Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
10 січня 2012 р. Справа № 2а/0570/246/2012
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Бєломєстнов О.Ю., ознайомившись з позовною заявою Державного підприємства «Тельманівське лісове господарство» до Контрольно-ревізійного відділу в Тельманівському районі Контро-ревізійного управління в Донецькій області про визнання протиправним (незаконним) та скасування пункту 2.4, і в тому числі п.п. 2.4.1 вимоги КРВ в Тельманівському районі КРУ в Донецькій області
В С Т А Н О В И В:
Державне підприємство «Тельманівське лісове господарство» звернулося до суду з позовом до Контрольно-ревізійного відділу в Тельманівському районі Контро-ревізійного управління в Донецькій області про визнання протиправним (незаконним) та скасування пункту 2.4, і в тому числі п.п. 2.4.1 вимоги КРВ в Тельманівському районі КРУ в Донецькій області.
Вивчивши подані матеріали, прихожу до висновку, що дана позовна заява не відповідає вимогам ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України.
Позивачем в позовній заяві в якості відповідача зазначений Контрольно-ревізійний відділ в Тельманівському районі Контрольно-ревізійне управління в Донецькій області.
Відповідно до ст. 4 Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні» до складу обласних контрольно-ревізійних управлінь входять контрольно-ревізійні підрозділи (відділи, групи) в районах, містах і районах у містах.
Відповідно до п. 9, 7 ч.2 ст. 3 КАС України відповідач - суб'єкт владних повноважень, а у випадках, передбачених законом, й інші особи, до яких звернена вимога позивача. Суб'єкт владних повноважень - орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший суб'єкт при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.
Згідно зі ст.ст. 1, 4, 9 Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні» контрольно-ревізійний відділ у Тельманівському районі є підрозділом контрольно-ревізійної служби України, який наділений правом проводити ревізії та приймати за їх результатами вимоги.
Таким чином, позивачем у позовні заяві в якості відповідача одночасно визначені два органи - суб'єкта владних повноважень: контрольно-ревізійний відділ у Тельманівському районі та Контрольно-ревізійне управління в Донецькій області. При цьому адреса зазначена лише одного органу.
Таке перешкоджає відкриттю провадження у справі оскільки, якщо позивач мав на увазі двох відповідачів, відповідно до ст. 106 КАС України він мав викласти позовні вимоги стосовно кожного з них, зазначити їх адреси, засоби зв'язку, тощо. Якщо ж позивач мав на увазі одного відповідача, він помилково зазначив двох і така помилка підлягає виправленню.
Також, як в вбачається з позовної заяви, остання підписана представником за довіреністю –ОСОБА_1.
Згідно до ч. 5 ст. 106 КАС України якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначається ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
В порушення зазначених вимог позивачем у позовні заяві не зазначено ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є.
Згідно з ч.1 ст. 108 КАС України, суддя встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст. 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 106, 108 КАС України, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Державного підприємства «Тельманівське лісове господарство» до Контрольно-ревізійного відділу в Тельманівському районі Контро-ревізійного управління в Донецькій області про визнання протиправним (незаконним) та скасування пункту 2.4, і в тому числі п.п. 2.4.1 вимоги КРВ в Тельманівському районі КРУ в Донецькій області - залишити без руху.
Надати позивачу строк до 26 січня 2012 р. для усунення недоліків позовної заяви, шляхом оформлення позовної заяви ( у двох примірниках) із зазначенням:
· ім'я представника, його поштової адреси, а також номеру засобу зв'язку, адреси електронної пошти, якщо такі є;
· поштової адреси, а також номеру засобу зв'язку, адреси електронної пошти, якщо такі є, відповідача – Контрольно-ревізійного управління в Донецькій області, а також викладенням оремо позовної вимоги до цього відповідача (у разі визначення в якості відповідача одного органу - привести позовну заяву у відповідність).
роз'яснивши при цьому, що у разі не усунення недоліків позовна заява буде вважатись неподаною та повернута.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня проголошення ухвали, з подачею її копії до апеляційної інстанції. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Бєломєстнов О. Ю.
Суд | Донецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 10.01.2012 |
Оприлюднено | 12.04.2012 |
Номер документу | 22467641 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Донецький окружний адміністративний суд
Бєломєстнов О. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні