Справа №2-4221/2008
З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 грудня 2008 року Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області
в складі:
головуючого Філоненко С.О.
при секретарі Куліковій В.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Олександрії
справу за позовом Комунального підприємства “Олександрія-водоканал” до
ОСОБА_1
про стягнення заборгованості за послуги по забезпеченню питною водою та прийому стоків в систему каналізації, –
ВСТАНОВИВ:
Комунальне підприємство “Олександрія-водоканал” звернулося з позовом до суду про стягнення з
ОСОБА_1
заборгованості за послуги по забезпеченню питною водою та прийому стоків в систему каналізації на суму 1100 грн. 92 коп. за весь період затримки розрахунку станом на 01.11.2008 року.
Вимоги мотивують тим, що відповідачка проживає у квартирі
АДРЕСА_1
і отримує послуги по забезпеченню питною водою та прийому стоків в систему каналізації. За надані послуги не розраховується, в зв”язку з чим, станом на 01.11.2008 року, утворилась заборгованість у сумі 1100 грн. 92 коп., яку вони і просять стягнути.
У судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги.
Відповідачка в судове засідання не з”явилася, про час слухання справи повідомлена.
Зі згоди представника позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, виходячи з наявних у справі матеріалів.
Вислухавши представника позивача, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.
Відповідачка користується послугами по забезпеченню питною водою та прийому стоків, між нею та позивачем склалися правовідносини з приводу надання цих послуг, про що свідчать відкритий особовий рахунок та наявність абонентської книжки.
Сума боргу підтверджується відповідним розрахунком і станом на 01.11.2008 року складає 1100 грн. 92 коп.
У відповідності до п. 11 ст. 44 Водного кодексу України, ст. 22 Закону України “Про питну воду і питне водопостачання”, відповідачка повинна розраховуватися за послуги позивача щомісячно, однак зазначені обов”язки не виконує.
Квартира знаходиться в користуванні відповідачки за договором найму житлового приміщення, тому вона у відповідності до ст. 67, 68 ЖК України зобов'язана сплачувати комунальні послуги, згідно з встановленими тарифами і своєчасно.
При задоволенні позовних вимог підлягають стягненню з відповідачки на користь держави судовий збір у розмірі 51 грн., та на користь позивача витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи на суму 30 грн.
На підставі ст. 67, 68 ЖК України, п. 11 ст. 44 Водного кодексу України, керуючись ст.ст. 11, 60, 88, 212-215, 224-226 ЦПК України, суд –
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Стягнути з
ОСОБА_1
на користь комунального підприємства “Олександрія-водоканал” (р/р 26008301306017 в ПІБ, МФО323215, код 13756426)
1100 грн. 92 коп.
боргу, витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи на суму
30 грн.
та на користь держави судовий збір у розмірі
51 грн.
Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Кіровоградської області шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня отримання його копії.
Головуючий:
Суд | Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 08.12.2008 |
Оприлюднено | 10.12.2008 |
Номер документу | 2464876 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області
Філоненко С.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні