закриття кримінальної справи (ст.ст.236-1 - 236-8), розглядаються судом першої інстанції при попередньому розгляді справи або при розгляді її по суті.
За наведених обставин, вважаю, що скаргу ОСОБА_1 слід повернути скаржнику.
Керуючись ст.ст.110, 234, 236 КПК України, суддя, -
п о с т а н о в и в :
Скаргу ОСОБА_1 про оскарження прокурорського рішення повернути скаржнику
На постанову протягом семи діб з дня її винесення може бути подана апеляція до апеляційного суду Львівської області.
.
Суддя Шеремета Г. І.
Суд | Личаківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 10.01.2012 |
Оприлюднено | 13.02.2012 |
Номер документу | 21318651 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Личаківський районний суд м.Львова
Шеремета Г. І.
Кримінальне
Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області
Савицький С. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні