cpg1251
ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
28.08.12 Справа № 5015/1652/12
УХВАЛА
Львівський апеляційний господарський суд у складі колегії:
головуючого-судді Юрченка Я.О.
суддів Данко Л.С. Кравчук Н.М.
розглянувши апеляційну скаргу Приватного підприємства "Агрофірма ім.
Б.Хмельницького" без номера від 19.06.2012р.
на рішення Господарського суду Львівської області від 05.06.2012р.
у справі № 5015/1652/12, суддя О. Шпакович
за позовом Приватного підприємства "Агрофірма ім. Б.Хмельницького", с. Тудорковичі
Сокальського району Львівської області
до відповідача Дочірнього підприємства "Вітамол" Українсько-Німецького Спільного
підприємства з іноземними інвестиціями "Горгани" у формі Товариства з обмеженою відповідальністю, с. Опільсько Сокальського району Львівської області
про стягнення вартості неповерненого обладнання та іншого майна у сумі 30 655, 00 грн.,
за участю представників сторін:
від позивача -не з'явились;
від відповідача -не з'явились;
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Львівського апеляційного господарського суду від 01.08.2012 року в складі колегії суддів Юрченка Я.О.(головуючий суддя), Данко Л.С. та Давид Л.Л. розгляд даної справи відкладено на 28.08.2012 року.
У зв'язку із перебуванням у відпустці судді Давид Л.Л., розпорядженням голови Львівського апеляційного господарського суду від 27.08.2012 року в склад судової колегії по розгляду даної справи введено суддю Кравчук Н.М.
27.08.2012 року на адресу Львівського апеляційного господарського суду надійшло клопотання від апелянта про відкладення розгляду справи у зв'язку з неможливістю забезпечити явку уповноваженого представника в дане судове засідання. Разом з тим, апелянтом на виконання вимог ухвали суду від 01.08.2012 року подано платіжне про доплату судового збору.
28.08.2012 року на адресу Львівського апеляційного господарського суду надійшли клопотання від Спільного Українсько-Німецького підприємства з іноземними інвестиціями в формі ТОВ «Горгани»про залучення вказаного підприємства до участі у справі в якості третьої особи на стороні відповідача, відзив на апеляційну скаргу.
Представники сторін явку уповноважених представників в судове засідання не забезпечили. Згідно довідки органу поштового зв'язку ДП "Вітамол" за адресою, зазначеною судом на поштовому конверті, не проживає. При цьому, поштова кореспонденція надсилалась за адресою відповідача, зазначеною позовній заяві та апеляційні скарзі.
У зв'язку з неявкою представників сторін в судове засідання, з урахуванням виходу у відпустки суддів, з метою повного, об'єктивного та всестороннього розгляду справи для забезпечення принципу змагальності, закріпленого ст. 4 3 ГПК України, а також зважаючи на те, що склад судової колегії у даній справі був змінений згідно із розпорядженням голови суду від 27.08.2012 року, враховуючи п.3 Постанови Пленуму Вищого господарського суду України №6 від 23.03.2012 року «Про судове рішення», колегія суддів прийшла до висновку про доцільність продовження строку вирішення спору та відкладення розгляду даної справи.
Керуючись ст. ст. 69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України та п. 3 Постанови Пленуму Вищого господарського суду України №6 від 23.03.2012 року «Про судове рішення», Львівський апеляційний господарський суд -
У Х В А Л И В :
1. Продовжити строк вирішення спору у даній справі.
2. Залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Спільне Українсько-Німецьке підприємство з іноземними інвестиціями в формі ТОВ «Горгани».
3. Розгляд апеляційної скарги Приватного підприємства "Агрофірма ім. Б.Хмельницького" без номера від 19.06.2012р. відкласти на 10.10.2012р. на 10 год. 00 хв. в приміщенні Львівського апеляційного господарського суду за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 81.
3. Явка представників сторін та третьої особи.
4. Попередити сторони та третю особу, що у разі відсутності їх уповноважених представників в судовому засіданні, справа буде розглянута по суті за наявними у ній матеріалами у відповідності до вимог ст. 75 ГПК України.
Головуючий-суддя Юрченко Я.О.
Суддя Данко Л.С.
Суддя Кравчук Н.М.
Суд | Львівський апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 28.08.2012 |
Оприлюднено | 30.08.2012 |
Номер документу | 25766847 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Львівський апеляційний господарський суд
Юрченко Я.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні