Постанова
від 14.08.2012 по справі 3-1121/12
КОРОСТЕНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Коростенський міськрайонний суд Житомирської області

Справа № 3-1121/12

ПОСТАНОВА

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

14 серпня 2012 року м. Коростень

Суддя Коростенського міськрайонного суду Житомирської області Коренюк Валерій Петрович, розглянувши матеріали, які надійшли з Коростенської об'єднаної державної податкової інспекції Житомирської області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м.Коростеня Житомирської області, працюючої завідуючою аптекою ТОВ "Кормедфарм", одруженої, має на утриманні одну неповнолітню дитину, ідентифікаційний НОМЕР_1, проживаючої по АДРЕСА_1,

за ст.155-1 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

В С Т А Н О В И В:

16 липня 2012 року, біля 11.24 години, ОСОБА_1, працюючи завідуючою аптекою ТОВ "Кормедфарм", порушила порядок зберігання фіскальних звітних чеків в книзі ОРО, чим вчинила правопорушення передбачене ст.155-1 ч.1 КУпАП.

Вчинення ОСОБА_1 правопорушення, передбаченого за ст.155-1 ч.1 КУпАП стверджується матеріалами даної справи.

Обставиною, що пом'якшує відповідальність ОСОБА_1 за адміністративне правопорушення, не встановлено.

Обставин, що обтяжують відповідальність ОСОБА_1 за адміністративне правопорушення, не встановлено.

Проаналізувавши матеріали справи в їх сукупності з характеризуючими даними на ОСОБА_1 та обставинами, що пом'якшують відповідальність, вважаю за можливе та необхідне призначити ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу.

Керуючись ст.ст.155-1 ч.1, 283 - 285 КУпАП, суддя, -

П О С Т А Н О В И В:

Визнати винною ОСОБА_1 за ст.155-1 ч.1 КУпАП та застосувати відносно неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 85 (вісімдесяти п'яти) гривень.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Постанова може бути звернута до виконання протягом трьох місяців та набирає чинності з дня її винесення.

Суддя: В. П. Коренюк

СудКоростенський міськрайонний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення14.08.2012
Оприлюднено30.08.2012
Номер документу25757644
СудочинствоАдмінправопорушення

Судовий реєстр по справі —3-1121/12

Постанова від 28.08.2012

Адмінправопорушення

Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області

Савкова І. М.

Постанова від 21.11.2012

Адмінправопорушення

Кіцманський районний суд Чернівецької області

Масюк Л. О.

Постанова від 14.08.2012

Адмінправопорушення

Коростенський міськрайонний суд Житомирської області

Коренюк В. П.

Постанова від 25.06.2012

Адмінправопорушення

Алчевський міський суд Луганської області

Павлова З. М.

Постанова від 25.06.2012

Адмінправопорушення

Алчевський міський суд Луганської області

Павлова З. М.

Постанова від 22.06.2012

Адмінправопорушення

Вишгородський районний суд Київської області

Купрієнко С. І.

Постанова від 07.05.2012

Адмінправопорушення

Соснівський районний суд м.Черкас

Орленко В. В.

Постанова від 21.02.2012

Адмінправопорушення

Голосіївський районний суд міста Києва

Мазурик О. Ф.

Постанова від 07.03.2012

Адмінправопорушення

Солом'янський районний суд міста Києва

Букіна О. М.

Постанова від 24.02.2012

Адмінправопорушення

Печерський районний суд міста Києва

Карабань В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні