cpg1251 Миколаївський окружний адміністративний суд вул. Заводська, 11, м. Миколаїв, 54002 У Х В А Л А
01.06.2012 р. № 2а-3230/11/1470
Миколаївський окружний адміністративний суд, у складі судді Мороза А.О. розглянувши в порядку письмового провадження клопотання позивача про заміну сторони виконавчого провадження в адміністративній справі
за позовомуправління ПФУ в Центральному районі м. Миколаєва, вул. Артилерійська, 19, м. Миколаїв, 54030
доПП "Ізімедікс-Україна", вул. Мала Морська, 108, оф. 714, м. Миколаїв, 54002
простягнення заборгованості на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування в сумі 7393,16 грн., ВСТАНОВИВ:
До суду надійшла заява управління ПФУ в Центральному районі м. Миколаєва про заміну сторони виконавчого провадження.
Заявник обґрунтовує свої вимоги тим, що відповідач, ПП "Ізімедікс-Україна", змінив місцезнаходження та взятий на облік в управлінні ПФУ в Заводському районі м. Миколаєва.
При розгляді заяви судом встановлено, що на виконання постанови Миколаївського окружного адміністративного суду управлінню ПФУ в Центральному районі м. Миколаєва 20.02.2012 р. видано виконавчий лист про стягнення з ПП "Ізімедікс-Україна" заборгованості в сумі 7393,16 грн.
Відповідно до акту прийому-передачі від 27.04.2012 р. відповідача взято на облік в управлінні ПФУ в Заводському районі м. Миколаєва.
Згідно ч. 1 ст. 264 КАС України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд може замінити сторону виконавчого провадження її правонаступником.
Таким чином, обов'язковою умовою для заміни сторони виконавчого провадження законодавець визначив наявність самого виконавчого провадження.
Заявник не надав суду доказів відкриття виконавчого провадження за виконавчим листом від 20.02.2012 р. станом на час подання заяви.
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку про необхідність відмови в задоволенні заяви про заміну сторони виконавчого провадження.
Позивач не позбавлений права повторно звернутися до суду з заявою про заміну сторони виконавчого провадження, надавши відповідні докази.
Керуючись ч. 1 ст. 264 КАС України, -
У Х В А Л И В:
Відмовити в задоволенні заяви про заміну сторони виконавчого провадження.
Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Апеляційна скарга, подана після закінчення строків, установлених цією статтею, залишається без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.
Суддя А. О. Мороз
Суд | Миколаївський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 01.06.2012 |
Оприлюднено | 14.06.2012 |
Номер документу | 24575835 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Миколаївський окружний адміністративний суд
Мороз А. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні