Рішення
від 08.07.2008 по справі 31/250
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

31/250

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  міста КИЄВА01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б     тел.230-31-34

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

справа №  31/250

08.07.08

За позовом   Закритого акціонерного товариства «Страхова компанія "Ренесанс", м. Львів

До                  Закритого акціонерного товариства "Страхова компанія "Україна", м. Київ

про                 стягнення 56 667, 51 грн.

Суддя  Н.І.Качан

Представники:

Від позивача                    не з'явився

Від відповідача          Бідняжівська А.Ю. пред. по довір.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Позивач звернувся з позовом про стягнення заборгованості у розмірі 56 667, 51 грн. Заявлені  позовні вимоги мотивував тим, що у 2004 році між ним та Відповідачем було укладено договір № 02.07.-F про загальні умови факультативного  перестрахування.

Відповідно до умов зазначеного договору Відповідач прийняв на себе зобов'язання щодо  часткової оплати страхового відшкодування (страхової виплати) у разі настання страхового випадку.

У подальшому на виконання договірних зобов'язань  було укладено відповідні ковер-ноти на перестрахування зазначених  автотранспортних засобів.

У 2007 році щодо автотранспортних засобів, стосовно яких було укладено відповідні ковер-ноти, мало місце настання страхових випадків.

Відповідно до умов договору та ковер-нотів Відповідач зобов'язаний був протягом 10 днів з дня настання страхового випадку перерахувати на користь Позивача грошові кошти у розмірі свого страхового утримання, однак Відповідачем перерахування таких грошових коштів здійснено не було з поясненням певних причин.

Тому Позивач вважає, що з боку Відповідача мало місце невиконання своїх зобов'язань за договором, у зв'язку з чим Позивач просив суд стягнути з Відповідача суму основної заборгованості, а також пеню та 3% річних від суми заборгованості –усього        56 667, 51 грн.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 21.05.2008р. порушено провадження у справі та призначено судовий розгляд  спору на 19.06.2008р.

19.06.2008р. представником Позивача було подано до суду клопотання, яким Позивач просив відкласти розгляд справи. Суд  визнав  клопотання  обґрунтованим та  таким, що підлягає задоволенню.

В судовому засіданні 19.06.2008р. було оголошено перерву до 25.06.2008р., відповідно до ст. 77 ГПК України.

25.06.2008 року у  судовому  засіданні  представник  позивача підтримував  свої позовні  вимоги в  повному  обсязі, а  представник  відповідача заперечував  проти позовних вимог і  просив витребувати у Позивача докази своєчасного повідомлення Відповідача про настання  випадків, які  мають ознаки страхових  відповідно до окремо  укладених ковер-нот  за  2007 рік.

Відповідач у судовому засіданні проти позову заперечував частково та відповідно до ст. 59 ГПК України надав до суду письмовий  відзив. У відзиві на позов Відповідач стверджував, що Позивачем у справі не було надано до суду усіх належних доказів у справі. Зокрема, Позивачем було надано лише перелік тих ковер-нотів, по яких, на думку останнього, Відповідачем не сплачено страхове відшкодування.

З огляду на ці обставини, Відповідач стверджує, що невиконання ним своїх зобов'язань за договором в частині сплати страхового відшкодування було здійснено у відповідності до закону, яким передбачено, право зобов'язаної сторони відмовитися від виконання зобов'язання у разі неналежного виконання другою стороною обов'язків, що є необхідною умовою виконання. Відповідач просив суд у задоволенні позову відмовити.

03.07.2008 року в  судовому засіданні було оголошено короткочасну  перерву відповідно до ст. 77 ГПК України до 08.07.2008 року.

08.07.2008 року представник  позивача не з'явилися  у  судове засідання, про що надав пояснення та просив закінчити розгляд спору у його відсутності.

Судом, у відповідності до вимог ст. 81-1 ГПК України, складалися протоколи судових засідань, які долучені до матеріалів справи.

Розглянувши подані по справі документи і матеріали,  всебічно і повно з'ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, заслухавши пояснення представників сторін, Господарський суд міста Києва, -

ВСТАНОВИВ:

Між Позивачем та Відповідачем 01.02.2007 р. було укладено Договір №02.07-F про загальні  умови перестрахування (надалі –«Договір»).

Відповідно до п.1.1 Договору предметом Договору є угода Сторін про факультативне перестрахування ризиків, права  і обов'язки сторін, що  беруть участь у перестрахуванні.

Відповідно до розділу 3 даний договір є основним документом, який регулює та визначає принципи взаємодії сторін у сфері факультативного перестрахування (ретроцесії).

Розділ 4 даного договору передбачає  порядок  співпраці сторін та  відповідальність, відповідно  до я кого перестраховик  зобов'язується підписати Ковер-нот, отриманий від Цедента будь-яким визначеним цим договором способом, протягом    3-х робочих днів  з дня  його одержання, якщо в нього не були внесені  або  не обговорені Сторонами зміни та  доповнення. Якщо не  узгоджено іншого, відповідальність Перестраховика за  договором  факультативного Ковер-ноту, що укладений  в  рамках цього договору, починається з  дня його підписання, без  відповідальності за заявлені або наявні на  дату  підписання збитки, але  не раніше дати початку відповідальності Цедента по оригінальному договору страхування або іншого терміну, встановленого Ковер-нотом.

Пунктом 1.3. Договору передбачено, що кожна із сторін , що підписали  цей Договір, може приймати від іншої сторони або передавати їй ризики в перестрахуванні (ретроцесію). Питання про прийняття або передачу ризику вирішується кожною із сторін самостійно.

Згідно з п. 2.1. Договору ковер-нотою є форма конкретного договору факультативного перестрахування у вигляді документу-підтвердження факту прийняття запропонованого в перестрахуванні (ретроцесії) ризику. Видається на  підставі раніше  укладеного договору  про загальні умови факультативного перестрахування (ретроцесії). Може  також іменуватися Перестрахувальним сертифікатом.

Страховиком (цедентом) є сторона Договору перестрахування, яка страхує ризик виконання  усіх або частини своїх зобов'язань.

Перестраховиком є сторона договору перестрахування, яка страхує ризик виконання усіх  або  частини зобов'язань Страховика (Цедента) перед страхувальником; у  договорах перестрахування і  ретроцесії може  також іменуватися Цесіонером.

Відповідно до вищезазначеного розділу  4  передача ризиків у перестрахуванні  здійснюється на оригінальних  умовах, тобто на  умовах оригінального договору  страхування/страхового поліса, якщо  сторонами не узгоджене  інше.

Передача ризиків  здійснюється  шляхом заключення договору факультативного перестрахування (ретроцесії) – Ковер-нота.

Попереднє розміщення ризиків  у перестрахуванні  може  здійснюватися шляхом підписання  сторонами сліпу.

Акцепт сліпу Стороною, що  приймає ризик  є згодою Сторони, якій пропонується Ризик  у перестрахування прийняти в терміни, визначені в  цьому  Договору або  безпосередньо в  сліпі , ризик  у перестрахування на  умовах  зазначених у  сліпі, шляхом заключення договору  факультативного перестрахування (ретроцесії). Якщо не узгоджене інше, таким терміном буде  орієнтований  термін укладання договору  страхування (перестрахування) Цедентом, зазначений  в сліпі, проте, якщо такий  термін не зазначений, акцепт сліпу  буде  дійсний протягом 30-ти календарних днів.

Перестраховик зобов'язується повідомити про своє рішення про прийняття  або не прийняття  ризику в  перестрахуванні і  частину  ризику, прийнятого на  власне утримання, протягом трьох робочих днів після  одержання  сліпу  або ковер-ноту. Якщо  для ухвалення  рішення  перестраховику  потрібна  додаткова  інформація, то запит про її надання повинен бути спрямований Цементу  протягом 24 годин після  одержання  сліпу  або ковер-ноту. Термін  ухвалення рішення  Перестраховиком у  такому  випадку  відповідно переноситься.

Відповідно до розділу 5  про розрахунки між сторонами та врегулювання  збитків Цедент оплачує всі перестрахувальні премії, що належать перестраховику, шляхом  перерахування на  розрахунковий  рахунок Перестраховика.

Перестраховик  одержує перестрахувальну  премію, що була погоджена  сторонами, після  всіх  відрахувань і  утримань .

Цедент зобов'язаний перерахувати перестрахувальну  премію протягом 5-ти днів після  підписання  сторонами ковер-ноту.

Оплата перестрахувальної премії Цедентом провадиться за  вирахуванням узгодженої в кожному конкретному  випадку  комісійної  винагород, за  винятком  випадку, коли Перестраховик у перераховується узгоджена  Сторонами  частина            нетто-премій (п. 5.4. Договору).

Якщо оригінальним договором прерастрахвання передбачена  сплата страхового платежу частинами, Цедент зобов'язаний  перерахувати належну Перестраховик у частину перестрахувальної  премії  протягом 5-ти робочих  після  одержання чергової частини страхового платежу. У випадку дострокового припинення договору  факультативного  перестрахування Перестраховик  зобов'язаний  повернути Цементу  частину перестрахувальної премії, пропорційно невикористаному  календарному періоду  страхування протягом 10-ти робочих днів з дня  одержання від цедента письмового підтвердження про розірвання договору  страхування.

За  умов  припинення договору   страхування відбулось за вимогою страхувальника, Перестраховик   має право утримати ті накладні витрати, що він поніс  у  зв'язку з заключенням договору і  його обслуговуванням (але не більше  5 % суми премії, що  підлягає поверненню), якщо Сторонами не узгоджене інше.

Цедент зобов'язується протягом 3-х робочих  днів з дня,  коли йому про це стало  відомо, письмово повідомити Перестраховика про настання  страхового випадку по перестрахованому  ризику.

В такому разі, якщо  частка відповідальності Перестраховика складає  більш, ніж         40 % від  загальної суми відповідальності по договору страхування, одночасно Цедент зобов'язаний направити Перестраховику пропозицію про участь його представника в  огляді ушкодженого об'єкта страхування, визначенні розміру  і збитку і  його  врегулювання. Повідомлення  про місце і час огляду повинно бути відправлено Перестраховику факсимільним  зв'язком не пізніше  24  годин до його  початку.

Згідно з п.п. 5.10 Договору перестраховик зобов'язався перераховувати перестрахувальнику або у випадку його неплатоспроможності та за його дорученням страхувальнику (вигодонабувачу) відповідну частину страхового відшкодування в межах прийнятого на себе ліміту відповідальності, обумовленого конкретними договорами перестрахування (рецесії), протягом 10 банківських днів з дня отримання від перестрахувальника наступних документів: письмової заяви перестрахувальника з розрахунком частини страхового відшкодування (калькуляції), що підлягає виплаті перестраховиком, письмової заяви страхувальника на виплату страхового відшкодування, страхового акту, копії оригінального договору страхування (страхового полісу), відповідних документів від правоохоронних органів, банків, медичних та інших установ, які володіють інформацією про обставини страхового випадку та підтвердження перерахування перестрахувальником суми страхового відшкодування страхувальнику (за винятком, коли в силу вступає умова касового збитку), якщо інше не обумовлено конкретними договорами перестрахування (ретроцесії).

Відповідно до п.п. 5.11 Договору перестраховик може  вимагати, виходячи обставин справи, надання Цементом додаткових  відомостей, з обґрунтуванням такої потреби. Така вимога  повинна бути  спрямована  Цементу за  допомогою факсимільного  зв'язку не пізніше  п'яти робочих днів з дня  одержання  комплекту документів  по врегулюванню збитку.

В  разі  необхідності розгляду додаткових документів термін сплати Перестрахованим своєї частини страхового  відшкодування  відтерміновується на  10 робочих днів з дня  отримання  Цементом вимоги про надання додаткових документів, так  як це  вказано у цьому  пункті. В  будь-якому випадку загальний термін  розгляду термін розгляду питання про  сплату своєї  частки не повинен  перевищувати 30  календарних днів  з  дня  отримання Перестраховиком первісного комплекту  документів по страховому  випадку  від Цедента.

Перестраховки буру  участь у виплаті  страхового  відшкодування  (страхової суми) пропорційно прийнятій в  перстрахування  частини ризику,  включаючи, в  тій же пропорції, частку витрат Цедента, пов'язаних із визначенням причин і розмірів збитку, за  винятком  витрат і витрат  на  заробітну  плату Цедента.

Цедент,  у випадку коли  він є оригінальним  страховиком за перестрахованимм договором ,зобов'язаний  провадити реалізації. Права регресної вимоги до осіб, винних у  заподіянні збитку, якщо такі наявні. Цедент зобов'язаний  виплатити Перестраховику  кошти, що  відповідає його  частці  відповідальності, отриманих  в результаті задоволення регресних  вимог або при  реалізації ушкодженого майна.

Відповідно до розділу 8 даного договору, відповідальність перстраховика  обмежується тільки розміром його  участі в  перестрахуванні  даного  ризику (частки ризику) і не може бути збільшена у  випадку нездатності Цедента  повністю відшкодувати збиток по своїй  частці  відповідальності.

          У  випадку  неперерахування  Цементом перестрахувальної премії  або регресів на  користь перестраховика, останній  має право призупинити дію своїх зобов'язань за  конкретним договором або припинити їх.

          У випадку порушення  термінів  оплати  премій і/або відшкодувань винна  сторона сплачує  пеню в  розмірі облікової ставки  НБУ за  кожний  день прострочення  платежу ( до дня  списання  коштів з розрахункового рахунку сторони, що припустила  прострочення  платежу).

На виконання Договору сторонами було укладено наступні ковер-ноти, відповідно до яких Відповідач прийняв на себе обов'язки перестраховика:

- № 02165.30-01.00/1 від 15.05.2007 року (страхувальник Маслюк А.Д.);

- №02280.30-01.15/1 від 02.07.2007 року (страхувальник Гнатів В.В.);

- №02186.30-01.00/1 від 25.05.2007 року(страхувальник Румянцев А.М.);

- №02371.30-01.15/2 від 03.08.2007 року  (страхувальник Подолюк Ю.К.);

- №02223.30-01.15/2 від 12.06.2007 року (страхувальник Лавренюк С.В.);

- №01098.30-01.15/2 від 04.04.2007 року (страхувальник Олійник І.Л.);

- №02362.30-01.15/2 від 01.08.2007 року (страхувальник ПП «Кейтерінг-Сервіс»);

- №02373.30-01.15/1 від 07.08.2008 року (страхувальник Шкіль М.В.);

- №02339.30-01.15/1 від 27.07.2007 року (страхувальник Кіщук А.І.);

- №02061.30-01.15/1 від 07.03.2007 року (страхувальник Лавренюк Н.М.);

- №02403.30-01.15/3 від 26.04.2007 року (страхувальник Зошій Р.В.);

- №02187.30-01.15/3 від 25.05.2007 року (страхувальник Качмар О.О.)

У 2007 році по вищезазначених ковер-нотах мало місце настання страхових випадків. Позивачем на адресу Відповідача було направлені відповідні пакети документів з врегулювання збитків (докази вручення відповідних поштових відправлень знаходяться у матеріалах справи) з наступними розмірами страхового утримання:

- № 02165.30-01.00/1 від 15.05.2007 року (страхувальник Маслюк А.Д.)-  704  грн.50 коп.;

- №02280.30-01.15/1 від 02.07.2007 року (страхувальник Гнатів В.В.) –438 грн. 66 коп.;

- №02186.30-01.00/1 від 25.05.2007 року(страхувальник Румянцев А.М.) -  1077 грн. 87 коп.;

- №02371.30-01.15/2 від 03.08.2007 року  (страхувальник Подолюк Ю.К.) –489 грн. 19 коп.;

- №02223.30-01.15/2 від 12.06.2007 року (страхувальник Лавренюк С.В.)  - 677 грн. 63 коп.;

- №01098.30-01.15/2 від 04.04.2007 року (страхувальник Олійник І.Л.)  - 1179 грн. 47 коп.;

- №02362.30-01.15/2 від 01.08.2007 року (страхувальник ПП «Кейтерінг-Сервіс») –92 грн. 07 коп.;

- №02373.30-01.15/1 від 07.08.2008 року (страхувальник Шкіль М.В.) –515 грн. 83  коп.;

- №02339.30-01.15/1 від 27.07.2007 року (страхувальник Кіщук А.І.) –282 грн. 14 коп.;

- №02061.30-01.15/1 від 07.03.2007 року (страхувальник Лавренюк Н.М.) -  272 грн. 54 коп.;

- № 02403.30-01.15/2  від 03.08.2007 року (страхувальник Подолюк Ю.К.) –572 грн. 14 коп.

- №02403.30-01.15/3 від 26.04.2007 року (страхувальник Зошій Р.В.) –45 898 грн. 70 коп.;

- №02187.30-01.15/3 від 25.05.2007 року (страхувальник Качмар О.О.) –3  525 грн. 93 коп.;

Таким чином, загальна сума страхового утримання, що підлягала сплаті Відповідачем на користь Позивача становила 55 118 грн. 77 коп..

Проаналізувавши матеріали справи, надані сторонами докази, пояснення представників сторін, що брали участь у судовому засіданні, суд дійшов висновку про наступне.

Правовідносини щодо здійснення страхування станом на сьогоднішній день в Україні регулюються главою 67 Цивільного кодексу України (надалі –«ЦК України»), а також нормами спеціального Закону України «Про страхування»(надалі –«Закон»).

Відповідно до ст. 987 ЦК України за договором перестрахування страховик, який уклав договір страхування, страхує в іншого страховика (перестраховика) ризик виконання своїх обов'язків перед страхувальником. Страховик, який уклав договір перестрахування, залишається відповідальним перед страхувальником у повному обсязі відповідно до договору страхування.

Відповідно до ст. 526 ЦК України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог ЦК України, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог –відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Аналогічна норма передбачена і ст. 193 Господарського кодексу України.

Статтею 525 ЦК України передбачено, що одностороння відмова від виконання зобов'язання не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

Частиною 1 статті 530 ЦК України визначено, що якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).  

Відповідно до ст. 12 Закону перестрахуванням є страхування одним страховиком на визначених договором умовах ризику виконання частини своїх обов'язків перед страхувальником у іншого страховика (перестраховика) резидента або нерезидента, який має статус страховика або перестраховика згідно з законодавством країни, в якій він зареєстрований.

Частиною 1 ст. 25 Закону передбачено, що здійснення страхових виплат і виплата страхового відшкодування проводиться страховиком згідно з договором страхування на підставі заяви страхувальника та страхового акту.

Строк виконання зобов'язання щодо перерахування частини страхового відшкодування передбачений пп. 5.10 Договору, відповідно до якого перерахування такої частини страхового відшкодування підлягає здійсненню Відповідачем протягом 10 банківських днів з дня отримання від Позивача відповідних документів.

Згідно з ч. 1 ст. 612 ЦК України боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов'язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.

У матеріалах справи відсутні докази того, що Відповідачем (боржником) було належним чином виконано зобов'язання та у передбачений пп.5.10 Договору строк було перераховано грошові кошти на користь Позивача.

Посилання Відповідача на ту обставину, що перерахунок зазначеної суми грошових коштів не було здійснено ним у зв'язку з наявністю заборгованості Позивача перед ним за іншими платежами,  суд не приймає до уваги, з огляду на таке.

Відповідно до ч. 4 ст. 612 ЦК України прострочення боржника не настає, якщо зобов'язання не може бути виконане внаслідок прострочення кредитора.

Положеннями Договору не передбачено зв'язку та залежності між виплатою Позивачем на користь Відповідача перестрахувальних (ретроцесійних) премій та виплатою Відповідачем на користь Позивача страхового відшкодування.

Статтею 33 ГПК України встановлено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками судового процесу.

Згідно ст. 34 ГПК України господарський суд приймає тільки ті докази, які мають значення для справи. Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.

Відповідачем у справі не надано до суду належних доказів того, що зобов'язання щодо виплати страхових відшкодувань на користь Позивача не могло бути виконано ним у строк, передбачений Договором, у зв'язку з простроченням Позивача за іншими платежами, і у матеріалах справи такі докази відсутні.

Факт направлення Позивачем на адресу Відповідача документів, необхідних для здійснення страхового відшкодування, підтверджується відповідними поштовими повідомленнями про вручення, на яких містяться підписи представників Відповідача про отримання ними зазначених повідомлень (копії є у матеріалах справи).

У зв'язку з цим, з боку Відповідача має місце прострочення виконання зобов'язань за Договором щодо сплати страхового відшкодування на користь Позивача у розмірі              55 118 грн. 77 коп.

Згідно з ст. 611 ЦК України у разі порушення зобов'язання настають правові наслідки, передбачені договором або законом, зокрема, сплата неустойки, відшкодування збитків та моральної шкоди, а також зміна умов зобов'язання.

Таким чином, відповідно до положень ЦК України правові наслідки порушення зобов'язання можуть бути передбачені як сторонами у договорі, так і відповідними нормами чинного законодавства України.

Згідно з ст. 625 ЦК України передбачено, що боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також 3 проценти річних, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

Таким чином, оскільки Договором не встановлено іншого розміру процентів річних, що підлягають сплаті стороною, що прострочила виконання грошового зобов'язання, то суд, перевіривши наданий Позивачем розрахунок, вирішує стягнути з Відповідача 355 грн. 75  коп. процентів річних та пеню згідно п. 3.7. Договору, у розмірі 1192 грн. 99 коп.

З огляду на це, суд приходить до висновку, що позовні вимоги Позивача з урахуванням клопотання про їх уточнення від 19.06.2008 р. підлягають задоволенню у повному обсязі та стягує з Відповідача на користь Позивача грошові кошти у розмірі 55 118 грн. 77 коп. основного боргу, 355 грн. 75  коп. процентів річних та 1192 грн. 99 коп. пені, усього –56 667 грн. 51 коп.

          Відповідно до ст. 44 ГПК України позивачем понесені судові витрати, пов'язані з розглядом справи, зокрема витрати на оплату інформаційно-технічного забезпечення судового процесу та сплати державного мита, то зазначені витрати відшкодовуються за рахунок відповідача пропорційно задоволеним вимогам (ст. 49 ГПК України).

Враховуючи вищенаведене, керуючись ст.ст. 525, 526, 530, 611, 612, 625 Цивільного кодексу України, ст. 193 Господарського кодексу України, ст.ст. 12, 25 Закону України «Про страхування», ст.ст. 2, 5, 32-34, 43, 49, 75, 82-85 Господарського процесуального кодексу України, Договором сторін, Господарський суд міста Києва –

          

В И Р І Ш И В:

1.          Позов задовольнити.

2.          Стягнути з Закритого акціонерного товариства «Страхова компанія «Україна»(01032, м. Київ, вул. Старовокзальна, 13; п/р 2650601014210 в  Київській філії ВАТ «Кредобанк», МФО 321897, ЄДРПОУ 30636550) на користь Закритого акціонерного товариства «Страхова компанія «Ренесанс» (79008, м. Львів,            пл. Галицька, 15; ідентифікаційний код 32553838), з будь-якого рахунку, виявленого державним виконавцем під час здійснення виконавчого провадження, грошові кошти у розмірі 56 667 грн. 51 коп.  (п'ятдесят шість тисяч шістсот шістдесят сім)  грн. 51 коп. (в тому числі 55 118 грн. 77 коп. (п'ятдесяти п'ять тисяч сто вісімнадцять гривень 77 коп.)  основного боргу, 355 грн. 75  коп. (триста п'ятдесят п'ять грн.. 75 коп.) процентів річних, 1192 грн. 99 коп. (одна  тисяча сто дев'яносто дві  грн.. 99 коп.) пені), 566, 67 грн. (п'ятсот шістдесят шість грн. 67 коп.) державного мита та 118 (сто вісімнадцять) гривень витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

3.          Видати наказ після набрання рішенням законної сили.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення 10-денного строку з дня його підписання.

Суддя                                                                                                         Н.І.Качан

Дата підписання рішення 08 липня 2008 року.

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення08.07.2008
Оприлюднено13.11.2008
Номер документу2283555
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —31/250

Ухвала від 19.01.2010

Господарське

Господарський суд міста Києва

Качан Н.І.

Рішення від 13.10.2010

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Єременко Анна Валеріївна

Рішення від 19.07.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Качан Н.І.

Ухвала від 08.07.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Качан Н.І.

Ухвала від 22.06.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Качан Н.І.

Ухвала від 01.10.2009

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Єременко А.В.

Ухвала від 27.08.2009

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Єременко А.В.

Ухвала від 10.08.2009

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Єременко А.В.

Ухвала від 13.10.2008

Господарське

Господарський суд Львівської області

Артимович В.М.

Рішення від 08.07.2008

Господарське

Господарський суд міста Києва

Качан Н.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні