2/81
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"23" червня 2006 р. Справа № 2/81
Суддя господарського суду Чернівецької області Скрипничук Iван Васильович
розглядаючи справу
за позовом Управління Пенсійного фонду України в Вижницькому районі
до відповідача Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Прикарпаття-Сервіс"
про стягнення заборгованості - 14459,50грн.
за участю представників:
позивача: - Юрійчук В.В., доручення №1 від 03.01.06р.
відповідача: - не з"явився
СУТЬ СПОРУ:
Управління Пенсійного фонду у Вижницькому районі звернулось з позовом до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Прикарпаття-Сервіс” с.Мигово Вижницького району (код 32052107) про стягнення 14459грн.50коп. простроченої заборгованості (недоїмки) згідно акту звірки від 21.04.06р.
Відповідач відзив не подав, представник двічі у судове засідання не з'явився, хоча належним чином був повідомлений про час і місце засідання суду.
Суд вважає, що неподання відповідачем відзиву на позов, інших доказів не є перешкодою для розгляду справи за наявними в ній матеріалами.
Представнику позивача роз'яснено права та обов'язки, передбачені ст.ст.49, 51 КАС України і задоволено клопотання про відмову від технічної фіксації пролцесу.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача, оцінивши докази, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з урахуванням наступних підстав.
Так, у відповідності до статті 1 Закону України “Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування”, статті 15 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Прикарпаття-Сервіс” перебуває на обліку в Управлінні Пенсійного фонду України у Вижницькому районі і є платником страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. Незалежно від форм власності всі підприємсчтва, установи, організації зобов'язані сплачувати податки та страхові внески в порядку і в розмірах, встановлених законом, в т.ч. названі страхові внески з об'єктів оподаткування, зазначених у ст. 2 за ставками, визначеними у статті 4 Закону України “Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування”.
Станом на 01.05.2006 року заборгованість відповідача не була погашена і складає 14459грн.50коп.
Між Управлінням Пенсійного фонду України у Вижницькому районі та СТоВ “Прикарпаття-Сервіс” 21.04.06р. було складено акт звіряння, яким підтверджується заборгованість відповідача перед Управлінням Пенсійного фонду в розмірі 14459,50грн., у тому числі:
- прострочена заборгованість (недоїмка) - 14459,50грн.
Зазначена сума не була сплачена підприємством самостійно у граничні терміни, передбачені підпунктом 5.3.1 пункту 5.3 статті 5 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” та у терміни, передбачені п.6 ст.20 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, а тому, відповідно до ч. 33 ст.1; п.2 ст.106 Закону України “Про загальнообовєязкове державне пенсійне страхування” визначається як сума страхових внесків, що своєчасно не сплачена страхувальником у визначені законодавством строки і вважається простроченою заборгованістю зі сплати страхових внесків – недоїмкою, яка підлягає стягненню у судовому порядку.
З огляду на викладене, керуючись ст.ст. 159, 160, 161, 162, 163, 167, 186 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
П О С Т А Н О В И В :
1. Позов задовольнити.
2. Стягнути з Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Прикарпаття-Сервіс” с.Мигово Вижницького району (ідент.код 32052107) на користь Управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі (ідент.код 21430590) прострочену заборгованість (недоїмку) у сумі 14459грн.50коп.
3. Видати виконавчий лист.
4. Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений КАС України, постанова суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги, постанова набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи у апеляційній інстанції та залишенні даної постанови у силі.
Відповідно до ст. 185, ч.1-3, 5 ст.186 Кодексу адміністративного судо-чинства України сторони, які беруть участь у справі, мають право оскаржити в апеляційному порядку дану постанову повністю або частково шляхом подання апеляційної заяви або апеляційної скарги, які подаються в апеляційну інстанцію через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржувану постанову.
Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі, відповідно до статті 160 цього Кодексу, з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя І.В. Скрипничук
Суд | Господарський суд Чернівецької області |
Дата ухвалення рішення | 23.06.2006 |
Оприлюднено | 28.08.2007 |
Номер документу | 23109 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні