cpg1251
Справа № 2-12325/10
У Х В А Л А
27.07.2010р. суддя Жовтневого районного суду м.Днiпропетровська Трещов В.В. ознайомившись з позовною заявою Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк»(49094, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Перемоги, 50, ЄДРПОУ 14360570) до відповідачів: Товариства з обмеженою відповідальністю В«Українське фінансове агентство В«ВерусВ» (49094, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Перемоги, 32, ЄДРПОУ 34562954), Товариства з обмеженою відповідальністю «Анкар 10»ЄДРПОУ 33942363; ОСОБА_1, ІПН НОМЕР_1; Товариства з обмеженою відповідальністю «Мобіль - К», ЄДРПОУ 35369826, за позовом В«Про стягнення майнових збитків, завданих неоплатою за векселемВ» , -
В С Т А Н О В И В :
До Жовтневого районного суду м.Днiпропетровська звернулось Публічне акціонерне товариство комерційний банк «ПриватБанк»із вищезазначеним позовом та доданою до нього заявою у якій позивач просить з метою забезпечення його позовних вимог по даній справі вжити заходів забезпечення позову, а саме: накласти арешт на рухоме та нерухоме майно, яке належить відповідачам, грошові кошти відповідачів.
Позивач посилався не те, що необхідність в застосуванні заходів забезпечення позову по справі обумовлена тією обставиною, що невжиття цих заходів може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Ознайомившись з матеріалами даної цивільної справи, вважаю, що заява представника позивача про забезпечення позову підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ч. 1 ст. 151 ЦПК України, суд за заявою осіб, які беруть участь у справі, може вжити заходи забезпечення позову.
Відповідно до ч. 1 ст. 152 ЦПК України позов забезпечується: накладенням арешту на майно або грошові кошти, що належать відповідачеві і знаходяться у нього або в інших осіб; забороною вчиняти певні дії.
Відповідно до ч. 1 ст. 153 ЦПК України заява про забезпечення позову розглядається судом, у провадженні якого перебуває справа, в день її надходження без повідомлення відповідача та інших осіб, які беруть участь у справі.
Таким чином, оскільки невжиття заходів забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду, через можливість пошкодження або відчуження вказаного майна, суд вважає за можливе задовольнити заяву позивача. В задоволенні вимоги позивача про арешт коштів та майна відповідача ТОВ В«Українське фінансове агентство В«ВерусВ» слід відмовити, так-як до заяви не додано доказів направлення відповідачу вимоги про сплату коштів за договором поруки.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 151-153 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В :
Заяву Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк»про забезпечення позову по цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк»(49094, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Перемоги, 50, ЄДРПОУ 14360570) до відповідачів: Товариства з обмеженою відповідальністю В«Українське фінансове агентство В«ВерусВ» (49094, м.Дніпропетровськ, вул. Набережна Перемоги, 32; Товариства з обмеженою відповідальністю «Анкар 10»ЄДРПОУ 33942363; ОСОБА_1, ІПН НОМЕР_1; Товариства з обмеженою відповідальністю «Мобіль - К», ЄДРПОУ 35369826, про стягнення майнових збитків, завданих неоплатою за векселем, задовольнити частково.
Накласти арешт в межах заявлених позовних вимог:
- на грошові кошти, рухоме та нерухоме майно, яке належить Товариству з обмеженою відповідальністю «Анкар 10», ЄДРПОУ 33942363, вул.Межигірська, 82-А у розмірі 982500,00 (дев'ятьсот вісімдесят дві тисячі, п'ятьсот гривень);
- на грошові кошти, рухоме та нерухоме майно, яке належить Товариству з обмеженою відповідальністю В«Мобіль - КВ» , ЄДРПОУ 35369826, м.Київ, вул.Милославська, 58 у розмірі 982500,00 (дев'ятьсот вісімдесят дві тисячі, п'ятьсот гривень);
- на грошові кошти, рухоме та нерухоме майно, яке належить ОСОБА_1 АДРЕСА_1 в розмірі 17500,00 (сімнадцять тисяч, п'ятьсот гривень).
В задоволенні вимоги позивача про арешт коштів та майна відповідача ТОВ В«Українське фінансове агентство В«ВерусВ» відмовити.
Копію ухвали направити для виконання до Дніпропетровської філії Державного підприємства «Інформаційний центр Міністерства юстиції України», відповідним відділам Державної виконавчої служби та сторонам по справі.
Ухвала підлягає негайному виконанню.
Про наслідки виконання ухвали негайно повідомити суд.
Строк пред'явлення до виконання 3 (три) роки з дня винесення ухвали.
Ухвала суду може бути оскаржена у Апеляційний суд Дніпропетровської області протягом 5 днів з дня її проголошення шляхом подання заяви про апеляційне оскарження ухвали суду до Жовтневого районного суду м.Днiпропетровська, та подання апеляційної скарги до Апеляційного суду Дніпропетровської області через Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська протягом наступних 10 днів з одночасним надісланням копії апеляційної скарги до Апеляційного суду Дніпропетровської області, також апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, але оскарження ухвали суду не перешкоджає її виконанню.
Суддя:Трещов В.В.
Суд | Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 27.07.2010 |
Оприлюднено | 26.02.2014 |
Номер документу | 21879998 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська
Трещов В. В.
Цивільне
Красноармійський міськрайонний суд Донецької області
Філь Олена Євгенівна
Цивільне
Краматорський міський суд Донецької області
Чернобай Анжеліка Олександрівна
Цивільне
Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
Янюк Юрій Броніславович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні