ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міст а КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельниць кого,44 тел. 284-18-98
УХВАЛА
12.03.12 Справа № 28/147-б.
за заявою товариства з обмеженою відповідальніст ю "Техно-Консалтінг Груп"
до товариства з обмеженою відповідальніст ю "Санітакс" (код 35850479)
про визнання ба нкрутом (ст. 52)
Суддя Копитова О.С.
Обставини справи:
Товариство з обмежено ю відповідальністю "Техно-Ко нсалтінг Груп" звернуло сь до Господарського суду мі ста Києва із заявою про визна ння банкрутом товариства з о бмеженою відповідальністю "С анітакс" з урахуванням припи сів ст. 52 Закону України "Про ві дновлення платоспроможност і боржника або визнання його банкрутом".
Ухвалою господарського су ду міста Києва від 17.10.2011 порушен о провадження у справі за № 28/147 -б та призначено розгляд спра ви на 22.11.2011.
Постановою господарського суду міста Києва від 22.11.2011 визн ано банкрутом товариство з о бмеженою відповідальністю "С анітакс", відкрито ліквідаці йну процедуру, призначено лі квідатором банкрута арбітра жного керуючого - Дерлюка В асиля Дмитровича (ліцензія Серії НОМЕР_1 від 13.10.2009) та зо бов'язано ліквідатора надати суду ліквідаційний баланс б анкрута та звіт ліквідатора до 22.11.2012.
Не погодившись із зазначен ою постановою державна подат кова інспекція у Печерському районі м. Києва та державна по даткова адміністрація м. Киє ва звернулись до Київського апеляційного господарськог о суду з апеляційними скарга ми, в яких просили скасувати п останову господарського суд у міста Києва від 22.11.2011 по справ і № 28/147-б та припинити провадже ння у справі.
Постановою Київськог о апеляційного господарсько го суду від 31.01.2012 апеляційні ска рги державної податкової інс пекції у Печерському районі м. Києва та державної податко вої адміністрації м. Києва за лишено без задоволення, а пос танову господарського суду м. Києва від 22.11.2011 у справі № 28/147-б б ез змін.
29.02.2012 матеріали справи № 28/147-б були передані для подальш ого розгляду судді Копитові й О.С.
За період апеляційного ос карження до загального відді лу суду від державної податк ової інспекції у Печерському районі м. Києва надійшла заяв а про визнання її кредитором боржника на суму 186,03 грн.
З огляду на викладене, суд в важає за можливе призначити розгляд зазначеної заяви в с удовому засіданні.
Керуючись Законом України "Про відновлення платоспром ожності боржника або визнанн я його банкрутом", ст. 86 Господа рського процесуального коде ксу України, господарський с уд міста Києва , -
УХВАЛИВ:
Призначити судове зас ідання на 03.04.12 о 10:50. Засіданн я відбудеться в приміщенні Г осподарського суду міста Киє ва за адресою: м. Київ, вул. Б.Хме льницького, 44-Б, зал судових за сідань № 3.
Державній податковій інсп екції у Печерському районі м . Києва надати суду письмові п ояснення з доданням відповід них доказів, щодо підстав нар ахування та детального розра хунку зазначеної у заяві сум и, а також всі наявні документ и на підтвердження викладени х у заяві обставин.
Зобов' язати ліквідатора надати пояснення щодо заявле ної кредиторської вимоги.
Копію ухвали направити зая внику, боржнику, ліквідатору та державній податковій інс пекції у Печерському районі м. Києва.
Суддя О.С.Копитова
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 12.03.2012 |
Оприлюднено | 19.03.2012 |
Номер документу | 21877627 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні