5016/91/2011(4/5)
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
УХВАЛА
"05" квітня 2012 р. Справа № 5016/91/2011(4/5)
Суддя Дубова Т.М., розглянувши матеріали
за скаргою (стягувач) Миколаївського міжрайонного природоохоронного прокурора
вул. Шевченка, 69-а, м. Миколаїв, 54030
в інтересах держави в особі
Державної екологічної інспекції у Миколаївській області
вул. Дзержинського, 134, м. Миколаїв, 54055
Боржник Публічне акціонерне товариство по газопостачанню
та газифікації “Миколаївгаз”,
вул. Чигрина, 159, м. Миколаїв, 54008
СУТЬ СПОРУ: розгляд скарги на дії органу ДВС щодо виконання рішення господарського суду від 02.03.2011 р.
ВСТАНОВИВ:
04.04.2012 р. від Миколаївського міжрайонного природоохоронного прокурора надійшла скарга на дії Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Миколаївській області за вх. № 6773/2012, в якій скаржник просить відновити строк на подання скарги на дії ДВС, скасувати постанову державного виконавця Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Миколаївській області Куліченка Д.О. від 25.10.2011р. та від 03.11.2011р. про зупинення виконавчого провадження про стягнення з ПАТ по газопостачанню та газифікації «Миколаївгаз»на користь Державної екологічної інспекції в Миколаївській області 9658,04 грн.
В скарзі не зазначено найменування та поштової адреси органу, дії якого оскаржуються.
Як зазначено вище, прокурором оскаржуються постанови органу ДВС від 25.10.2011р. та від 03.11.2011р.
Згідно ч. 1 ст. 121-2 ГПК України, скарги на дії чи бездіяльність органів Державної виконавчої служби щодо виконання рішень, ухвал, постанов господарських судів можуть бути подані стягувачем, боржником або прокурором протягом десяти днів з дня вчинення оскаржуваної дії, або з дня, коли зазначеним особам стало про неї відомо, або з дня, коли дія мала бути вчинена.
Отже, для оскарження визначених постанов прокурором пропущено десятиденний строк на звернення до господарського суду Миколаївської області зі скаргою на дії ДВС, а клопотання про відновлення цього строку не може бути задоволено, оскільки звернення у 2012р. до Миколаївського окружного адміністративного суду з позовом, що не підлягає розгляду в адміністративних судах України, не є поважною причиною пропуску процесуального строку.
Враховуючи викладене, скаржнику слід відмовити у відновленні пропущеного строку на звернення до господарського суду Миколаївської області зі скаргою на дії державного виконавця Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Миколаївській області, на підставі ст. 53 ГПК України.
Керуючись ст. 53, 86, ст. 121-2 Господарського процесуального кодексу України, суддя
УХВАЛИВ:
Відмовити Миколаївському міжрайонному природоохоронному прокурору у відновленні пропущеного строку на звернення до господарського суду Миколаївської області зі скаргою на дії державного виконавця Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Миколаївській області.
Повернути скаргу на дії органу ДВС і додані до неї документи без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена.
Суддя Т.М.Дубова
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 05.04.2012 |
Оприлюднено | 17.04.2012 |
Номер документу | 22527625 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Дубова Т.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні