УКРАЇНА
ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА
49044, м. Дніпропетровськ, вул. П аторжинського, 18 «А», тел. 713-58-29
№3-3803/2011
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 грудня 2011 року м. Дніпропетровськ
Суддя Жовтневого район ного суду м. Дніпропетровськ а Пойда С.М., розглянувши адмін істративний матеріал, що над ійшов з Жовтневого районного відділу Дніпропетровського міського управління ГУМВС У країни в Дніпропетровській о бласті, відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянин а України, не працюючого, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1 , притягнутого за ч. 1 ст. 160 КУпАП , -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 13 грудня 2011 рок у о 18 годині 00 хвилин біля будин ку №28 по Бульвару Слави в м. Дні пропетровську здійснював то ргівлю з рук непромисловими товарами в невстановленому д ля цього місці.
До суду ОСОБА_1 не з' яв ився, надавши заяву про розгл яд справи за його відсутніст ю, вину у вчиненні адміністра тивного правопорушення не за перечував.
Винність правопорушника п ідтверджується протоколом о гляду та вилучення від 13 грудн я 2011 року, поясненнями свідків ОСОБА_2, ОСОБА_3, розпис кою про відповідальне зберіг ання від 13 грудня 2011 року, а тако ж власними поясненнями ОСО БА_1, відповідно до яких оста нній дійсно вчинив правопору шення за зазначених обставин .
Приймаючи до уваги викладе не, роблю висновок про доведе ність вини правопорушника в торгівлі з рук у невстановле них місцях, тобто у вчиненні п равопорушення, передбаченог о ч. 1 ст. 160 КУпАП.
При визначенні виду і розмі ру стягнення враховую характ ер скоєного правопорушення, особистість правопорушника , ступінь його вини, майновий с тан і обставини, що пом' якшу ють та обтяжують його відпов ідальність.
З урахуванням викладеног о вважаю за необхідне наклас ти на правопорушника адмініс тративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави без ко нфіскації предметів торгівл і, що знаходяться на відповід альному зберіганні у ОСОБА _1, згідно розписки від 13 груд ня 2011 року.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 283, 284, 299 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винним ОСОБ А_1 у вчиненні правопорушен ня, передбаченого ч. 1 ст. 160 КУпА П та накласти на нього адміні стративне стягнення у вигляд і штрафу в дохід держави в сум і вісімдесяти п' яти гр ивень, без конфіскації п редметів торгівлі.
Постанову може бути оска ржено або на неї може бути вне сено протест прокурора до су дової палати з кримінальних справ апеляційного суду Дніп ропетровської області через Жовтневий районний суд м. Дні пропетровська протягом деся ти днів з дня винесення поста нови.
Строк пред' явлення поста нови до виконання 3 місяці з дн я її винесення.
Постанова набрала чинн ості:
Суддя: С.М. Пойда
Суд | Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 23.12.2011 |
Оприлюднено | 27.02.2012 |
Номер документу | 21557291 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська
Воробйов В. Л.
Адмінправопорушення
Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська
Єлісєєва Т. Ю.
Адмінправопорушення
Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області
Черепахін В. О.
Адмінправопорушення
Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська
Пойда С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні