У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
м.Вінниця
10 травня 2012 р. Справа № 2а/0270/2134/12
Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Мультян Марина Бондівна, розглянувши матеріали позовної заяви:
за позовом : Управління Пенсійного фонду України в м. Вінниці
до: Підприємства "Державний Вінницький проектно - конструкторський технологічний інсттитут"
про: відшкодування сплаченої наукової пенсії
В С Т А Н О В И В :
До Вінницького окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Управління Пенсійного фонду України в м. Вінниці до Підприємства "Державний Вінницький проектно - конструкторський технологічний інсттитут" про відшкодування сплаченої наукової пенсії.
Ознайомившись з позовною заявою та доданими матеріалами, вважаю, що зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Як вбачається з матеріалів поданої позовної заяви, позивач просить стягнути з Підприємства "Державний Вінницький проектно - конструкторський технологічний інститут" 71 649,74 грн. у відшкодування сплаченої наукової пенсії.
Одночасно, позивач при обґрунтуванні позовної заяви посилається на норми ч.2 п. 5 Порядку фінансування різниці між сумою пенсії, призначеної науковим (науково-педагогічним) працівникам державних небюджетних підприємств, установ, організацій та вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації згідно Закону України " Про наукову і науково-технічну діяльність".
Даною нормою вказаного Порядку встановлено, що зазначені підприємства, установи, організації та заклади у ч.1 п. 5 даного Порядку самостійно визначають суму, що підлягає до сплати у розрахунку на місяць, та щомісяця до 25 числа перераховують органу Пенсійного фонду за своїм місцезнаходженням відповідні кошти для фінансування різниці у розмірі пенсії, призначеної у минулому та поточному роках.
Разом із позовною заявою, позивачем на адресу суду направлено розрахунок заборгованості відповідача, із якого вбачається, що заборгованість підприємства відповідача існує з 2010 року.
Проте, позивач не врахував значний строк заборгованості відповідача, а також норми пенсійного законодавства, які передбачають нарахування підприємствами, установами, організаціями та закладами зазначених виплат щомісяця до 25 числа та звернувся до адміністративного суду лише 08.05.2012 року, не надавши клопотання про поновлення строку звернення до суду.
Крім того, Управлінням Пенсійного фонду України у м. Вінниці було надано докази щодо призначення пенсій відповідно до Закону України " Про наукову і науково-технічну діяльність" особам, які зазначені у позовній заяві та розрахунок заборгованості з 2010 року та по квітень 2012 року, на підставі якого суд позбавлений можливості встановити, яка сума підлягає стягненню для відшкодування витрат на виплату наукових пенсій за кожну особу, зазначену у позовній заяві.
За правилами визначеними частиною 1 статті 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених в статті 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, про що повідомляє позивача та надає йому строк для усунення недоліків.
Таким чином, суд приходить до висновку про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись статтею 108 КАС України, -
У Х В А Л И В :
1. Позовну заяву Управління Пенсійного фонду України в м. Вінниці до Підприємства "Державний Вінницький проектно - конструкторський технологічний інсттитут" про відшкодування сплаченої наукової пенсії залишити без руху.
2. Надати позивачу строк до 25.05.12 для усунення недоліків позовної заяви, а саме подати обґрунтоване клопотання про поновлення строку звернення до адміністративного суду; надати розрахунок фактичних витрат по відшкодуванню фактичних витрат на виплату наукових пенсій.
3. Дану ухвалу направити позивачу.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 254 КАС України.
Відповідно до ст. 186 КАС України, апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя /підпис/ Мультян Марина Бондівна
Копія вірна
Суддя
Секретар
Суд | Вінницький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 10.05.2012 |
Оприлюднено | 21.05.2012 |
Номер документу | 24059203 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Мультян Марина Бондівна
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Мультян Марина Бондівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні