19.09.2012
Справа № 2-3379/12
У Х В А Л А
іменем України
19 вересня 2012 року Києво-Святошинський районний суд Київської області у складі: головуючої судді Ковальчук Л.М., при секретарі Гуменній Ю.П., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про витребування доказів у справу за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_1 до Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області про визнання права на земельну ділянку в порядку спадкування,
В С Т А Н О В И В:
У провадженні суду знаходиться справа за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_1 до Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області про визнання права на земельну ділянку в порядку спадкування.
В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 подав заяву про витребування доказів, а саме просив витребувати у приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу ОСОБА_3, спадкову справу після померлого ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.
Суд, вислухавши думку учасників процесу, дійшов висновку про задоволення заяви ОСОБА_1 про витребування доказів.
Керуючись ст. 137 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В:
Заяву задовольнити.
Зобов'язати приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу ОСОБА_3 надати суду належним чином завірену копію спадкової справи після померлого ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_4, який проживав за адресою: АДРЕСА_1.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Л. М. Ковальчук
Суд | Києво-Святошинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 19.09.2012 |
Оприлюднено | 25.09.2012 |
Номер документу | 26032298 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Ковальчук Л. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні